Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın, ben şuan hiç takviye almadığım için paprika yiyeceğim

S
Durumunuz ne acaba devam ediyormu lekelenme

Ben test yaptırmadım canim aslında bilsem çoktan yaptirirdim husranla sonuclanacagina sadece kimyasal değil düşüşlere de sebep olabiliyormuş Allah korusun ben de dış gebelik gecirdikten sonra doktorum kullan zararı yok demişti düzenli kullanmıyordum geçen ay kimyasal olunca bu ay folik asitle birlikte kullandım hep

Kuzum ben hic yerleşme kanaması yaşamadım rahme yerlesemediginden bilmiyorum ki stresten öne çeker mi genelde gecikir inşallah gebeliktir bi kan mi versen gebelik başlıyorsa progesteron falan verirler

Ayyy hadi inşallah bebeğim ya yerleşme kanaması olabilir açık renkte oluyor diyorlar ama ben hiç yaşamadım inşallah öyledir kan ver kannn 3 gün kala falan git

Evet benim bildigim de böyleydi pıhtı olmicak sadece onun haricinde rengi her kadında farklı oluyor yerlesme kanamasının
Ya inşallah yerleşme kanamasıdır regl olsam bile 5 gün önceye atmaz benimki öyle olursa bi sorun var demektir o d ayrı endişe konusu
Yaa yarın bi doktora mı gitsem acaba devam ederse mi gitsem
hadiii inşallah kuzummm yarın bence bi test yap
Ya bugün sabah yapmıştım aslında negatif çıktı
Canım farketmez yerleşme olan ihtimali çok yüksek keske erken gebelikleri yapmasaydin yarın yapardın
Kız bende test biter mi var bi tane erken gebelik
Daha önce yaşamış mıydın böyle bir şey adetten önce
Yok adetten 1 gün önce kahverengi bildiğimiz adet öncesi işte başlangıcı belirten akıntı gelmeye başlayıp adetle devam ederdi böyle 5-6 gün önceden bişey olmadı hiç
Canım Google dan yerleşme kanaması diyip görsellere baksana sanki senin anlattığın tarzda bir lekelenme görmüştüm ben orda umarım hamilesindir ve sağlıkla ilerler
Googleda pembe ya da kahverengi yazıyodu kuzum görsellere bakmamıştım hiç ama bakıyım bi inşallah vardır bebiş ya
S

Durumunuz ne acaba devam ediyormu lekelenme
Yok en son işte tekrar peçeteyle sildiğimde belli belirsiz olsu yazmıştım sonra gelmemiş tekrar ama akıntı var gibi alttan alttan hissediyorum bakıyorum bişey yok

Yerleşme kanaması olabilir :)

Kuzum ben hic yerleşme kanaması yaşamadım rahme yerlesemediginden bilmiyorum ki stresten öne çeker mi genelde gecikir inşallah gebeliktir bi kan mi versen gebelik başlıyorsa progesteron falan verirler
Aynen kuzum ben zaten yaşamadım da çevremde de kimse yaşamadı fikrim olsa, daha önce benim erken geldği oldu reglin ama 2 gün falan anca hiç olmadı böyle 5 gün inşallah vardır ya bebiş yarın bidaha test yapıyım bakalım lekelenme devam ederse gidiyim doktora diyorum
-Arwen- canım nasılsın aklımız sende kaldı
Canım iyiyim yazdım az önce toplu cevap gibi oldu sağolun kızlar valla canımsınız ne güzel desteğiniz var
Ayyy hadi inşallah bebeğim ya yerleşme kanaması olabilir açık renkte oluyor diyorlar ama ben hiç yaşamadım inşallah öyledir kan ver kannn 3 gün kala falan git
Ay benim çevremde de hiç yerleşme kanaması yaşayan olmadı ki ben de bilmiyorum nasıl bişey internette yazanlarla biliyorum o bile herkeste farklıymış. Yarın sabah tekrar test yapcam lekelenme falan devam ederse bi doktora gitsem diyorum

Git canım git eğer gebelik varsada destekleyici ilaca falan başlar hadi inşallah ya yarın pozitif haberini alırız kuzum

Bende de oldu bu sabah. Regl oldum diye dusundum. Aile hekimine randevum vardi bugun. En azindan hormon tahlili yaptiririm diye dusundum ama devami gelmedi. Doktora soyledim yarin sabah kanda gebelik ve idrarda enfeksiyon bakacak. Insallah bebistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…