Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
temmuzda ki gebeliğimde klomen + çatlatma ile hamile kalmıştım :) güzel haberlerinizi bekliyorum inşallahh en kısa zamanda civcivlerimz olur :)

Kızlar dün hatırlarsanız silik çıkmıştı baya yumurtlama geliyo sanırım merak ettiğim bu günleri üst üstemi değerlendireyim yoksa zaten gün aşırı değerlendiriyoruz öylemi kalsın

Birde bu resim pik olmaya yakın ya acaba akşam kaç gibi tekrar test yapayım o arada pik olursa görmek için

Eklentiler

• image.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 73
Pıhtılaşma testi yaptırdım, heterozigot bir gen çıkmıştı, doktorum bu önemsiz ama yine de corasprin başlayalım dedi, geçen ay da kullandım, bu ay da kullanıyorum.. Geçen ay 12 lerde kaldı değer corasprine rağmen

inşallah allah hepimize nasip eder ellerimizi boş bırakmaz.
elimden ne gelirse yardımcı olurum bilgim dahilinde olan sorabilirsin aklına bişey takılırsa

Arkadaşlar kısa bir araştırmayla bunları öğrendim:

Avokado (100g):
Vitamin E: 2mg
Folik asit: 20µg

Paprika (100g):
Vitamin E: 2,9mg
Folik asit: 50µg

Ben paprika yemeye karar verdim hem çoook lezzetli

Avokado (100g):

Paprika (100g):

Kız bu supeerr ben avokado hiicc yiyemiyoruum

Haklisiniz sabirla beklemek mantikli olan ama mantik devredisi kaliyor bazen :) hala baska kanamam olmadi. Regl kanamasina donerse persembe hormon tahlili yaptircam. Donmezse ki hala yok umarim olmaz :) yarin kanda gebelik tahlili yapilacak. Cok heyecanliyim. nasil sabah ederim bilemiyorum :)

Merhabalar, yeni üye oldum.Dilerim herkes hayırlısıyla isteklerine kavuşur.Reglme yaklaşık 9 gün var.Kargolarim gelince dayanamadım,erken gebelik testi yaptım.Cok ince ikinci çizgi 10 dakika içinde belirdi.Bir tane daha yaptım.O da aynı şekilde belirdi.Sizce erken gebelik testlerinin yanlış çıkma ihtimali nasıldır?

Eklentiler

• 20220201_151700.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 67
  • 20220201_151314.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 65
Bu düzensiz sayılmaz benim de böyle. Yerleşme kanaması adete yakın olur. Ben 1,5 senedir deniyorum her ay bukadar test yapsaydım iflas ederdik test yapmayı bıraktım, gecikirsem yaparım ancak.
Ilk heyecan ilk heves :) 1 haftada bile cok zam gelmis testlere. Ya da eczaneler arasinda cok ciddi fiyat farki var bilemiyorum hepsini farkli bi eczaneden almistim

Avokado (100g):

Paprika (100g):

Paprikayı nasıl bulalım şimdi aklıma düşürdün avokadadan kat kat iyidir tadı çatır çutur yeriz doğru şeyi mi anladım şu bildiğimiz dolmalık biberin kırmızı olanı dimi

Avokadoyu biraz yumuşayınca güzelce ezin içine zeytin yağı,biraz limon koyun sonra 1 diş sarımsağı güzelce bir çay tabağına rendeleyip tuzla ezin krema gibi olunca onu da avokadolu karışma ekletin güzelce karıştırın böyle meze gibi harika oluyor

kızlar ya aşılamadan sonraki 8. gündeyim ince ince regl ağrısı başladı yine mi olmadı ya çok kötüyüm

Yarın yada diğer gün kesin pik olur canım çok kızarmış.dun yaptıysanız bugün bekleyin sperm biriksin yarın pik olunca değerlendirin bence

Kızlar çatlama sonrası tecrübelerinizi anlatır mısınız 3 gün önce çatlama oldu rahimde ara ara kasılmalar oluyor bende duphaston ve progestan iğne kullanıyorum onların etkisi olabilir mi sizde herhangi belirti var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…