Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yerleşme gibi düşün strese sokma kendini simdi kuzum bebisse üzülmesin içerde değilse adet olursan da üzülme yeni tut yeni sans sağlıklı sıhhatli bebisslerimiz olsun

Kizlar ben avakadoyu omlet yapıp yiyordum belki bu şekilde yiyebilirsiniz avakodoyu ezip yumurta ile cirpiyorum biraz da Baharat katıyorum bide böyle şans verebilirsiniz avakadoya

Bende de oldu bu sabah. Regl oldum diye dusundum. Aile hekimine randevum vardi bugun. En azindan hormon tahlili yaptiririm diye dusundum ama devami gelmedi. Doktora soyledim yarin sabah kanda gebelik ve idrarda enfeksiyon bakacak. Insallah bebistir
Senin ne zanan bat canım?

BBence

Bence bir doktora görünün en azından içiniz ferahlasın veya test yapın en azından bir sorun veya tehlike varsa baştan belli olur önlem alınır yoksada kafanızda soru işareti kalmaz

Yok bikaç damla, akıntı gibi ama renkli. Şimdi peçeteye sildiğimde yine oldu belli belirsiz
hemen enseyi karartma, yerleşme kanaması da olabiliiir, devamı gelmezse Valla bu ay şuan tam ovulasyon zamanindayim,bı kaç gün önce başladım kullanmaya, folik asite aynu şekilde,inan çok sıkıldım. Bu çocuğun olacağı varsa herşeye rağmen olur, ancak tevekkül etmek beni rahatlatiyor

BBence

Bence bir doktora görünün en azından içiniz ferahlasın veya test yapın en azından bir sorun veya tehlike varsa baştan belli olur önlem alınır yoksada kafanızda soru işareti kalmaz
Yarın sabah ilk idrarla test yapıp aile hekiminde bi kan vermeyi düşünüyorum durumu anlatıp canım, yarın sabaha kadar da takip edeyim durumu belki küçük bi enfeksiyondur üşütmedir bilemiyorum bakalım inşallah hayırlı haber vermek nasip olur

Genelde pik gördükten bir ya da iki gün sonra silikleşiyo yada bende öyle bilmiyorum herkesin bünye farklıdır tabi. Ben 30 lu test almıştım bol keseden kullanıyorum

Ağrı falan varmı peki

Canım benim ilk gebelikte adete 4 kala olmuştu yerleşme kanaması sadece çamaşır kirletecek kadar lavaboda peçeteye silince gelen bir akıntı idi tam kırmızı da değil kahveyle pembe arasıydı 1.5 gün sürdü bitti inşallah senin de öyledir

Evvet canim. Bekle akıntı devm ederse mutlaka git doktata. Bence erken gebeliği de bı yap yarın belki çıkar canimm

Yerleşme kanaması olabilir canım hamile kalan kuzeniminde adetten önce sütlü kahve tonlarında akıntısı olmuştu bir gün sonra da erken gebelik testinde pozitifi görmüştü inşaAllah senin de bu nedenle olmuştur

Kizlar 20 dakika icindw boyle cikti yok sanirim hafif birsey var gibi ama olsa ilk o cikiyor sonra o negatif cizgisi cikiyo diyolar

Eklentiler

• IMG_20220201_182445.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20220201_182435.jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_20220201_182432.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_20220201_182421.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20220201_182410.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 70
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…