Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok o hastayken değil karantinası bittikten sonrayı soruyorum spermlere bir etkisi falan var mı ya da bununla ilgili dr laf bir şey diyor mu acaba?

Yok o hastayken değil karantinası bittikten sonrayı soruyorum spermlere bir etkisi falan var mı ya da bununla ilgili dr laf bir şey diyor mu acaba?
Bence yoktur çünkü yumurtalıkların ve spermlerin kalitesi 3 ay önceki şartlara, beslenmeye vs göre hal alıyor.

umutlanıp hayal kırıklığına uğramam eğleniyorum diyosan devam ozaman bazende böyle olmak lazım
Yok canım hep negatif bile olsa testtler alışmış oluyorum o fikre de test yapmadan direkt regl görmek beni daha çok mahvediyor kaç gün kendime gelemiyorum test yapınca zaten negatifti deyip normal karşılıyorum regli ben de böyleyim iste
Foto atsana kuzum
Kuzum bakınca görülen bi çizgi yok test bombos ben testin arkasından ışık tutunca içerde incecik bir çizgi görüyorum arkadan ışık tutmayınca gorunmuyor baya bildiğin negatif yani

Kizceler gunaydin ben test yaptım negatif bata son 5 bakalım pozitife döner mi arkadan flash tuttuğumda ipince bir çizgi görüyorum ama normal bakınca göremiyorum bebişim gizleniyor galiba benden
benim önceki aylarda hep regle 1 gün kala pozitif çıktı, çok silik bir çizgiyle, öncesinde hep negatifti, bence hala umut varrr

Günaydın kızlar, çatlama olmuş gibi görünüyor değil mi ?

Eklentiler

• 0896227C-A163-42BF-B6D5-FDD1B711AE7A.jpeg
    150,2 KB · Görüntüleme: 49
O yüzden gebelik öncesi doğru beslenme çok önemli. Ben şimdiden kahveyi bıraktım daha doğrusu kafeinsiz içiyorum
Aslında bu erkekler icinde gecerli benim esim cok cay icerdi doktor kesti su an gunde 2 bardak cay hakkı var sadece

Aynnen canım bende çayı azalttım türk kahvesinide bı kere içiyorum normlde sabh aksam icerdim
Ooofff bi kahve bi de sigara... Bırakamıyoruuum kahve günde 3 kere en az zaten. Engel olamıyorum kendime yaa. Hamile kalırsam çok zorlanıcam. Şimdiden alıştırmak lazım aslında ama nasıl olsa olmuyor kafasıyla kendimi boş yere kasmak istemiyorum

Canim güzeldir aslında iyice olgunlasmisini al. Yada kombini. Üstüne koy üç dört günde yumusuyor. Biraz sarımsak yağ tuz liomn gayet güzel oluyor. Sabh yiceksem sarımsak koyma.
Yumuşak ama galiba ben bu yumuşaklığı sevemedim. Tereyağ yiyorum sanki yarın sabah dediğin gibi denicem. Yarım saattir bitiremedim bir dilim ekmeği

Biraz azaltasanız belki olur 3 kere fazla kafein hormonlar icin sıkıntı diyor doktorlar

Benim sigram çok çok şükür. Ama türk kahvesini severim ilk cocugimdada günde bı kere içmiştim.simdide bire düşürdüm . Sende başla canım azalt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…