Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım 14 şubat regl, beni de ekler misin

35 baya erken bir değer kimyasalsa muhtemelen düşecektir, 3-4 gün bekleyip bir kan daha öyle yaptır, 2 günde bir delik deşik oluyorsun.. Dış gebelik bulgusu çok daha farklı, ve sen erken farkettiğin için tüpünü filan alacaklarını sanmam, bir ilaçla filan vücudun onu atmasını sağlıyorlar, yani geçen ay dış gebelik ihtimali oluşursa diye doktorumla konuştuğumda öyle demişti, korkmak için çok erken :)

Bence yanlış düşünüyorsun eğer hamileysen ilk ayda bebeğin yaşan şekilleri oluşuyor. o yüzden çok dikkat etmek gerek. minoset ve parol hamilelikte kullanılıyor. bence temkinli olmakta fayda var diye düşünüyorum.

Kizceler gunaydin ben test yaptım negatif bata son 5 bakalım pozitife döner mi arkadan flash tuttuğumda ipince bir çizgi görüyorum ama normal bakınca göremiyorum bebişim gizleniyor galiba benden
erken daha kırmızı kartı görene kadar umut hep var

Pms nedir acaba

Günaydın anne adayları kocam covid testine gitti eğer + ise karantinasından sonra beklemek lazım gelir mi? Yoksa Allah ne verdiyse yardıralım mı?

erken daha kırmızı kartı görene kadar umut hep var
Öyle kuzucum umudumu yitirmiyorum nasibimde varsa olacak zaten iste benimki biraz isin eglencesi biliyorum zaten bi şey çıkmayacak ama yine de merak ediyorum yapmasam içim içimi yerdi şimdi acaba çıkar mıydı falan diye en azından 24 saatliğine rahatladim

umutlanıp hayal kırıklığına uğramam eğleniyorum diyosan devam ozaman bazende böyle olmak lazım

Canım iğne ilaç ücretleri dahil mi buna? Onlar ne kadar tutar ki
canım ilaç olarak klomen ve estrofem kullandım da bunlar ucuz pahalı ilaçlar değil. iğne de ovitrelle çatlatma iğnesi 150 tl. hastaneye de 2000 bin verdik doktor tanıdğımız olduğu için bu kadar

Günaydın anne adayları kocam covid testine gitti eğer + ise karantinasından sonra beklemek lazım gelir mi? Yoksa Allah ne verdiyse yardıralım mı?
Diyelim gebe kaldın, gebeyken hastalıklar daha şiddeli geçer. İnan gebeyken covid olmak istemezsin Ben gebeliğimde normal bir gribi 3 hafta boyunca çok ağır geçirmiştim, hatırlayınca bile kötü oluyorum o günleri.

Ben yumurtama çatlamasından itibaren iki hafta boyunca PMS çekiyorum Tedavisi de yok maalesef
Bende öyle her ay 10 gun goguslerim agrır mesela bazen dusunuyorum hamile kalsam zaten adet doneminde bütün belirtileri yasamaktan anlamam herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…