Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 14 şubat canım

Tamam canim

2 gün sonraki testim 35 çıktı yani hiç yükselmemis nerdeyse. ama hala tanı koyamiyorlar. Kimyasalda olabilir dış gebelikte olabilir diyolar 2 gün sonra tekrar ver diyolar 3 doktora gittim Senin değerin kaç çıkmıstı artışlar nasıldı. Bir de tüpün alınmadan önceki son beta değerin kaçtı ? Teşhisi erken konulamaz mi bunun. Tüpümü kaybetmek istemiyorum. Sende inşallah tekrar hamile kalırsın sağlıcakla

Kızlar normalde 3 aydır 28 günde bir regl oluyorum
Buay doktora gittim bana 14. Gün daha yumurtan büyümemiş dedi adetin 4 5 gün geçikir dedi
Şimdi 34. Günüm bağırsak hareketliliğim var normal de kabızlık belirtiymiş kabız olmadan gebe olan var mı

Benim bildigim kabızlık kustuktan sonra ortaya cıkıyormus kusunca bagırsaga gönderilmesi gereken safrada mideye gidince kabızlık ortaya cıkıyor diye biliyorum

Benim bildigim kabızlık kustuktan sonra ortaya cıkıyormus kusunca bagırsaga gönderilmesi gereken safrada mideye gidince kabızlık ortaya cıkıyor diye biliyorum
Teşekkür ederim canım o kadar zor bir süreç ki gerçekten beklemek
Benim adet öncesi bağırsak hareketliliğim oluyor p yüzden çok mutsuzum kesin negatif

Teşekkür ederim canım o kadar zor bir süreç ki gerçekten beklemek
Benim adet öncesi bağırsak hareketliliğim oluyor p yüzden çok mutsuzum kesin negatif
Vardır herseyde bi hayır hem hic belli olmaz biz hepimiz hamilelikte belirti bekliyoruz ama hic belirti olmadan kacıncı haftasında ogrenen var umutsuz olmayın

4 ay için çok fazla yıpratmışsın kendini canım

Tamam şimdi takıp eder bakarım ilgin için çok saol

Amin kuzum inşallah

Günaydın kızlaarr batı 9 10 11 şubat olanlar var mı belirtisi olan belirtisi olmayıp belirti arayan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…