Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım ben klomen + çatlatma iğnesi kullandığım ay gebe kalamadım bir sonra ki ay tedavisiz kendiliğinden olmuştu etkisi devam ediyormuş fakat benim dış gebelikmiş tüpü mü kaybettim şimdi klomeni kullandım bu ay çatlatma iğnesi olmadım bakalım sonuç ne olacak

Evet öyle yapıcam da inşallah yani akşam 6 gibi falan dürterim ben onu. Yaa görev gibi olunca çok gıcık oluyor ama yaa
Görev gibi görme kız neyde hoşlanıyorsan öyle başla işe. Hani şey diyorlar ya kadının da hazır olması lazım ki spermler ıslaklıkla ilerlesin. Açık oldu biraz ama burdan madem hepimiz birbirimize bu süreçte destek oluyoruz kendini akşam gene görev var diye şartlama nasıl ki eşinle normal zamanda olurken iyi hissediyorsun o anlara yönel amaç önce kendimizi mutlu etmek olsun. Eminim bebişler de peşine gelecektir

B
Ben 2. Ayındayım klomen ve çatlama iğnemin. Bakalım cumartesi sabah iğnemi vuruldum bende çok duydum ikinci ayda şans daha çok artıyor diye. Takma kafana bence idrar testinden ziyade kan ver canım. Değerinden anlaşılır olmadıysa da bir daha ki ay yeni bir şans bismillah diyip başlıycaz. 3 aylara girecez Allahın izniyle 2 gün sonra Rabbim bu mübarek günlerde isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin

Bu ay inşallah benimde olurda gerek kalmaz başka ilaca ben 2. Kez kolomen kullandım eğer bu ay olmassa doktora femarayı diyim bi. Tabi gerek kalmaz insallah

Selam kızlar . Grip oldum ya burnum su gibi akıyo..halsizlik kırgınlık var

Öyle mi çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Siz de mi yaptınız aynı sebepler miydi acaba
Evet benim eşimde ileri hareketlilik biraz düşüktü Saraçoğlunun youtubede videolarını izledim bir ay günde iki defa hem kürden hem de keçiboynuzu özünden günde iki defa kullandı ikinci ay sıkıldı diye sadece özünü kullandı sonra sonuçlara baktık inanılmaz yükselmişti. Sizde de işe yarayacağına eminim inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini alırız

Evet kesinlikle haklısın ama eşler biliyor ya bi de o saatte normalde ilişki olmadığı için hadi gel saatimiz geldi gibi oluyor neyse bakıcaz bakalım, bi yolunu bulucaz. Hala kasıklarımda hassasiyet var.

Canım araştır başka bir doktorun daha görüşünü al 3. Bir doktora daha görün

Sizin adınıza çokkk sevdin hadi inşallah bize de yarar ben saraçoğlunun kürlerinden soğan suyu ve havuç kürü yapmıştım ondan sebep olsaki prolaktğnğm yükseldi o yüzden kürden korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…