Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın , benim catlatma ignemin 14.günü bugun Bat 1 şubat test yaptim negatif. Ben de elendim bu ay. Çok üzgünüm.
Üzüldüm ya.canm bi sıkıntınız var mı sende yada eşinde mesela bnde Poko var esiminde ileri hızında sıkıntı vardı

Üzüldüm ya.canm bi sıkıntınız var mı sende yada eşinde mesela bnde Poko var esiminde ileri hızında sıkıntı vardı
Kuzucum eşimin sonuçları iyi. Bende ostrojen dusuklugunden kaynakli rahim duvari inceligi var. Bu ay estrofem kullandim hala da devam ediyorum. Sağ tüpüm de tikali. Ancak bu ay rahmim gayet güzel kalinlasmisti neden tutmadi bilemedim. Catlatma ignesi olmustum 17 ocakta. Kizlar bu catlatma igneleri ve klomen tedavisinde sans 2.tedavide artiyor diyorlar var mi bilginiz ?

merhaba çok üzüldüm allah hayırlısıyla en yakın zamanda kucağına almayı nasip etsin yavrunu.
benim 3. kez oluyo klomen ve estrofem kullanalı. ilkinde çatlatma iğnesiyle denedik olmadı, 2. si aşılama oldum tutmadı bu sefer 3. deyim inşallah olur diye dua ediyorum haftaya pazartesi regl günüm

Anladım canm hakkınızda hayırlısı olsun bnde birçok yerde okudum ama femara daha kaliteli yumurta buyutuyormus doktorumda ilk femara dedi bana ilkinde de tuttu çok şükür.bide vitamin kullandın mı benim vitamin çok iyiydi doktorum bastıra bastıra söyledi bunu kullan çok faydasını göreceksin dedi çok şükür öylede oldu sanada tavsiye ederim

Kızlar son testi az önce yaptım pik devam ediyor sanırım :)

Eklentiler

• 3475BC03-904A-464C-8760-66DFB60A3E2F.jpeg
    140,3 KB · Görüntüleme: 49
21 ocakta beni yazarmisiniz

Ben az önce test yaptım kızlar tek çizgi çıktı olsaydı çıkar diye düşünüyorum bugün yumurtlamanın 14.günü

Ben az önce test yaptım kızlar tek çizgi çıktı olsaydı çıkar diye düşünüyorum bugün yumurtlamanın 14.günü
kaset test mi yoksa erken gebelik mi yaptın bazı kaset testler gün geçmeden çıkarmayabiliyo çünkü

ayy ben dün gece sıcaktan birden bi uyandım ağzım kurumuş soğuk su içtim banamısın demedi sıcak basmasıyla uyandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…