Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar christhmas indirimi ne zaman baslicak artık parfum basladi ama makyaj daha baslamadı:sinifsinif:
gecen sene bu indirimde clinique ve lancome un 5li ruları 50-70 milyon civarındadı güvenemediğim için alamamıştım...
ins tekrar olur suan bu ruj takımını bekliorum sabırsızlıkladelikafadulden

arkadaslar ben bu siteye girip bakiorum ama daha hiç bişe almadım ve alan varsa bilgi edinmek istiorummm:kedi:

bende strawberry den alışveriş yapıyorum netten sipariş veriyorum çok memnunum,en son far seti aldım hatta,üyeliğim bile var sitesine.arkadaşlarımda mudavimleri oldu sayemde:))))

bende strawberry den alışveriş yapıyorum netten sipariş veriyorum çok memnunum,en son far seti aldım hatta,üyeliğim bile var sitesine.arkadaşlarımda mudavimleri oldu sayemde:))))

benimde alcaklarım var ve suan chrishtmas indirimini bekliorum sabırsızlıklaaa hihoyyyt

kızlar şuan ztn chrismas indirimi yokmu öle bişiler ördüm sanki sitede

arkadaslar ben bu siteye girip bakiorum ama daha hiç bişe almadım ve alan varsa bilgi edinmek istiorummm:kedi:

canım valla bende bi kez aldım ama sorunsuz oldu çok da memnun kaldım çok:):lepi:

Evet bende yaklaşık bir ay önce parfüm aldım. Britney spears ın parfüm vücut kremi setiydi. Bayağı uygun oluyor. Ama bana biraz geç geldi. yani 1 haftayı bulmuştu. Siteyi de buradan bir arkadaşım söylemişti. Hatta yanında 26 tl lik ruj hediye yollamışlardı. Ben memnun kalmıştım şahsen. Tek sorun biraz geçikmesi. Yurtdışından geldiği için gümrük olayları falan sanırımCADIARZU

Arkadaşlar christmas indirimde farlar var fakat ben hangi markayı tercih edeceğimi bilemiyorum.Alşıveriş yapan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba?cameleon marka nasıl kullananlarınız varmı?

kizlar aranizda bourjois´nin ürünlerini kullanan varmi? bir make up seti gördümde %62 indirimli akannehir

MakeUp Set:
1x Single Eyeshadow ( #04 Noir Precieux ) 1.5g
1x Survolteel Cream Eyeshadow ( #4 Parme Electro ) 4ml
1x Volume Glamour Ultra Black Mascara 12ml
1x Liner Pinceau Liquid Liner ( #24 Prune Styiste ) 2.5ml
1x Smudge Brush
1x Liquid Liner Brush

Arkadaşlar christmas indirimde farlar var fakat ben hangi markayı tercih edeceğimi bilemiyorum.Alşıveriş yapan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba?cameleon marka nasıl kullananlarınız varmı?

cnm ben cameleon kullaniyorum ama o kadar iyi degil bence, yani günlük kullanim icin iyi ama özel günler icin lmaz:

ya kızlar burası orjınal satıyo öylemi?
çok ucuz degılmı orjınal parfumler için benım kafam karıstı

canım bourjois ürünleri kullandım kullanıyorumda far kapatıcı vs ...
ben memnunum şahsen ...

Havale için mail attım daha cvp gelmedi kızlar
Bakalım umarım gelir kredi kartım yok beğendiğim ürünler var ama yaaaaaaaaaaaaaaaa....

arkadaşlar bende parfüm alıyorum burdan.. ve çevremde de bu siteden alışveriş yapan var... kesinlikle orfinal ürünler... içinz rahat alım yapabilriisniz..

kızlar bende bişi sormak istiorum mesela kremleri rimelleri orjinal boyutarındamı cünkü genelde set şeklinde satışa sunulmuş ve çok ucuz..acab normalden küçükmü boyutları..

kızlar bende bişi sormak istiorum mesela kremleri rimelleri orjinal boyutarındamı cünkü genelde set şeklinde satışa sunulmuş ve çok ucuz..acab normalden küçükmü boyutları..

kimi ürünlerde küçük kiminde normal boyutunda yanında nekadar gramajı olduğunu belirtio sitedeyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…