Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben iki defa sipariş verdim ilkinde 7 günde ikincisinde 4 günde geldi siparişim , ürünlerin hepsi orjinal... paypalle ödeme yaptım ben ödemeden sonra paypalda unique transaction die bişey var o yazıyı kopyalayın, ve bir kimlik fotokobinizle(ben tarattım) maile ekleyip starwberrynet e gönderin, bi kaç saate shipped die bir mail gelio yani göndermiş oluyorlarkaydirigubbakcemile2 siparişten sonra bunlara dikkat edin...:içelim:

Ben de biraz önce sipariş verdim ama siparişi verdikten sonra çok sinir oldum yaa. Benim aldıklarım 82tl tuttu, 100 olsa 3 taksit ve ekstra chip para kazanacaktım, ben bunu ödemeyi onaylayınca telefonuma gelen mesajdan öğreniyorum, çok sinir oldum ya :umursamaz:

bana bu siteyi yakın bi arkadaşım tavsiye etmişti acayip ucuza parfümler aldım diye
baktım kkda da bi çok arkadaşım tercih ediyor bende istediğim maskarayı almak için inceledim siteyi ve fiyatı görünce direk atladım akannehir
estee lauder marka maskara seti (projectionist set: maskara+göz kalemi+makyaj temizleyici+göz kremi) ve c.dior'un blackout rimelini aldım bekliyorum
estee lauder maskarayı daha önce kullanmıştım harika bi rimeldi 70 TL civarı bi fiyata almıştım
bu sitede seti 68 TL akannehir
diorûn rimelini de araştırdım 70 TL civarı bu sitede 49 TL akannehir

ne kadar zamanda gelir bilmiyorum ama 7 - 10 iş günü diyor umarım bayramdan önce yetişir

Son düzenleme:
Ben de biraz önce sipariş verdim ama siparişi verdikten sonra çok sinir oldum yaa. Benim aldıklarım 82tl tuttu, 100 olsa 3 taksit ve ekstra chip para kazanacaktım, ben bunu ödemeyi onaylayınca telefonuma gelen mesajdan öğreniyorum, çok sinir oldum ya :umursamaz:

ay cnm ya bende kaç gündür onun peşindeyim çok güzel şeyler beğendim ama taksit oluomu die kıvranıorum sen hangi kartı kullandın yada ödeme seçeneğine geldiğinde taksit gibi bi seçenek yokmuydu bi yardımcı olabilirsen bana çok sevinirimm

ay cnm ya bende kaç gündür onun peşindeyim çok güzel şeyler beğendim ama taksit oluomu die kıvranıorum sen hangi kartı kullandın yada ödeme seçeneğine geldiğinde taksit gibi bi seçenek yokmuydu bi yardımcı olabilirsen bana çok sevinirimm

Canım ben axess kullandım anında mesaj geldi. Yurtdışı, kozmetik ve daha bir çok sektörde 100TL'yi geçen harcamalarda 3-4 taksit yapılıyor, 100TL üzeri harcamalarda 25TLye kadar da chip para var mafoldumben
Yani öyle bi zamanlama ki 18 TL için, mesaj onayı vermemle birlikle geldi, girip araştırdım sonra öğrendim ama çok geçti :gitme:
Axessde böyle canım ama diğer kartları bilmiyorum, eğer başka bir kart kullanacaksan sitelerine girip bakmafoldumben

Bende Cuma geceyarısı sipariş vermiştim, kargo takibinden baktım paketim bugün Türkiye'ye gelmiş ama bakalım bana ne zaman ulaşacak...
kaydirigubbakcemile3

Canım ben axess kullandım anında mesaj geldi. Yurtdışı, kozmetik ve daha bir çok sektörde 100TL'yi geçen harcamalarda 3-4 taksit yapılıyor, 100TL üzeri harcamalarda 25TLye kadar da chip para var mafoldumben
Yani öyle bi zamanlama ki 18 TL için, mesaj onayı vermemle birlikle geldi, girip araştırdım sonra öğrendim ama çok geçti :gitme:
Axessde böyle canım ama diğer kartları bilmiyorum, eğer başka bir kart kullanacaksan sitelerine girip bakmafoldumben

kızlar daha yeni üye oldum tarihleri anlamıyorum tam .bende siteden yapıcam axesesle taksit hala devam ediyormu ?laelaelaelaelae

kızlar daha yeni üye oldum tarihleri anlamıyorum tam .bende siteden yapıcam axesesle taksit hala devam ediyormu ?laelaelaelaelae

Evet canım benim yazdığım mesajlar dün geceden, 100TL üzeri alışveriş yapıyosun sonra axess müşteri hizmetlerinden taksit yaptırıyosun (kendi kendine olmayacak yani, irtibat kuracaksın). Direk axessin sitesine girip öğren yerimseniben

canım bak ben ne buldum, o kampanyayla ilgili bilgi

Kampanya Koşulları :
  • Axess üye mağaza olsun olmasın, 100 TL ve üstü tüm peşin alışverişlerinizi, hesap kesim tarihinden önce, 4442525'i arayarak taksitlendirebilirsiniz.
  • Taksitlendirme faiz oranı %2.70, işlem ücreti taksitlendirilen tutarın %1’idir.
  • Ek kartlar da kampanyadan faydalanabilir.
  • 15 aya kadar tüm taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Taksit ıste’den sadece TL ekstreler yararlanabilmektedir.
  • Taksit ıste’den yararlanmak için talebinizi alışverişinizin dönem içine yansımasının ardından ve hesap kesim tarihinizden önce iletmeniz gerekmektedir.

yaa benim siparişim daha yola bile çıkmamış geçen cuma söylemiştim
yarın türkiyeye gönderilecekmiş :gitme: neden ama

ay bilmiyorum ki canım HongKong'tan yarın yola çıkacağını yazmışlar mafoldumben
tarih var yani 19.11.2009 diye

Aaa çok acayip niye öyle ki, mail falan atıp açıklama yapmadılar mı?
Ben de ilk defa alışveriş yaptım o yüzden bilmem ama sürekli alışveriş yapanlar biliyodur belki :sinifsinif:

du bakalım akşam eve gidince bi inceleyeceğim neden gecikmiş siparişim bu kadar öğrenirim
dediğin gibi gerekirse mail atarım :lepi:

kizlar bugün siparişim geldi ama 9.günde..ruj siparişi vermiştim hiç beklediğim gibi gelmedi fotoda şeker pembeydi bana gelen cook koyu fuşya bide böyle bi rujumda vardı aynı ton şeker pembeye ihtiyacım vardı amaaa :gitme:

kızlar ben de dün bunların siparişini verdim.inşallah bayramdan önce gelir? kızlar alamazsam kargomu ptt de bekletirler dimi ya

parlatıcı ve kolye hediyesi vardı. bakın bakalım kızlar nasıl bu ürünler

çok teşekkür ederim cnm yaa bu çok ii oldu ona göre sipariş vereyim bende barii

parlatıcı ve kolye hediyesi vardı. bakın bakalım kızlar nasıl bu ürünler

bende bu makyaj setini alsammı diye düşünüordum baya kullanışlı renkler var içindeben bu gazla sanıorum herşeyi alıcammmm sırnaşık şeysırnaşık şey

çok teşekkür ederim cnm yaa bu çok ii oldu ona göre sipariş vereyim bende barii

bende bu makyaj setini alsammı diye düşünüordum baya kullanışlı renkler var içindeben bu gazla sanıorum herşeyi alıcammmm sırnaşık şeysırnaşık şey

:roflol:
ben de frenliyorum kendimi ama çok zor mafoldumben

X