Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pelda bende onu beğendim,ama tereddütte kaldım,şikayet var.com da okuduklarımdan sonra,sizce güvenilirmi,ayrıca nasıl yapıyoruz alışverişimizi,beni aydınlatırsanız sevinirim,

Ben geçen ayki indirimden parfüm ve 4'lü far aldım.Ödemeyi kredi kartımla yaptım.Parfüm alışverişlerinde iade yok ama diğer ürünlerde memnun kalmazsan iade edebilirsiniz diye biliyorum.Ben bir sorun yaşamadım.10 gün içinde siparişim geldi.Yılbaşı indirimi oluyormuş onu bekliyorum şimdikaydirigubbakcemile2

arkadaşlar tavsiyeniz için tşkler her birinize...ben üye oldum ve alışveriş yaptım 2 gün önce, ürünleri bekliyorum...sizinle paylaşırım ...tşkler kaydirigubbakcemile5
arkadaşlar ürünlerim geldi ptt kargo ile ücretsiz ve çok güzel bir paketleem yapılmış hediyelik tarzında ve far hediyesi geldi,promosyonu olduğundan ...ben stilanın 2 adet ürününü aldım,köpük pudra ve bir tarafı likit ,bir tarafı rimel olan ve hediye olarakta füme far seçmiştim ...bayıldım doğrusu,ilk kez stila aldım ama begendim,çok hoş..ürünlerin resimlerini eklerim ... sorunsuz bir alışveriş yaptım ..kaydirigubbakcemile5 (kredi kartı ile)

05384430202.jpg

Stila

Cilt Ekseni Likit Makyaj SPF 8 - Gölge B 14.2g/0.5oz
space.gif

• Işık yansıtıcı pigmentler eşitlenmiş cilt rengi ve parlaklık sağlar.
  • Nemlendirici bileşenler ve ipeksi krem dokusu cildi nemlendirir.
  • Nazik emülsiyonlaştırıcı optimum konfor sunar.
  • Güneş filtresi cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur.
  • Ayarlanabilir örtücülük ve doğal saten son sağlar.
  • Tazelenmiş, gelişmiş ve mükemmel görünüm sunar.
hediye olan ürün ve özellikleri...

08267430202.jpg

Stila

Mineral Mat Tablet Göz Farı - Batura 2.6g/0.09oz
space.gif

• Zengin,mükemmel ve parlamayan renkler.
  • Pürüzsüz bir yapı için doğal minerallerle zenginleştirilmiştir.
  • Göz çevresine ıslak olarak veya fırça ile göz kıvrımlarını belirginleştirmek için uygulanır.
  • Veya çabuk bir uygulama için gözkapağının tamamına sürün.
  • Gözlerinize şık ve modern bir görünüm sağlar

05554530202.jpg

Stila

Dönüşebilir Kirpik + Çizgi (Çift Uçlu Maskara ve Eyeliner) - # 03 Gri -
space.gif

• Gözler için kullanışlı güzellik ürünü.
  • Uyumlu renklerde eyeliner ve maskara tek çubukta bir araya paketlenmiştir.
  • Gözlerinize belirginleştirme ve boyut katar.
  • Gözlerinizin daha büyük ve daha göz alıcı görünmesini sağlar.
space.gif

Son düzenleme:
arkadaşlar ürünlerim geldi ptt kargo ile ücretsiz ve çok güzel bir paketleem yapılmış hediyelik tarzında ve far hediyesi geldi,promosyonu olduğundan ...ben stilanın 2 adet ürününü aldım,köpük pudra ve bir tarafı likit ,bir tarafı rimel olan ve hediye olarakta füme far seçmiştim ...bayıldım doğrusu,ilk kez stila aldım ama begendim,çok hoş..ürünlerin resimlerini eklerim ... sorunsuz bir alışveriş yaptım ..kaydirigubbakcemile5 (kredi kartı ile)

05384430202.jpg

Stila

Cilt Ekseni Likit Makyaj SPF 8 - Gölge B 14.2g/0.5oz
space.gif

• Işık yansıtıcı pigmentler eşitlenmiş cilt rengi ve parlaklık sağlar.
  • Nemlendirici bileşenler ve ipeksi krem dokusu cildi nemlendirir.
  • Nazik emülsiyonlaştırıcı optimum konfor sunar.
  • Güneş filtresi cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur.
  • Ayarlanabilir örtücülük ve doğal saten son sağlar.
  • Tazelenmiş, gelişmiş ve mükemmel görünüm sunar.
hediye olan ürün ve özellikleri...

08267430202.jpg

Stila

Mineral Mat Tablet Göz Farı - Batura 2.6g/0.09oz
space.gif

• Zengin,mükemmel ve parlamayan renkler.
  • Pürüzsüz bir yapı için doğal minerallerle zenginleştirilmiştir.
  • Göz çevresine ıslak olarak veya fırça ile göz kıvrımlarını belirginleştirmek için uygulanır.
  • Veya çabuk bir uygulama için gözkapağının tamamına sürün.
  • Gözlerinize şık ve modern bir görünüm sağlar

05554530202.jpg

Stila

Dönüşebilir Kirpik + Çizgi (Çift Uçlu Maskara ve Eyeliner) - # 03 Gri -
space.gif

• Gözler için kullanışlı güzellik ürünü.
  • Uyumlu renklerde eyeliner ve maskara tek çubukta bir araya paketlenmiştir.
  • Gözlerinize belirginleştirme ve boyut katar.
  • Gözlerinizin daha büyük ve daha göz alıcı görünmesini sağlar.
space.gif

hayırlı olsun canım güle güle kullan, bnde dün bir far paleti aldım strawberyden,ürünü beğendikten sonra stila hediye far ve birkaç şey daha vardı, ben renk beğenmedim ilk alışverişim olduğu için biraz acemiliğime geldi,ilk alışveriş yapanlara gönderiliyormuş,sence gelirmi,:sinifsinif:

benimde yeni cicilerim geldi strawberryden hepsi harika stila jel eye liner ve elizabeth arden fondoten aldım bir ara resmini çekip ekleyeceğim

canım kaç günde ulaştı eline,benim acemiliğime gelmiş yanlış okumuşum 25 dolar lık hediye seti zannetmişim hediyeyi,20 dolarlık alışveriş yapmışım ve hediyecikleri kaçırdım:gitme:

kıyamam üzülme bir sonraki alışverişinde yeni e-mail adresi ile alışveriş yaoarsan hediyeleri kaçırmamış olursun benim siparişim canım tam 7.günde elimdeydi kardeşimede siparaiş vermiştm istanbulda kardeşi 5. günde elinde oldu izmire azcık daha geç geldi araya hafta snu girdi

merhaba bir şey sormak istiyorum.bu siteden bir tek kredi kartı ile mi alışveriş yapabiliyoruz acaba? :uhm:

paypal ne demek ki :uhm:
Kredi kartı bilgilerini vermek istemeyenler için online para transferini gerçekleştiren bir site.
Banka hesabı veya kredi kartınızı ekleyip paypal hesabınızla daha güvenli bir şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz.
Elinize ulaşmayan ürünlerde dispute açıp paranızı geri alabilme gibi bir imkanınız olduğu için daha çok tercih ediliyor.

Son düzenleme:
havaleyi siteden nerden bulucaz ben bi kaç ürün siparş vericekdim fakat havale olmadığı çin vazgeçdim nerden bakıcaz havale seçeneklerine.....

kızlar ben üç senedir bu siteden kredi kartı bilgilerimle alışveriş yapıyorum. sanal kart kullanmıyorum. gözü kapalı güvenebileceğiniz ve ürünleri konusunda da sıkıntı yaşamayacağınız bir sitedir. zemuszemus

havaleyi siteden nerden bulucaz ben bi kaç ürün siparş vericekdim fakat havale olmadığı çin vazgeçdim nerden bakıcaz havale seçeneklerine.....

evet buna ben de baktım ama bulamadım.mail de attım ama cevap vermediler daha.ben de bi dahaki alışverişimi havale yoluyla yapmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilemiyorum :uhm:

X