Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sevgili arkadaşlar ben de birkaç gün önce strawb ile irtibata geçtim mailime cvp söyle geldi sizlerle paylaşayım :
Değerli Müşterimiz,
Sorunuz için teşekkür ederiz.
Türkiye'ye gönderilerimiz devam etmektedir.
Yeni uygulamadan haberdar olmakla birlikte, uluslararası postalar birliğinden bu konuda tarafımıza ulaşan herhangi bir resmi bilgi yoktur.
Bununla beraber tüm dünyada 200 den fazla ülkeye satış yapıyor ve her ülkenin kendi uygulamalarına göre olası gümrük işlemlerinden müşterilerimizin bizzat sorumlu olduğunu web sitemizde belirtiyoruz.
Şu ana kadar paketlerin geri gönderildiğine dair herhangi bir bilgi tarafımıza iletilmemiştir. Lütfen siparişinizi posta referans numarası ile PTT | Ana Sayfa adresinden takip etmeye devam etmenizi ve bu konuda biraz süre tanımanızı rica ediyoruz.
Bilmenizi isteriz ki paketinizin size teslim edilememesi ve iade edilmesi halinde, siparişiniz tarafımıza ulaşır ulaşmaz sipariş tutarı tarafınıza iade edilecektir. Para iadenizin ardından ayrıca sizi ayrıca bilgilendireceğiz.
Bu bilginin size faydalı olmasını umuyor, başka sorunuz olduğunda çekinmeden yazmanızı bekliyoruz

bugün baktım tr ye geçici olarak gönderi kabul edilememektedir diye yazmışlar.

Kızlar bir süredir strawberrynet in turkiye için sitesi açılacağı söylentileri dolanıyordu. Bugün twitterda TRstrawberry diye bir hesap dikkatimi çekti. strawberrynet in çakması bir site kurmuşlar ve asıl strawberrynet miş gibi davranıyorlar. Bende ilk görünce sevinmiştim. Haberi görünce strawberrynet'e mail atıp onlarla bir alakası olup olmadığını sordum. Hiç bir alakası yokmuş ve bilgilendirme için teşekkür ederek kişiler hakkında yasal işlem başlatacaklarını yazmışlar. Bahsettiğim siteden haberdarsanız aman dikkat edin strawberrynetle alakası olduğunu zannedip alışveriş yapmayın.

strawberry Türkiye gönderimi başladı arkadaşlar;vergisi ödenmiş olarak gönderim yapacaklar.Tabii bu durumu fiyatlarına yansıtmak durumunda kalacaklarmış ve tüm ürünleri de gönderemiyorlar şimdilik.Pek tadı yok yani.Ben Kerastasenin birkaç ürününe baktım;burada 70-80 liralık saç kremleri orada 120-140 lira arası.

Aşağıdaki açıklamayı eklemişler.Sitenin sahte olduğunu sanmıyorum;adres çubuğununa strawberrynet yazıp önce yabanci siteye giriyorum;dili Türkçe seçince kendiliğinden tr.strawberry oluyor zaten.

Sayın müşterimiz,

Türkiye ye gönderimlerimizin sınırlı sayıda ürün ile başlamış olduğunu müjdelemek istiyoruz. Şimdilik gönderim yapılan ürün çeşidi sınırlı olmasına rağmen, ürün yelpazemiz her geçen gün yeni eklenenlerle artacak ve 600 den fazla marka, 30,000 çeşit ürün kataloğumuzun tamamını size sunuyor olacağız.

Yeniliklerimiz neler?

Hiç bir zaman gümrükle işiniz olmayacak. Tüm vergiler tarafımızdan ödenip, ürünler özel kurye ile adresinize teslim edilecek.
150 Euro sınırı yok, tüm ürünlerinizin ithalatı yapılıp vergisi ödenmiş olarak teslimi yapılacak. Bundan sonra istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.
Tüm vergilerin tarafımızdan ödenmesine ve fiyatlarımızda olacak küçük artışa rağmen, Türkiye'nin en ucuz kozmetik mağazası olmaya devam edeceğiz.

Neler aynı kalacak?

ÜCRETSİZ GÖNDERİM. Tüm siparişler ÜCRETSİZ gönderilecek*
Bağlılık indirimlerimiz eskiden olduğu gibi devam edecek. %10’a varan bağlılık indirimimizden faydalanmaya devam edeceksiniz.
Daha fazla al, daha fazla kazan olanağımızla 6 ürüne kadar aynı anda sipariş vermeniz halinde ekstra %5 indirim almaya devam edeceksiniz.

Siz değerli müşterilerimize tekrar hizmet vermekten dolayı mutluyuz.

*Sadece parfüm içeren siparişlerde küçük bir miktar gönderi ücreti uygulanacaktır.

Fİyatlar tr fiyatlardan daha pahali yani artik hicbir anlami kalmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…