Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nefii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
133
1
arkadaslar ben bu siteye girip bakiorum ama daha hiç bişe almadım ve alan varsa bilgi edinmek istiorummm:kedi:

canım ben hep yapıyorum alışveriş, aldığım makyaj malzemelerinin çoğu ordan
hiç de şikayetim olmadı ne süreyle ne gelen ürünün kalitesiyle ilgili

ürün orjinalliği ve ücretsiz takipli posta gönderimiyle devamlı kullandığım son derece güvenli bir site..tavsiye ederim ..

cok saolun kızlar birde merak ettiğim nokta kargo ücretleri nasıl pekiCADIARZU

parfümlere kargo var aldığın parfümün %10u olacak şekilde ama en fazla 10 euro tutuyo..
makyaj ürünlerine kargo yok..

ay cok sevindim ya bu siteye giriodum almaya korkuodum ben hemen bi bakıp sipariş veriim bariikaydirigubbakcemile2
cnm peki kac gunde geliooo

[ben makyaj seti almıştım yaklaşık 10 gün müydü neydi elime ulaştığında..

arkadaşlarım alıyor bir iki kisi birlesip
hic sorun yasamadılar
fiyatları uygun

cook saolun kızlar bilgileriniz içinnopuyorumnanaktan

kizlar bazi makyaj malz.buyuk kozmetikcilerde bile set seklinde olmuyor far seti vs.
..mesela bu sitede gormustum..orjinal mi peki urunler?

kesinlikle orginal kızlar ben dun belki 15.sipairişimiverdim ayrıca tüm sülalnin alışverişinide ben yapıyorum bu sitden herkes bana parasını vriyor artık dolar üzerinden de değil fiyatalr yani dolardaki artıştan etkilenmiyorsunuz

dün elizabeth arden porselen fondoten (28.5 lira) ile stila nın bugulu makyajiçin 3 lü eye liner setini (24 lira) sipariş ettim bakalım heyecanla ebkliyor ve bugulu makyaj arıyorum forumda fellik fellik
eşime babama anneme kardeşime hep denk getirirp acayip ucuz parfümler aldım artık oje dısınd pek normal parfümeriden ısveriş yapmyorum desem yeridir

genelde 5-6 gundegeliyor

kargo ücretsiz mi...sitesinde ücretsiz gönderim yazıyor... ?
ücretli ise fiat sabit mi,ürüne ve boyuta göre değişken mi...?
kargo ne kadar ortalama ?

sadece parfümlern kargosu ücretli oda ücretin % 10 kadar yani diyeim parfum 73 lira + 7.3 lira kargo veriyorsun oda parfunleri tasımadaki gümrük ve kargo nun kırılmaya akmaya karsı hassas olmasından dolayı zaten bağlılık indirimine girerseniz oda cok azalıyor

bence en güvenilir site şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım..zaten barkod nosu ile sürekli ptt nin sitesinden kontrol edebiliyosunuz.
en son scott barnes fontöten aldım 18 tl ye(60dan düşmüş)açıkcası kabına aldanıp almıştım ama o kadar iyi çıktı ki bi tane daha söyledim..bu fiyata türkiyede yerli markaları bile alamazsınız..biraz takip edin yeterli..tabi biraz da sabıra.s özellikle indirimli ürünleri inanılmaz ucuz..korkmayın strawberry candır:asigim:

ozaman bende pahali pahali almayayim.set istiyorum birde buyuk metal makyaj cantasi birde pudra fircasi yani bikac eksigim var..siteye bakayim bende.

arkadaşlar tavsiyeniz için tşkler her birinize...ben üye oldum ve alışveriş yaptım 2 gün önce, ürünleri bekliyorum...sizinle paylaşırım ...tşkler kaydirigubbakcemile5

kesinlikle cok guwenilir
ben de en son bugun werdim siparis
esime eslilik yıldonumu hediyesi parfum aldim cacharel we son 1 adet kalmiş ki ben aldiktan sonra cikti listeden 100'lüğü:)

kizlar benefit in fircalari nasil??yada tavsiye edeceginizz bir pudra fircasi markasi var mi??fiyatlari uygun geldii bana benefit in..

ben de KK sayesinde strawberryle tanıştım ve çok memnunumşakkıdı bu zamana kadar yaptığımhiç bir siparişimde de sıkıntı yaşamadım...özellikle maillerimden güncel indirimleri takip ediyorum ve promosyonları kaçırmamaya gayret ediyom çok karlı oluyo öyle

Strawberrynet'ten Cameleon makyaj seti almayı düşünüyorum,kullanan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…