Stajdan atıldım haksız mıyım

İnan bana oradaki insanlar da her şeyin bilincinde. Şimdi yalakalık yapar iki gün sonra işlerine gelmez bi anda gözden düşer buna bakma yani sen söyle. Söyledikten sonra hareketleri onlarında dikkatini çekecektir
Ama zoruma gıden şey sadece benım atılmam ona hicibsey olmadı sonuçta oda bana bir sürü şey söyledi

Neden aynı yerde iki stajyer ? Bir ipte iki cambaz oynamaz olmuş sizinki.Kiz güya kendini göstermeye çalışıyor orada,siz her şeyi ona biraksaniz bu defa hiçbir şey yapmıyor her seyo bana yıktı der göze girmek için.Saglik sektöründe değilim iyi ki,sağlıkci bir arkadaşım da böyle saçma sapan üstünlük tasmaların olduğundan bahsetmişti,berbat bir ortam.Sizi atan da iş bilmiyor,sorunu çözmek yerine kesip atmış.Hosgorulu olup ikinci şansı verebilirdi.
Şikayetçi fln olmayın size döner kötülüğü boşverin,daha neler göreceksiniz bunu da eğitimin bir parçası olarak görün.
İşte onu diyorum hende böyle bir hata yüzünden atmaları ne kadar doğru sonuçta ben o meslegi ögrenmeye gelmişim oraya

Ben bu olayı hem hastane yönetimine hem de radyoloji sorumlusuna söylemeyi düşünüyorum sizce söylemeliyim çünkü benim hakkıma girdiler
Bize anlattığın gibi anlatırsan eğer onlarda buraya kadar zahmet etmişsin bu evrakların bir daha kapıdan bile geçme derler.

Bence de ki ben dün biraz fevri davrandım staj arkadaşımdan özür dileyip uyum içerisinde stajımı devam etmek istiyorum bu konu ile de karşınızda olduğum için utanıyorum de bari de işe yarasın.

Bir daha da kavga etme sadece sana yap denileni yap. Tembel oldu demiyorum gözlemle ve sakin ol. Yığınla iş vardır zaten. Başımızdaki sorumluya söyle o sana iş bulur

Sizin stajdaki göreviniz neydi? Bizde herkesin ayrı bir görevi oluyor genelde, kimse kimseye karışmıyor falan. Gerçi hastanede nasıl işler bu düzen, bilmiyorum ama belki o görev ona verilmiştir, bu yüzden karışmanızdan hoşlanmamış olabilir.

Bize anlattığın gibi anlatırsan eğer onlarda buraya kadar zahmet etmişsin bu evrakların bir daha kapıdan bile geçme derler.

Bence de ki ben dün biraz fevri davrandım staj arkadaşımdan özür dileyip uyum içerisinde stajımı devam etmek istiyorum bu konu ile de karşınızda olduğum için utanıyorum de bari de işe yarasın.

Bir daha da kavga etme sadece sana yap denileni yap. Tembel oldu demiyorum gözlemle ve sakin ol. Yığınla iş vardır zaten. Başımızdaki sorumluya söyle o sana iş bulur
Başımızdaki sorumlu yoktu bugün izinli ymiş yarın gelcek onun bunlardan haberi bile yok söylememişlerdir ona da

Sizin stajdaki göreviniz neydi? Bizde herkesin ayrı bir görevi oluyor genelde, kimse kimseye karışmıyor falan. Gerçi hastanede nasıl işler bu düzen, bilmiyorum ama belki o görev ona verilmiştir, bu yüzden karışmanızdan hoşlanmamış olabilir.
Bu yaptığım yer özel hastane 3 tanr stajuer vardı bi ben bide okuldan arkadasım bide edepsiz kız

Başımızdaki sorumlu yoktu bugün izinli ymiş yarın gelcek onun bunlardan haberi bile yok söylememişlerdir ona da
Sakince konuş konuşacaksan oldu bir hata falan diye. Yolacktım tuttular deme sakin 😅. Sen belli ki duygularını hemen belli eden bir arkadaşsın iş hayatı çetrefillidir. Sakin kal. Altan al. Yarın git stajına seni kovan adama da de ki bunu görmemişlikten gelin o kıza da bir kusura bak diyin olsun bitsin

Sakince konuş konuşacaksan oldu bir hata falan diye. Yolacktım tuttular deme sakin 😅. Sen belli ki duygularını hemen belli eden bir arkadaşsın iş hayatı çetrefillidir. Sakin kal. Altan al. Yarın git stajına seni kovan adama da de ki bunu görmemişlikten gelin o kıza da bir kusura bak diyin olsun bitsin
Orda normalde 10 gün yapcaktım ama beni ektikleri için 5 gün yapcaktım 4 gün için söylesem mi bunu bilmiyorum

Staj dosyani gerçek sorumluya mi versen acaba
Hem haberdar olmuş olur ve belkide hayır ne münasebet kal der.Onun adına sana yol veren kişiye gıcık olabilir

X