Stajdan atıldım haksız mıyım

O bana laf sayarken sorun yok ben agzımı açtım diye mi hatalı oluyorum

O kız başlattı ilk bende kriz geçirdim kendime engel olamadım

Onun elinden iş almaya kalkısmadım ben bana yapılan görevi yaptım o burnunu soktu

Canım sen daha kızla konuşmadan bu edepsiz benziyor diye direkt ön yargı ile yaklaşmışsın kızın senden haberi bile olmadan. Gitmiş kızın elindeki işi almışsın sormadan. Hala benim üstüme oynadı diyorsun. Ama oynayan sensin

Mesele şu aslında çalıştıkta bu gibi durumlarda kavgaya hakarete girmemek gerektiğini öğreneceksin. Daha toysun. Bu kadar agresif hareket etme evet hakkını savun ama bu şekilde değil. Oradaki sorumlu kişiye bildirmen gerek. Sana hakaret edilse dahi karşılık verirsen sende suçlu duruma düşersin. Şuanki sinirini anlıyorum ama sakinleşmeye çalış çünkü iş hayatın boyunca bunlara ve bu gibi şeylere hep maruz kalacaksın. Bunu kabullenmeye çalış çoğu çalışan mobbing e uğruyor herkes böyle yapsa sence çalışma ortamı diye bir şey kalır mıydı bu açıdan düşün

Teknisyen abi bana kaseti al dedi bende kaseti alacagım sırada o kız aldı ona yardım edip kaseti atacaktım ben mi oynuyorum? Üstüne bir sürü şey dedi

Bak kız demiş işte kanka sakin ol ben zaten çekiyorum demiş.

Sen bu arada gidip keyfine bakacaksın

O kız kendisi bana dedi bana bak kendine çekidüzen ver haddini bil dıyerek

Ben bu olayı hem hastane yönetimine hem de radyoloji sorumlusuna söylemeyi düşünüyorum sizce söylemeliyim çünkü benim hakkıma girdiler
Staja gidin yine. Eğer gelme denirse sorumluya iletirsiniz. Hastane yöntemine direkt çıkmanız abartı olur. Şahsen bunu yapacak stajyere sorumlu muamelesi yapıp kapı önüne de koyarım.

İşte onu yapmadım ama söylesem de ne değişirdi bilmiyorum yine o kızı tutarlarfı sonuçta ben bugün başlamıştım o da 3haftadır orda ymiş

İşte onu yapmadım ama söylesem de ne değişirdi bilmiyorum yine o kızı tutarlarfı sonuçta ben bugün başlamıştım o da 3haftadır orda ymiş
İnan bana oradaki insanlar da her şeyin bilincinde. Şimdi yalakalık yapar iki gün sonra işlerine gelmez bi anda gözden düşer buna bakma yani sen söyle. Söyledikten sonra hareketleri onlarında dikkatini çekecektir

Ben anlarım insanların dış görüşünden karakterini dediğim gibi de ckktı olan bana oldu kendimi ezdirme dim diye umarım belasını bulur bi yerden

Neden aynı yerde iki stajyer ? Bir ipte iki cambaz oynamaz olmuş sizinki.Kiz güya kendini göstermeye çalışıyor orada,siz her şeyi ona biraksaniz bu defa hiçbir şey yapmıyor her seyo bana yıktı der göze girmek için.Saglik sektöründe değilim iyi ki,sağlıkci bir arkadaşım da böyle saçma sapan üstünlük tasmaların olduğundan bahsetmişti,berbat bir ortam.Sizi atan da iş bilmiyor,sorunu çözmek yerine kesip atmış.Hosgorulu olup ikinci şansı verebilirdi.
Şikayetçi fln olmayın size döner kötülüğü boşverin,daha neler göreceksiniz bunu da eğitimin bir parçası olarak görün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…