Stajdan atıldım haksız mıyım

Gerizekalı dediğim için haksız olabilirim ama kızın bana davranışları konusunda ben haklıyım siz sadece taraflı davranmışsınız
Bakın aynı o kıza olduğu gibi bana da ön yargıyla yaklaşıyor, kafanızda direk yaftalıyorsunuz. Bu tutumunuz size iş hayatında çok şey kaybettirir. Neredeyse 15 senedir hastanede mesai yapmış biri olarak ve tarafsız bir şekilde diyorumki siz olayın başından sonuna haksızsınız.

Gerizekalı dediğiniz için sadece haksız değil aynı zamanda suçlusunuz. Dua edin o kız tutanak tutup sizi şikayet etmemiş. Stajınızın yanmasını geçiyorum,henüz staj dönemi bunun sicilinize işlenmesi bile ilerde sizin için çok kötü olurdu. Yine sizi düşünüp bırakın şikayet etmeyi stajınızı dahi yakmamışlar.

Temizlik personelinden tıbbi sekreterine kadar çoğunda bir afra bir tafra. Sanarsın hastanenin asıl sahipleri kendileri, biz orada fazlalığız. Komik görünüyor. Allah yardımcınız olsun.
Herkes aynı arka tarafta. Hiç birisi farklı değil inanın. Özellikle eski personeller o kadar kötü insanlar ki. Üstünlük kurma çabası falan rezalet haldeler.

Milyonluk cihazların neden iki senelik, önlisans bölümlerinde okuyanlara emanet edilmemesi gerektiğine dair bir yazı olmuş. Bu tip cihazların olduğu yerde böyle düzensizlik, disiplinsizlik olmamalı. Kavga dövüş yaparken umarım röntgen çekimlerine gelen hastalara gerekli uyarılarda bulunuyorsunuzdur ama sanmıyorum.

İki tane stajyerin başlarında personel olmadan böyle sağlıkla ilgili iş yapmaması lazım.

Temizlik personelleri falan kan damlattık diye bize kızarlardı intern dr iken, şimdi o günler geldi aklıma. Mesleğe başlayınca da bir şey rica etmeyegör, hemen göz devirir yüzde 90ı. Hak yemeyeyim çok iyi çalışan harika insanlar da tanıdım ama genel olarak böyleydi. Hastanelerin asıl sahibi personellerdir bunu hiç unutmayın

Evet ama etmeyip yakmayacaz diğer günleride yaz demeleri tamamen usulsüzlük. Ben stajere komple dönem staj tekrarı verdirdim 4 ay sil baştan
Hatamı nasıl telafi ederim şeklimde konuyu açsaydı eğer ben de daha ılıman olurdum.Açıkça hakaret etmiş,hala beddua ediyor şikayet peşinde.Oysa insan bir ben nerede yanlış yaptım diye sorgulamalı önce kendini

kaç yaşındasınız bilmiyorum ama insan içinde nasıl davranılması gerektiğini dahi henüz öğrenmemişsiniz ve bu bilgisizlikle hala daha da kendinizi haklı görüyorsunuz. Daha çook ekmek yemeniz lazım.

Kızın davranışları hatalıdır değildir bilemem. Çok hatalı olabilir. Ama siz hiç kimseye 7 yalında oyun parkındaymışsınız gibi gerizekalı diyemezsiniz.

Doktorla güzel guzel konuşuyorum yandaki sekreter şekilden şekle giriyor ya gerçekten çok garipler. Tahlil sonuçlarını sormaya çekiniyor insan bi göz devirmeler oflamalar. Bu kadar mutsuzsanız yapmayın kardeşim Aynen çok iyileri de var onların hakkı yenmesin.

Temizlik personelinden tıbbi sekreterine kadar çoğunda bir afra bir tafra. Sanarsın hastanenin asıl sahipleri kendileri, biz orada fazlalığız. Komik görünüyor. Allah yardımcınız olsun.

Ay bunu buna yazıyordum karıştı

Maalesef öyle oluyor. Personellerin yüzde 10-20si çok iyi çok tatlı insanlarken geri kalanı mutsuz ve yansıtıyorlar kalabalıktan ve bazı kaba hastalardan dolayı haklılık payları da var, ancak tabii yine de olmamalı.

Ben gerizekalı dediğim için haksız olduğumu biliyorum ama o kız atılıyım diye benim üzerime oynadı sabahtan beri bana karsı afra tafra değişik davranıyodu laf sokma herşeyi ben bilirim havası ile davranıyodu hastanın röntgenini çekerken bile dahil olmaya kalkıştı hemen yargılayarak haksızsın demeniz kolay tabi ne kadar hatalıysam o kızda hatalı olayı benim üzerime yıkma ları zoruma gidiyor o kıza hiçbişey yapılmadı umarım oda gününü görür

Yahu kızım sen stajyersin stajyer, hastanenin sahibi değilsin daha ilk günden dalaşmışsın ... mahalle kavgası yapman da cabası. Sen oraya çalışmaya öğrenmeye mi gidiyorsun dövüşmeye mi?? Edebinle dizini kır, stajını yap, ağzını tut. Ben olsam kovardım seni hiç çekmezdim açıkça yazayım. Hastalara da Allahtan sabır diliyorum.

Çok yanlış olmuş dua edin stajersiniz ve stajını yakmamislar. Normalde oranın kadrolu çalışanı olsaydınız ya işten atilirdiniz devlette de olsa soruşturma yerdiniz. Çok çirkin bir üslup orası babanızın çiftliği değil. Size özel mobing uygulandığını düşünüyorsanız bunu üstünüze bildirmeniz gerekiyordu

Ayrıca beni stajımdan eden kızdan özür dileyecek değilim

O ilk başlattı ona bişey olmuyo da bana niye oluyo

Ne olursa olsun sırf gerizekalı dedim diye kovulmayı hak etmedim beni uyarıp özür diletip bişey olmamıs gibi devam edebilirlerdi ayrıca ben bunlara hazirandan beri gelip gidiyorum dolu kontenjan dıyerek staj yapmayım diye beni oyaladılar daha geçen cuma gittim staj için bana dedilef ki kızkn biri çıkcak pazartesi gel bugün gittim olanlara bak edepsiz biri yüzünden bunları hak etmedim Allah'a havale ediyorum benim hakkıma girdiler sonuçta ben oraya ögrenmek için giden biriyim

Ben direk anladım kızın edepsiz olduğunu ki yanılmadım da zaten o benim başımı yaktı allah da onu bildiği gibi yapsın
Yaşın küçük anladığım kadarıyla, stajdayım, edepsiz Diyorsun ama ilk hakaret eden kişi sen olmuşsun. Sessiz kalıp üst kimse ona bildirmen gerekiyordu...

Yaşın küçük anladığım kadarıyla, stajdayım, edepsiz Diyorsun ama ilk hakaret eden kişi sen olmuşsun. Sessiz kalıp üst kimse ona bildirmen gerekiyordu...
Sessiz kalıp söylesem bile pek bişey değişceğini düşünmüyorum kız yalakanın teki zaten teknisyen ablaya masaj yapıyodu o derece bişey de olmazdı olan bana olurdu dedim diye daha çok üstüme gelirdi bu sefer

Aaa ben de diğer kızı üst çalışan sanıyorum. O da mı stajyer? İkisini de atsalarmış o halde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…