Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Biri özet geçsin.......belden yukarısı fit belden aşağısı balık etli..........ben şimdi squats yapmalı mıyım

basen kalça problemi varsa bence en iyi spor yürüyüş . birde bazı hareketler var . ama en önemlisi yürüyüş . sadece squat yaparak incelemezsin . tabi incelmede istediğin bariz bir farksa squat yetmez . kalori yakman gerek .

Aynı ağırlıktaki yağın hacmi kasın hacminden büyüktür.. Bu nedenle protein ağırlıklı beslenerek yağlarımızı uzun uğraşlar sonucu kasa döndürebilirz ve eski halinden daha küçük bir görüntü olacaktır mutlaka. Ama buna ulaşmak o kadar kolay değil ki zaten.. Kalınlaşarak kaslanması için heralde protein tozlarını kafaya dikmek lazım.

Son düzenleme:

hayır işte bunu yanlış biliyosun
bak burda resmi bile varr
Eki Görüntüle 1078979

tembel masci

heee tamam o zaman sorun degıl

la ben jillian yapıyordum
sakatlandım iki hfta belim yamuk gezdm agrıdan
korkuyorum o yüzden şimdi
doktor yüzmeye git bilip bilmediğin şeyleri yapma dedi
yarın yüzmeye yazılcam bakalım.

la ben jillian yapıyordum
sakatlandım iki hfta belim yamuk gezdm agrıdan
korkuyorum o yüzden şimdi
doktor yüzmeye git bilip bilmediğin şeyleri yapma dedi
yarın yüzmeye yazılcam bakalım.

hımmmm sakatlandıysan yapma tabı:13::13:

hımmmm sakatlandıysan yapma tabı:13::13:

Sevgili Tolin
Konu sahibesi olarak Rica etsem bana özet olarak kalnlaştırıyor mu inceltiyor mu bu squat özetler misin
Ben de kilo almak isityorum ama lömbür lömbür yağ değil de güzrl fit vücut için 168 im şu an 45 kiloyum 50 kilo olunca mı yapmaya başlasam squat popolarını gördükçe içim gidiyor da

sevgili tiramisu
anladıgım kadarıyla once kalınlaştırıyo sonra inceltiyo ve agırlıkla yapıldıgı zamanda kalınlaştırıyo ama bence sen sımdıden basla yaza az bi zaman kaldı şurda

sevgili tiramisu
anladıgım kadarıyla once kalınlaştırıyo sonra inceltiyo ve agırlıkla yapıldıgı zamanda kalınlaştırıyo ama bence sen sımdıden basla yaza az bi zaman kaldı şurda

İlkokulda yazdığımız hatıra defterlerşne başlar gibi oldu değil mi bana bu kalbin kadar temz sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim
o zaman ben ağırlıkla başlayayım madem
Ama şöyle bi durum var şimdi zaten zayıfım kilo almamı engellerim diye korkuyorum bu kiloda başlarsam

kilo almanı engelleyecegını sanmıyorum cunku kas yagdan daha agır ama daha fit gorunecegın ıcın daha zayıf gorunebılırsın bak şöyle

kilo almanı engelleyecegını sanmıyorum cunku kas yagdan daha agır ama daha fit gorunecegın ıcın daha zayıf gorunebılırsın bak şöyle
Eki Görüntüle 1079013

kilo ve boyumdan anladığın üzere çok bi yağ tabakam yok muhtemelen var olan kasları genişleticem acıcık
pek bi fark olmayacak görüntümde desene
en sağdaki hatun iyimiş Benim popo da 90 ama 95 istiyorum bacaklarım acıcık kalınlaşsın bari 46 olayım öyle başlayayım olur mu izin çıktı mı senden

bence olur sana tavsıyem squattan sonra makarna türü yanı karbonhidrat agırlıklı beslenmen o zaman bacakların ve popon kalınlasır

bence olur sana tavsıyem squattan sonra makarna türü yanı karbonhidrat agırlıklı beslenmen o zaman bacakların ve popon kalınlasır

Tamam o zaman anlaştık teşekkür ederim tavsiyeler için

Ha bir de o squat programlarındakş gibi 200 lere çıkıyormuşun yaparken günü geldiğinde?

Son düzenleme:
Tamam o zaman anlaştık teşekkür ederim tavsiyeler için

Ha bir de o squat programlarındakş gibi 200 lere çıkıyormuşun yaparken günü geldiğinde?

ben daha o kadar ilerleyemedim
ama alıştıktan sonra cok kolay yapılıyomu sana tavsiyem ilk iki üc gun ısınma hareketlerı yap sadece cunku dırek squatla baslayınca fena agrı yapıyo

ben daha o kadar ilerleyemedim
ama alıştıktan sonra cok kolay yapılıyomu sana tavsiyem ilk iki üc gun ısınma hareketlerı yap sadece cunku dırek squatla baslayınca fena agrı yapıyo

ben de daha önce yaptı ama 50-75 civarında seyretti
korkuyoruk olan yağımı da eriticem diye
evet çok fena oluyor titriyordu üst bacak yürürken benim

Sanirim bu konuya hakimsiniz benim de ust bacak problemim var yine yuruyus mu en iyisi olurr

Toliin o zaman baslayalim mi ? Yada basladin mi gunde kac tane yapiyosun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…