Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Şeyi merak ediyorum ben zayıf olupta kalçası dolgun olan var mı squatla?
Ben kafayı taktım baya :KK70:

LG-P710 Tapatalk

Sanirim bu konuya hakimsiniz benim de ust bacak problemim var yine yuruyus mu en iyisi olurr

Toliin o zaman baslayalim mi ? Yada basladin mi gunde kac tane yapiyosun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
ben basladım canım gunde en az 50 tane yapmaya calısıyorum:KK34:
Şeyi merak ediyorum ben zayıf olupta kalçası dolgun olan var mı squatla?
Ben kafayı taktım baya :KK70:

LG-P710 Tapatalk

evet zaten popoyu kaldırıyo direk yusyuvarlak yapıyo nette resımlerı var squat after before diye arat bulursun:KK34:

bende başlıcem bugünden itibaren bakalım napıcak :KK70::KK16:

Toli toplumun kanayan yarasına barnak basmışsın kuzum :KK60:

Ben de günde 40-50 tane yapıyorum, korkumdan çıkamıyorum yukarılara valla..Bacaklarım kasa o kadar müsait ki eski sporcu olduğum için..Bir kas yaparsa yandım..Zaten kalınlar, futbolcu bacağı gibi oluyorlar:KK43:

Acaba başka hareketler mi keşfetsek ya, squat cidden tedirgin ediyor beni:26:

bende başlıcem bugünden itibaren bakalım napıcak :KK70::KK16:
hayırlı ossuunn:KK1::KK1:
Toli toplumun kanayan yarasına barnak basmışsın kuzum :KK60:

Ben de günde 40-50 tane yapıyorum, korkumdan çıkamıyorum yukarılara valla..Bacaklarım kasa o kadar müsait ki eski sporcu olduğum için..Bir kas yaparsa yandım..Zaten kalınlar, futbolcu bacağı gibi oluyorlar:KK43:

Acaba başka hareketler mi keşfetsek ya, squat cidden tedirgin ediyor beni:26:

başka hareketlerde var mesela yere yan yatıp makas hareketi var iç bacagı acayıp yakıyo bide ebru şallının skiny jeans diye yenı bı dvd si cıkmıs onuda cok ovduler ama netten ındırıyım dıye baktım ama bulamadım:KK5:

zalımmmmm muneeeeeeee gene çaktırmadan benım konumu taşımış:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK60:

hayırlı ossuunn:KK1::KK1:

başka hareketlerde var mesela yere yan yatıp makas hareketi var iç bacagı acayıp yakıyo bide ebru şallının skiny jeans diye yenı bı dvd si cıkmıs onuda cok ovduler ama netten ındırıyım dıye baktım ama bulamadım:KK5:

Makas hareketini de yapıyorum..Ona mı devam etsem sadece ya..Valla kalınlaşmak istemiyorum..

d&r larda falan vardır cdsi..Nete düşmemiştir bence..

Hızımı alamadım ve 70 tane yaptım bugün :)) bacaklarım kalınlaşsa da sıkıntı olmaz cünkü incecikk :))

LG-P710 Tapatalk

az yapın azcık yaaa hepınız ın ce ben selulıtlı kalcam aranızda:KK20::KK20::KK20::KK1:

Benimde bacaklar ince kalınlsşsa sıkıntı olmaz :-) tabi üşenmez yaparsam

ben bugün birde 31 günlük mekik hareketlerine başladım :KK1:

Bilemedim ya kalin kalin hic sevmem hic ince olmadigi icin bacaklarim bi merak ediyorum :KK53: boy ve kilonu merak ettim fitnessmodelcim citir ve spor yapan bir hatun oldugunu dusunuyorum :KK1:

tamam biz agirliksiz yapalim gaza geldim :KK53:

Ay ac vallaha gelirim zaten diyet topiclerindeyim full :KK1: :KK53: :KK53:

ince ayaklari mi merak ediosun?

X