Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Doktor bana vitaminlerin hiç biri erkeğin değerlerini bir kaç ayda uçurmaz bir iki puan artırır en fazl bu işin büyük kısmı yapısal dedi

Canim genetikte bir sikini varsa zatrn col cok zor duzelir ama biz spermi olan ve sayisi az olan kisilerin sayısının yukseldiginden bahsediyoruz yani surc uzun belki 1 senede belki 2 senede sayi artisi saglanabiliyor. Bz bunu 1 ayda gorduk cok sukur degiskenlik gösterir

Ewt sayıda etkili ama hızda malesef gibi aşılama yaptırdım şuan sonucu bekliyorum

Kızlar benimde adetim ilkkez 3 gün gecikti bu ay ama test yapmasim yok o kadar çok olumsuzu gördüm ki cesaretim yok test yapmaya birkaç gün daha beklicem gibi dua edin bana inşallah hamileyimdir hayırlısı ile
5 günü geçtikten sonra yapabilirsin testini canım

Kızlar benimde adetim ilkkez 3 gün gecikti bu ay ama test yapmasim yok o kadar çok olumsuzu gördüm ki cesaretim yok test yapmaya birkaç gün daha beklicem gibi dua edin bana inşallah hamileyimdir hayırlısı ile
bu arada ne kadar zaman geçmiş hiç denedin mi test vesaire fln

Benim de esim 1 aydir klomen ve proxeed kullaniyor. Ve 1 hafta gecikti adetim. Kasıklarımda ağrı var ama bilmiyoeum korkudan test te yapamıyorum
sperm testi yaptırdığınızda eşinizin testi düşük müydü ?
1 hafta geciktiyse mutlaka bişey vardır diye düşünüyorum.. En son ne zaman adet oldun ?

Benim de esim 1 aydir klomen ve proxeed kullaniyor. Ve 1 hafta gecikti adetim. Kasıklarımda ağrı var ama bilmiyoeum korkudan test te yapamıyorum
ben mesela eşim ameliyat olduktan sonraki 5. ayda 5 gün adetim gecikmişti bende mutlu olmuştum sonra 6 gün hafta oldum çok moralim bozulmuştu ama test yapmakta fayda var diye düşünüyorum Çünkü silikte olsa bişey çıkıyor ve bunu en azından şimdiden öğrenmen gerekiyor

sperm testi yaptırdığınızda eşinizin testi düşük müydü ?
1 hafta geciktiyse mutlaka bişey vardır diye düşünüyorum.. En son ne zaman adet oldun ?

Bizde genetik problem vardi 1 yil once. 1 ay once dr a girrik Urolojiye direk tüp bebek dedi. Ben zorladim ilsc verin bi deneyelim diye. Esim 1.5 yil once 190 kilo idi tupmide ameliyati oldu suan 100 kilo. Bilmiyorum ama ya negatif olursa diye korkuyorum. 7 haziran bi onceki adetim

Canım benim eşimde kilolu ama veremiyor büyük ihtimalle kilo verince hormonları ve vucudundaki denge yerine gelmiştir.Bizim doktorumuz kilo verince bazı şeylerde düzelmeler oluyor demişti.Bence sen hamilesin benden söylemesi çünkü baktım 5 temmuzda olman gerekiyor 7 haziranda adet olduğuna göre 15 gün geçmiş neredeyse hemen test yapmalısın

Benim adetim normalde de 1 hafta gecikiyordu. Ondan da korkuyorum. Ama zaten ameliyat olali 1.5 yil olmuş. Olsa o zaman da olurdu korunma olmadi. Ama bugun test yapacağım. Boyle beklemektense. Insallah hayirli haber alirim

Evet bir beklentin var ama hayattan bir beklentin kalmadığında hayat bişeyler veriyor insana ..
Çok zorlu bir süreç yaşıyoruz hepimiz ama inanıyorum ki şuanda yaptığın testte kötü sonuç bile çıksa zaten bu şekilde devam ediyordun bundan sonrada devam edersin
İnanıyorum ki mutlu sonuçlar yaşayacaksın

Benim adetim normalde de 1 hafta gecikiyordu. Ondan da korkuyorum. Ama zaten ameliyat olali 1.5 yil olmuş. Olsa o zaman da olurdu korunma olmadi. Ama bugun test yapacağım. Boyle beklemektense. Insallah hayirli haber alirim

Bu ayda olmazsan baktın olmuyor sperm testi yaptırdığınızda tup bebeğe yönlendirdi 1,5 yıl geçmiş artık vakti geldi deyip durumunuzda şuanda karşılayabilecek durumdaysa tüp bebeğe geçersiniz ..
Benim durumumda özelde bir yerle ve konuştuğumda tüp bebek fiyatları yüksek olduğu için durumuma baktım karşılayacak şuanda gücüm yok ve eşimle devlet hastanesine gitmeye karar verdik.Baktık devlette olmuyorsa zaten özele bir süre sonra yönelirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…