Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Doktor bana vitaminlerin hiç biri erkeğin değerlerini bir kaç ayda uçurmaz bir iki puan artırır en fazl bu işin büyük kısmı yapısal dedi

Celalettin peru ve proxeed plus.
Adam erkek infertilitede 10 numara. Onu gectım bayanda da cok basarılı. Sayesinde ki gitmedim ama arkadaslara önerdiği tedavıyj uyguladjm. Allah bağışlasın 4.5 aylık ıkı kızım var.

Nerede bu doktor acaba il ilçe fiyat bilgisi? Proxdeed 3ay kullandı eşim gebelik olmadı

Ne önerdi acaba?

Herkesın tedavsıı farklı.benım hipogonadotropik hipogonadizm hastalıgım.fsh lh 0.ilaçsız adet olmuyorum.bu durumdaysan söyliyim. Sana uygun olmaz bana yaptıgı belki canım..O yuzden yanlıs yönlendirmiyim.
Ha yok canım ben eşin için tedavi önerdi anladım.

Arkadaşlar merhaba sperm hareketliliği ile ilgili yeni birşey öğrendim paylaşmak istedim sizinle hemen bir aktar varmış kür yapıp yolluyormus yapan bir arkadaşım bizzat kullanmiş bizde bu ay alıp kullanacaz değerlerimiz sahada iyi olsun diye Instagramda yanık baharat diye bir mutlaka bakın inşallah bizde kullanıp faydasını görürüz

Doktor bana vitaminlerin hiç biri erkeğin değerlerini bir kaç ayda uçurmaz bir iki puan artırır en fazl bu işin büyük kısmı yapısal dedi
Bu arada bugün aşılama oldum doktor hacmi ileri ve iyi 5milyon sperm yeterliydi eşinizin 14 milyon çuktı gayet iyi dedi inş tutar,proxdeed 3ay kullandık hamike kalamamıştım ama değerler iyi çıktı belkide iyi geldi ama l arginin de kullandı eşim hangisi ii geldi bilmiyorum

İnşallah tuta bebeğinize kavuşursunuz lütfen haber verin bize sonuçlanınca ilaçların mutlaka faydası olur

Allah sağlıklı hayırlı bir evlat versin kucağınıza inşAllah

Bnmde eşimin sperm sayısı az hareket 0. Saracoglunun kürleri almayı düşünüyorum .tüp bebek doktorum çok hastada olumlu etki yaptı kullanın dedi
Aynen önce biraz degerlinizi yükseltin daha sonra tüp bebek yapın sansiniz artar bizim hareket duzledi çok şükür şuan bekliyoruz doktor noraml yolla olur dedi birazda sters yapmasak daha iyi olur bakalm hayırlısı

Aynen önce biraz degerlinizi yükseltin daha sonra tüp bebek yapın sansiniz artar bizim hareket duzledi çok şükür şuan bekliyoruz doktor noraml yolla olur dedi birazda sters yapmasak daha iyi olur bakalm hayırlısı
Nasıl duzelttiniz hareketi

Nasıl duzelttiniz hareketi
Opstravent diye bir ilaç verdi doktor netten aliyordik 150 lira 1 aylık kullanımı 4 ay kullandık sperm sayısı 210 milyon oldu ileri hareket yüzde 35 oldu şuan ayrıca keçi boynuzu da kaynatıp veriyordm suandada doktor olana kadar ilaç kullanmaya devam et dedi baklm bekliyoz şuan

Sayısı ne kadardan 210 milyona çıktı .eğer dediginz gibiyse bizde alalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…