Son 4 hafta...THE END

Kizlar unuttum dün söylemeyi. O pirinç suyunu gece yatmadan ictim bitsin diye. Yüzüme de kullanmadım başka bir tonik yaptım çünkü. Bir daha pirincle isim olmaz uzun bir süre.
Pirinç suyunun ters etkisi oldu mu peki aman hiç hayırlı değil zaten 1 haftadır 1 tabak pilavı atmaya çalışıyorum üstümden :)

Kızların nasılsınız? Herkesin keyfi yerindedir umarım. Son 3 hafta sanırım, hepinize başarılar, sağlıklı kilo vermeler. İnşallah herkes hedefine ulaşır, en azından çok yaklaşır.

@zinnia tebrik ederim! wow, 2 kilo nerdeyse; ben tatilde 2 kilo almışım, sen 2 vermişsin.

Şimdii adet döneminde olduğumdan ötürü tatlı krizim var 2 gündür, tatlı birşey yemek istemiyorum sonra devamı geliyor çünkü,
bu krizi bastıracak bir öneri kızlar
Muzu dilimle saf kakaoya bula her tarafını ye kötünün iyisi...
Tarçınlı bitki çayı yap suyuna çubuk tarçın koy

Muzu dilimle saf kakaoya bula her tarafını ye kötünün iyisi...
Tarçınlı bitki çayı yap suyuna çubuk tarçın koy
Aynen bunlar bana da iyi geliyor yeni yöntemim 2 tane hurma, 2 tane de gün kurusu ortalarından ikiye parçalıyorum üzerlerine toz tarçın serpiştiriyorum o gün bi daha canım cısss istemiyor

Şimdii adet döneminde olduğumdan ötürü tatlı krizim var 2 gündür, tatlı birşey yemek istemiyorum sonra devamı geliyor çünkü,
bu krizi bastıracak bir öneri kızlar
Sana mocha önericem beyaz çikolatalı daha da iyi olur. Starbucks da olması gerek.

Sam ben dünü bekledim, dün tarti günüydü excelden düne kadar kimseyi silmedim. Eski topikte açıkca davet ettim ve yarışmanın bitme nedenlerini hem ozelden hem de oradan açıkladım. Gelen olsaydı ekleme yapacaktım.

Hepimizin derdi kilo vermek ama bunu yaparken beni taslamalarina daha fazla izin veremezdim. Gelene git gidene kal demek benim prensibimde olmadı olamaz da.

Iyi kilo vermeler sana da bizle ya da bizsiz.

Merhaba,

Tatildeyken cepten bir kaç kez girdim, tag'lemişsin aslında, neden bilmiyorum hiç bildirim gelmedi. Çok geç fark ettim yeni topiği...baya ilerlemişsiniz, ben de yeniden düzeninizi bozmak istemedim. Zaten 4 hafta beni kurtarmaz

Benim kimse ile kişisel bir sorunum yok. Hem senin vesilen ile gruba girdim ve kızlarla tanıştım; yeni yerde devam ederken bunun bir nispet olmadığını bilmeniz için en azından bir selam bırakayım dedim. Fatma görmezden gelmiş mesajımı gerçi

Aynen, hepinize sağlıklı kilo vermeler diliyorum ben de...amaç sadece yağ yakmak ve bunu başka arkadaşların desteğiyle daha kolay, çekilir hale getirmek. Sağlıklı, fit günler

Benim de seninle kişisel bir sorunum yok. Gruptan çıkanların ne yaptığıyla, nerede kilo verdiğiyle ilgilenmiyorum. Beni bağlayan sadece benim gruptur. O konuda için rahat olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…