Son 4 hafta...THE END

img-20150809-wa0021.jpg

Günaydın kizlar,

Bir dolunayı arkamızda bıraktığımıza göre kilo vermeye başlayabiliriz. :)
Grup için şöyle bir tahminde bulunayım.

Muttapa7555 Muttapa7555 59.8
zinnia zinnia 67.5
@_SinsireLLa_ 59.5
kokulusabun kokulusabun 71.6
Sena616 Sena616 70.4
tulipa tulipa 60.2

Kilolarinizi ezberlemişim artik :)

Menulerimizi yazıp Muttapa7555 Muttapa7555 arkadaşımızı etiketliyoruz. Asidik alkali eklerseniz +1 puan alıyoruz.

Günaydın kizlar,

Bir dolunayı arkamızda bıraktığımıza göre kilo vermeye başlayabiliriz. :)
Grup için şöyle bir tahminde bulunayım.

Muttapa7555 Muttapa7555 59.8
zinnia zinnia 67.5
@_SinsireLLa_ 59.5
kokulusabun kokulusabun 71.6
Sena616 Sena616 70.4
tulipa tulipa 60.2

Kilolarinizi ezberlemişim artik :)

Menulerimizi yazıp Muttapa7555 Muttapa7555 arkadaşımızı etiketliyoruz. Asidik alkali eklerseniz +1 puan alıyoruz.
Ay senin ağzın bal yesin emi:))) mecazi anlamda tabi yoksa yeme bal falan :))

Benim menü belli yazayım da işlerin arasında unutmayayım...
A AklinYolu1
Sabah 1 yumurta yüksek asidik
1 dilim peynir yüksek asidik
2 zeytin bilinmiyor
Salatalık biber yüksek almalı
Badem 7 orta alkali
Ceviz 4 orta asidik
Çay yüksek asidik
Akşam
yarım kabak alkali
3yk yoğurt asidik
Zencefil yüksek alkali
Ara sade kahve yüksek asidik
Su 2lt spor fırsatım olmaz

Niye gormeyesin fatma ne kaldi surada. :KK73:
Ben de aksine cidden bali sevmem. :KK66:

Supangle , profiterol filan gecti dun aklimdan. Ne yerdim beee. Tabi ki dokunmuyorum artik cunku onlar NOO NOOO...:KK70:
Profiterol benim en çok sevdiğim tatlı yaa iki doğumdan önceki gecelerde 1er kilo gömmüştüm:)))
Hiç şaşmadan ikisinde de çok canım istemişti hatta 12den sonra yemek yok demişti doktor eşim koştur koştur gidip almıştı saat 12yi geçmesin diye:KK70:

Artık yemiyorum :KK8:

Profiterol benim en çok sevdiğim tatlı yaa iki doğumdan önceki gecelerde 1er kilo gömmüştüm:)))
Hiç şaşmadan ikisinde de çok canım istemişti hatta 12den sonra yemek yok demişti doktor eşim koştur koştur gidip almıştı saat 12yi geçmesin diye:KK70:

Artık yemiyorum :KK8:
Evet bugun de Nostaljik tatlilar programinin sonuna gelmis bulunmaktayiz.:KK45:

O da bi kutuyla doyulmuyor ki. Turkiye de gidiyorum geliyorum bir tane bir tane daha aliyorum. Supangle de iyiydi ya. :cool:

Dedigin gibi simdi baslamam bir kutuyla durmam cunku...:KK12:

Evet bugun de Nostaljik tatlilar programinin sonuna gelmis bulunmaktayiz.:KK45:

O da bi kutuyla doyulmuyor ki. Turkiye de gidiyorum geliyorum bir tane bir tane daha aliyorum. Supangle de iyiydi ya. :cool:

Dedigin gibi simdi baslamam bir kutuyla durmam cunku...:KK12:
Tatlı yerine kıyafet alıcaz biz yemicez. Denize girmek için yari kapalı mayo bakıyorum taytlı geçen yılki büyük geliyor annem bi tur küçülmüştü zaten şimdi hiç olmuyor

Tatlı yerine kıyafet alıcaz biz yemicez. Denize girmek için yari kapalı mayo bakıyorum taytlı geçen yılki büyük geliyor annem bi tur küçülmüştü zaten şimdi hiç olmuyor
Uc sene once bol kıyafet almıştım. Benim param latteye gidiyor:)) Ne yazik ki 15 kiloyu geri aldım. her şey sıcak bir günde kola ile başlamıştı.

X