Son 4 hafta...THE END

En güzeli canım diyeti gizli yapmıyorsan görür yanında yeme pasta börek kv de kızarsa kızsın
Yok canım gizli yapmıyorum, aksine kv nin de hoşuna gidiyor kilo vermem, yemiyorum dediğimde ısrar etmez sağolsun, benim savaşım kendimle yaa :KK70: iştahım fazla açıldı bu ara:KK72::KK72:

Canııım salata çeşitleri var kereviz bu mevsimde olur mu bilmem kereviz var. Aynı metotla kırmızı lahana var. Peynirli salata yiyebilirsin ton balıklı salata ızgara tavuklu salata. Közlenmiş patlıcan biber dalayası yapıp yiyebilirsin. Semizotu salatası yapıp yiyebilirsin.
Onlar onceden yaptigim seylrr
Kabak gibi odem atici ne vat

Anaa yurt dışında mıydın canım bilmiyodum ben,vaktiniz olduğunda gelin özlem giderin :KK200:
Kiz londra dedik fas dedik:) En kisa zamanda gelmek istiyorum. Bugun ozellikle oyle bir ic geçirdim.
Birkaç gündür ikindi vakti ve özellikle akşam saat 10 gibi cok acıkmaya başlıyorum. Herkes evde olunca yemek saatleri değişti, atıştırmalar arttı haaliyle, limonlu su, ayran, yoğurt, salatalık gibi şeylerle bastırmaya çalışıyorum ama olmuyor. Bende insulin direnci var diyorum o da çıkmıyor bir türlü..
Hakkımızda hayırlısı, sabit tutmaya çalişacam artık. Başka birşey yapamıyorum çünkü. Bu hafta böyle olsun çarşambadan sonraya bakacaz artık toparlarım bir şekilde...
Umarım:işsiz:
Toparlariz tabi canim. Birbirimize destek için burdayiz. Insulin direncinde bitmez bir açlık var. Tencere yesen dahi doymuyorsun o yuzden hic yememek gerekiyor.

Sakinlesiyor ama börek, tatli gibi seyler hortlatiyor.

İlk çalıştığım yıllardaki köylerin birinde bisküvinin arasına lokum koyar yerlerdi, çocuklar okula getirirdi bizde yerdik. Tatlı sevmememe rağmen canım şuan ondan istiyo yaa acayip bi şekilde:confused::KK70:
Bana birşeyler oluyor galiba:KK53:
Benim de canım dun o petiborlerden istedi :) N**** (Siyahi) da fena degildi. Uzun sure diyet yapinca böyle oluyor.

Ah canım ya insülin yapıyor işte bunları sen benden iyi biliyon tabi... inşallah yine bu direnci kırarsın :KK43: Bi çaresi yok mu ki doktora gittin mi bu konuda
Doktorlar insülin direncim olduğunu bile kabul etmiyor çünkü burada seker yüklemesi yok ancak hamilelere yapiyorlar. :) bence zararli o test zaten. Ben kendimi taniyorum fatma. Her seferinde seker, pirinç, meyve, ekmek gibi şeylerle bozuluyor. Onlari yemeyince sorunum yok.

Genel bir açlık durumu var grupta kilo benimde gitmiyor hatta bugün artıydı. Bu haftamız böyle olacak sanırım en azından zinnia zinnia dan güzel haber var. Ben başladığım detoksu bitireceğim. 3 gün yaparım diyorum bakalım . Şu adet olayı bitse rahatlayacağım ama hayırlısı. Feci temizlik yapmam gerekiyor evi elden geçirmem lazım. Siparişler bekliyor ama bende hiç enerji yok. Yarın çocuklara sünnet kıyafeti almaya gideceğiz en azından hareket olur
Dolunay oncesi diye olabilir..

Kızlaaar nerdesiniz siz bu şekilde motive olabiliyomusunuz yanlış anlamayın da her girmemde 3 -4 kişiyiz bakın ben girdiğim halde cıssları götürdüm, sizin için diyorum ne kadar çok katılım sağlarsak konuya o kadar odaklanırız 3-4 kişi ile dönmüyor gördüğünüz gibi.
Bu konuda haklısın ama ben elimden geldigi kadar giriyorum. Bu ara hastane randevulari da var.

Isterseniz gruba yeni kisiler alalim. Referans vereceginiz tanıdık üyeler varsa daha iyi olur.

A AklinYolu1 bende bu sindi nerde makarna pilav niye yazmıyor diyorum iyi oldu söylediğin dün ve bugünü tekrar tekrar inceledim kaçtı mı gözümden diye...

Dediğin gibi vücudunu tanıyorsun ona göre ayarlama yapacaksın sen halledersin ben sana güveniyorum :)

zinnia zinnia bi araştırayım ödem atıcı öğünleri bulursam yazarım sana olur mu
Bende yatayım artık sabah görüşürüz

Günaydın kızlar,
Bu sabah henüz bir açlık krizim yok :KK70:
Güne 2 bardak su ile başladım
Birazdan sebzeli omlet yaparım kendime

Buarada yeni farkettim, ben alerji ilacı kullanıyorum düzenli olarak, onlarda kilo vermeye engel oluyormuş. Gece alındığı için uykuda metabolizmayı yavaşlatıyormuş ayrıca iştah açıcı özelliği de varmış. Bende niye okadar dikkat etmeme rağmen yavaş ilerliyorum diyorum..:KK51:

Bugün biraz yoğunum çocuklara kıyafet almaya gideceğim sünnet için.

Fırsat bulursam gelirim menüleri takipteyim :)

Fırsatım olmazsa akşama gelirim
Kolay gelsin canım,
Tatlı telaşlar bunlar, eğlenceli oluyor. Bende haftaya çarşıyı bi dolaşayım diyorum yeni sezon kıyafetler gelmiştir artık. Benim süslü kızlara elbise beğendirmek zor olacak:KK56:

X