Son 4 hafta...THE END

Slm kızlar, dün geç geldik eve, giremedim.

Çok dengesiz yemeye basladığım için açlık krizleri feci zorluyor, tatilde başladı, gezmeler, piknikler falan derken düzenim bozulacak yahu korkuyorum. Kilo da veremedim bu hafta berbat oldu, cumartesi börekten sonra pazar sabahı feci bir açlık hissiyle uyandım. Nasıl olacak böyle bilmiyorum. Yarın kv.de çarşamba da annemde misafirler var, oruç mu tutup gitsem artık yaa başka türlü olmuyor ooof of :KK43:
Grupca iştahımiz acik ama pes etmek yok. Sabit kalmaya calis en kotu. 2 gunde aclik hissi duzeliyor.

Grupca iştahımiz acik ama pes etmek yok. Sabit kalmaya calis en kotu. 2 gunde aclik hissi duzeliyor.

Birkaç gündür ikindi vakti ve özellikle akşam saat 10 gibi cok acıkmaya başlıyorum. Herkes evde olunca yemek saatleri değişti, atıştırmalar arttı haaliyle, limonlu su, ayran, yoğurt, salatalık gibi şeylerle bastırmaya çalışıyorum ama olmuyor. Bende insulin direnci var diyorum o da çıkmıyor bir türlü..
Hakkımızda hayırlısı, sabit tutmaya çalişacam artık. Başka birşey yapamıyorum çünkü. Bu hafta böyle olsun çarşambadan sonraya bakacaz artık toparlarım bir şekilde...
Umarım:işsiz:

Kadın yanimda tart yiyor. Saldiricam ahaha:)

İlk çalıştığım yıllardaki köylerin birinde bisküvinin arasına lokum koyar yerlerdi, çocuklar okula getirirdi bizde yerdik. Tatlı sevmememe rağmen canım şuan ondan istiyo yaa acayip bi şekilde:confused::KK70:
Bana birşeyler oluyor galiba:KK53:

Hastanedeyim simdi geceye kadar disardayim. Ben de cok istiyorum kahvalti yapip acıkmayayim ama iste olmuyor. Kahvaltıdan kastım yulaf ezmesi badem badem sutu.
Ah canım ya insülin yapıyor işte bunları sen benden iyi biliyon tabi... inşallah yine bu direnci kırarsın :KK43: Bi çaresi yok mu ki doktora gittin mi bu konuda

Genel bir açlık durumu var grupta kilo benimde gitmiyor hatta bugün artıydı. Bu haftamız böyle olacak sanırım en azından zinnia zinnia dan güzel haber var. Ben başladığım detoksu bitireceğim. 3 gün yaparım diyorum bakalım . Şu adet olayı bitse rahatlayacağım ama hayırlısı. Feci temizlik yapmam gerekiyor evi elden geçirmem lazım. Siparişler bekliyor ama bende hiç enerji yok. Yarın çocuklara sünnet kıyafeti almaya gideceğiz en azından hareket olur

Kızlaaar nerdesiniz siz bu şekilde motive olabiliyomusunuz yanlış anlamayın da her girmemde 3 -4 kişiyiz bakın ben girdiğim halde cıssları götürdüm, sizin için diyorum ne kadar çok katılım sağlarsak konuya o kadar odaklanırız 3-4 kişi ile dönmüyor gördüğünüz gibi.

Screenshot_20180625-194644.png

Kızlaaar nerdesiniz siz bu şekilde motive olabiliyomusunuz yanlış anlamayın da her girmemde 3 -4 kişiyiz bakın ben girdiğim halde cıssları götürdüm, sizin için diyorum ne kadar çok katılım sağlarsak konuya o kadar odaklanırız 3-4 kişi ile dönmüyor gördüğünüz gibi.
Zaten grup 7 kişi canım 1 kişi çok aktif değil işinden dolayı. Ben her fırsatta giriyorum siteye. Kaçamak yapmıyorum buraya yazacağımı bildiğim için :)

Bende evle uğraşmaktan çorbayı içmeyi unuttum bu saatten sonrada içmem herhalde belki 3kaşık semiz ödünlerim yoğurtlu geçer gider
Yarın kendimize gelmeliyiz bu şekilde tekrar başa döneceğiz ayağa kalkmalıyız maşallah sen baya vermissin tam istediğim kilolardasın kaç ayını almıştı cano yazdıysan da ben unuttum

Yarın kendimize gelmeliyiz bu şekilde tekrar başa döneceğiz ayağa kalkmalıyız maşallah sen baya vermissin tam istediğim kilolardasın kaç ayını almıştı cano yazdıysan da ben unuttum
Ben geçen yıl şubatta başladım canım 2017 de yani 8 kilo verdim diyetisyenle 2.5 ayda sonra gidemedim tatil falan derken 67 kilo ile döndüm memleketten sonra uğraş didin 2 kilo daha gitti. Geçen aya kadar da 65 de süründüm senin anlayacağın son ben kiloyu yeni verdim sayılır 65de direnç gösterdi benim vücut zor kırdım. Senin anlayacağın toplamda 1.5 yıldır uğraşıyorum çok şükür 5 kilom kaldı

X