Son 4 hafta...THE END

Ben geçen yıl şubatta başladım canım 2017 de yani 8 kilo verdim diyetisyenle 2.5 ayda sonra gidemedim tatil falan derken 67 kilo ile döndüm memleketten sonra uğraş didin 2 kilo daha gitti. Geçen aya kadar da 65 de süründüm senin anlayacağın son ben kiloyu yeni verdim sayılır 65de direnç gösterdi benim vücut zor kırdım. Senin anlayacağın toplamda 1.5 yıldır uğraşıyorum çok şükür 5 kilom kaldı
Maşallah çok iyi vermissin, direnci de kırmışsın darısı bizlere. Ben de bugün kendimi tanıyamadım nasıl bir açlık çektiysem insulin direncine baktırdım devlette bir şey yok kilonuzda vs vs. saçmaladı sadece demirin düşük hap yazıyorum dedi, madem bir şeyim yok neden saldırıyorum

25.06.18
Nobet cikisi birsey yemedim.Aksam üzeri bir bardak meyveli yoğurt.Aksam bir karnı yarık bir kaşık pilav yoğurt.Iki kaşık 3-4kasik cacık.Bir bardak limonata içecem birazdan.Su içerim biraz başka da birşey yemem bugün.Moda girdim.

Muttapa7555 Muttapa7555
Canım ayıptır sorması kaç yıl oldu atanalı merak ettim de ben de bu yıl 3. sınıfa geçtim :olamaz: .Bu arada menünü beğendim pilavı vs.ölçülü yemişsin.

Canım ayıptır sorması kaç yıl oldu atanalı merak ettim de ben de bu yıl 3. sınıfa geçtim :olamaz: .Bu arada menünü beğendim pilavı vs.ölçülü yemişsin.
4 yıl özel 8 yıl kamu.
Bugün moda girdim.Canima birsey istetmedim baskı kurdum.:)Ama herzaman olmuyor
Bugün iştah az ondan.Keske hep boyle olsa iştahım ya.Cok az yiyeceksin aslinda goturuyorsa tabi vucut benim herzaman götürmez nobet cikisi goturebilir belki.Cok yedikçe mide büyüyor.

Meyveli yoğurttan baska birsey yemeyecektim sofra kurulunca oturdum.

Benimde artık toparlanmam gerekli.
Buarada bu tatlı isteğinin sebebini de farkettim. Adet günü gelmiş, ben haftaya diye bekliyordum yanlış hesaplamışım.
Tatlı krizleri, ödemler tabii birde istenmeyen kaçamaklar..
Muttapa7555 Muttapa7555 menüyü de yazayım canim,
Sabah;
1 yumurta, labne, 2 ince dilim kaşar, domates, salatalık çay

Aralarda yoğurt, erik, 1 tane lokum yedim ve süt içtim. Elim durmuyor bugün en azından hafif atlatmaya çalışıyorum.

Akşam;
Mercimek çorbası (bol baharatlı)
Semizotlu yoğurt
Birkaç dilim karpuz
Şuanda da kayısılı form çayı içiyorum. Ilerleyen saatlerde chai cayı da içebilirim.

Maşallah çok iyi vermissin, direnci de kırmışsın darısı bizlere. Ben de bugün kendimi tanıyamadım nasıl bir açlık çektiysem insulin direncine baktırdım devlette bir şey yok kilonuzda vs vs. saçmaladı sadece demirin düşük hap yazıyorum dedi, madem bir şeyim yok neden saldırıyorum
Aç gözlümüyüm ben deseydin :) Başlarda bende saldırıyordum ama şimdi iyiyim.. beslenme düzenimizi değiştirince oluyor sanırım

Faatmaaaa nirdesinn
Kabaktan baska ne var yiyecegim de hele yavvv
Canııım salata çeşitleri var kereviz bu mevsimde olur mu bilmem kereviz var. Aynı metotla kırmızı lahana var. Peynirli salata yiyebilirsin ton balıklı salata ızgara tavuklu salata. Közlenmiş patlıcan biber dalayası yapıp yiyebilirsin. Semizotu salatası yapıp yiyebilirsin.

Menüm A AklinYolu1 25 haziran
Sabah 5 kaşık misli 1 çay bardağı süt
Öğle 1kase detoks çorbası
Ara yarım şeftali yarım fincan beyaz leblebi
Akşam 5 kaşık yoğurtlu semizotu 1 dilim peynir
Ara sade kahve
Su 1lt içtim daha içerim spor yok

25.06.18
Nobet cikisi birsey yemedim.Aksam üzeri bir bardak meyveli yoğurt.Aksam bir karnı yarık bir kaşık pilav yoğurt.Iki kaşık 3-4kasik cacık.Bir bardak limonata içecem birazdan.Su içerim biraz başka da birşey yemem bugün.Moda girdim.

Muttapa7555 Muttapa7555
Meyveli yoğurt hazır mı hazırsa yemesen güzel olurmuş. Pilavı iyi az yemişsin. Limonata da içme onun yerine kahve iç şekersiz yada maden suyu iç

Canııım salata çeşitleri var kereviz bu mevsimde olur mu bilmem kereviz var. Aynı metotla kırmızı lahana var. Peynirli salata yiyebilirsin ton balıklı salata ızgara tavuklu salata. Közlenmiş patlıcan biber dalayası yapıp yiyebilirsin. Semizotu salatası yapıp yiyebilirsin.
Bende yarın kırmızı lahana-semizotu-salatalık-yoğurt karıştırıp kv.lere götüriciim yoksa pasta börek dayanamıcam :KK47: birkaç tane de bitki çayı attım çantaya.
Mideyi doldurmak ve dolu tutmak laazım:KK51:

09.00
2 su brd. Limonlu su
9.45
1 haşlanmış yumurta, 1 kk peynir, 4 zeytin ,şekersiz çay, 1 dl tb ekmek, 1 yk yoğurt, 1 tutam yeşillik
15.00
Kabak detoks çorbası
17.00
Abur cubur
18.00
1 yt güveç, bol salata, 2 üçgen dl karpuz, 2 yk yoğurt
2 lt su spor 1 saat

Bende yarın kırmızı lahana-semizotu-salatalık-yoğurt karıştırıp kv.lere götüriciim yoksa pasta börek dayanamıcam :KK47: birkaç tane de bitki çayı attım çantaya.
Mideyi doldurmak ve dolu tutmak laazım:KK51:
En güzeli canım diyeti gizli yapmıyorsan görür yanında yeme pasta börek kv de kızarsa kızsın

09.00
2 su brd. Limonlu su
9.45
1 haşlanmış yumurta, 1 kk peynir, 4 zeytin ,şekersiz çay, 1 dl tb ekmek, 1 yk yoğurt, 1 tutam yeşillik
15.00
Kabak detoks çorbası
17.00
Abur cubur
18.00
1 yt güveç, bol salata, 2 üçgen dl karpuz, 2 yk yoğurt
2 lt su spor 1 saat
Abur cubur ve Karşı da kadar şahanesi menü yarına daha dikkatli olunca hallolur inşallah

X