Son 4 hafta...THE END

Screenshot_20180625-134427.png

Yeni detoks çorbası
içerik( 2 öğünlük malzeme)
1 kabak 1 salatalık 3tk yulaf ezmesi 1parmak kalınlığında taze zencefil 2 bardak ayran isteğe bağlı pul biber gönderen geçir öğle ve akşam öğün olarak iç. Sabah normal yumurtalı bi kahvaltı

Eki Görüntüle 2161364
Yeni detoks çorbası
içerik( 2 öğünlük malzeme)
1 kabak 1 salatalık 3tk yulaf ezmesi 1parmak kalınlığında taze zencefil 2 bardak ayran isteğe bağlı pul biber gönderen geçir öğle ve akşam öğün olarak iç. Sabah normal yumurtalı bi kahvaltı
Canım şimdi yaptım içiyorum içine 1 tutam semizotu da ekledim

E
Sadece öğlen ve akşam yeniliyo demi anladım tadını beğendim şöyle acı bir gerçek var cısslara saldırasım geliyor neden böyle oldum ki dün regl zamanı ondan mı ki :mad:
Evet öğle ve akşam ama sabah kahvaltıyı doyurucu yapmak gerek yoksa açlık çekersin. Ben acısını fazla koymuşum zor içtim :)) akşam da yana yana içerim artık

Slm kızlar, dün geç geldik eve, giremedim.

Çok dengesiz yemeye basladığım için açlık krizleri feci zorluyor, tatilde başladı, gezmeler, piknikler falan derken düzenim bozulacak yahu korkuyorum. Kilo da veremedim bu hafta berbat oldu, cumartesi börekten sonra pazar sabahı feci bir açlık hissiyle uyandım. Nasıl olacak böyle bilmiyorum. Yarın kv.de çarşamba da annemde misafirler var, oruç mu tutup gitsem artık yaa başka türlü olmuyor ooof of :KK43:

Sorunum su kizlar havalar sıcak. Su içiyorum zaten. 3. 4 litre su icmek isime gelmiyor. Meyveli icecek tercih ederim olmuyor. Insulin direncimi ziplatiyor. Bunun icin latteye sarıyorum ama artık sarmak istemiyorum. Bi sey düşünmem gerek.

X