Son 4 hafta...THE END

Milletin gizli sekeri var senin gizli diyetin. :KK70:
Ben dagildim bugun ya. Biskuvi filan istemezdi benim canim simdi burnumda tutuyor. :KK70:

Patatesime devam edicem yarin artik. :KK66:

Sen insülini yine dengelemeye çalış patates işe yarıyor sende

En iyisi gizlilik şahane gidiyor öbür türlü ye de ye ... Ayyyy millet eskiden olup şimdi olmayan göbeeeeme baktı nerde diye... zayıflamışsın derken suratıma bakmıyorlar:KK70:

Sen insülini yine dengelemeye çalış patates işe yarıyor sende

En iyisi gizlilik şahane gidiyor öbür türlü ye de ye ... Ayyyy millet eskiden olup şimdi olmayan göbeeeeme baktı nerde diye... zayıflamışsın derken suratıma bakmıyorlar:KK70:
Bu kez dengeliyim sey yapmiycam artik. Su kefiri de biraz oynatiyor sanki icmesem mi? Onlarin butun sekeri yediginden nasil emin olacagim. :KK12:

Aman diyeyim git yat çok tehlikeli
Evde yok neyse ki, tatli canim cekmezdi o bakimdan dedim. Yoksa yemem yani. :KK45:

Bu kez dengeliyim sey yapmiycam artik. Su kefiri de biraz oynatiyor sanki icmesem mi? Onlarin butun sekeri yediginden nasil emin olacagim. :KK12:

Evde yok neyse ki, tatli canim cekmezdi o bakimdan dedim. Yoksa yemem yani. :KK45:
Hiç bilmiyorum ki canım ya ben bi bakayım araştırayım. Yazarım bişey bulursam. Telefon gece kkyı sevmiyor yazamıyorum bi türlü :))

Gunaydin kizlar,

Bugun once hastaneye oradan da kurslara gidecegim. Fazla aktif olamam ama siz beni burada sayin. :KK53:

Menumu gun ortasinda yazayim. :dondurma:

Ben de kahvaltımı yaptım sofrayı topluyorum sonra 11 de spora gideceğim siz ne yapıyorsunuz anlatın helee sessiz kaldık

Ben menumu yazayim da hazir olsun. Sabah kalktim kahvalti yapacaktim. Kilomu hic begenmedim ve zorla yemek istemiyorum . Ha ac miyim hala acim ama en azindan carsambaya kadar sabit kalmak istiyorum. O yuzden benim menuyu cok dikkate almayiniz. :halay:

25 Haziran 2018 menusu Muttapa7555 Muttapa7555

Sabah: yarim latte +10 badem

Ogle : lattelerden bir demet :KK70:kafeinsiz soya latte , zerdecal latte , frappe latte

Aksam: Domates , yogurt olabilir.

X