Son 4 hafta...THE END

Tmm atacam foto yakinda

23.06.18

Sabah nobet cikisi yattim birsey yemedim
AKSAM bir tabak kıymalı makarna.yogurt.Gece yine iki kucuk kase kıymalı yoğurt bir kucuk kurabiye bir halley.misafirlikte iki hurma.Iki sakızlı şeker çay.Biraz kiraz.Su cok az yarim litre bile degil.Zerre canim istemiyor napim.

Muttapa7555
Yemisin yiyecegini tulip. Canim istemiyor mu diyorsun. Afiyet olsun.

Bademden naber.

Tamam canım bekliyorum tarifleri..

2 saatle kurtuluyorsan iyi valla benim 2 tane benim de 2 saat sürüyor hatta daha fazla büyük artık kendi yıkanmaya başladı ama bir tür saçlarını ben yıkıyorum spnra kendisi devam ediyor :)))

Benimki ortalama yıkama süresi, daha bunun saçı vaar ki benim kızların saçları bellerini geçmiş durumda, uzun olunca bakımi da zor oluyor, giydirmesi vaar, arkadan bi banyo temizliği vaar vs vs say say bitmez...

Kızlar menüler nerde hadi yazın artık
Fatmacım benim internet problemliydi bugün, giremedim, zaten şarjımda erken bitti. Eve az önce geldik, çocukları yatırdım telefonu aldım kusura bakma bugün çok geçe kaldım biliyorum ama tamamen telefonun azizliği

Fatma ilimlidir kabul eder bence.

Borek disinda guzel menu. Bir borek de yiyemeyecek miyiz. Insulin direncim konusuyor su an. Aciiimm accc. 2 litre limonlu su ictim bana misin demedi.

En sevdiğim diyettaş modeli
Börek yiyor

Ya sana laf sokuyorsam. Tencere yemek lazim yani.

Valla yorgunum gidip yaticam da yataga gitmeye useniyorum.
Canın sağolsun
Bende öyle ya hatta sayfayı yeniledim bildirimin gelsin cvplayıp gideyim diye iyi geceler öptüm cörüşürüz

Fatma ilimlidir kabul eder bence.

Borek disinda guzel menu. Bir borek de yiyemeyecek miyiz. Insulin direncim konusuyor su an. Aciiimm accc. 2 litre limonlu su ictim bana misin demedi.
Böreği hiç istemedim ama başka seçenek yoktu birde erken gittim anneme, karnım tok desem gizli gizli yemek mi yedin ne ara doydun diyecek kadın yemek zorunda kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…