Son 4 hafta...THE END

Asidik yiyecekler tatlandırıcılar tatlandırılmış meyvesuları ekmek süt ve süt ürünleri et tavuk ekmek çay kahve kabuklu deniz ürünleri bal kuru meyveler sirke en fenası da kahve aklımda kalanlar bunlar bide makarna buğday falan var

Ehehee nerdesiniz soruların karşısında dimdik duruyorum dıkşın dıkşıııın :rapci:
Bana silah mi cektin sen. :KK70:

PH : Patates Haşlaması :KK70:
Batates olarak degistirmistik. :KK70:

Başkan dedik ya 7 nötrdür ,7nin altında olursa pH bilin ki canlaaar o asidiktir limonun PH ı 2,8 miş örneğin
Tek tek sormamin nedeni akilda kalmasini saglamak sena. :dondurma:

Yiyecekleri herkes kendi menusunde kendi hesaplayacak . Carsamba gununden itibaren. :KK53:

Bana silah mi cektin sen. :KK70:

Batates olarak degistirmistik. :KK70:

Tek tek sormamin nedeni akilda kalmasini saglamak sena. :dondurma:

Yiyecekleri herkes kendi menusunde kendi hesaplayacak . Carsamba gununden itibaren. :KK53:
Huuuu çok sıkıntılı neyini hesaplicaz ph değerini mi bide bu soruları öğleden önce sor kız benim telefon 10 saatte 1 mesaj zor yazıyor

Huuuu çok sıkıntılı neyini hesaplicaz ph değerini mi bide bu soruları öğleden önce sor kız benim telefon 10 saatte 1 mesaj zor yazıyor
Yok kiz oyle hesaplamak degil. Bir tablo var mesela yuksek dusuk alkali asidik.

Yuksek az orta demek yeterli. Zaten 4 haftanin sonunda listeyi ezberlersiniz. :KK70:

Ehehee baktım bizimkinde 7.4 yazıyor
Limonun soyle bir ozelligi var , ph i dusuk oldugu halde vucuda girdiginde alkali etkisi yaratiyor.

Yok kiz oyle hesaplamak degil. Bir tablo var mesela yuksek dusuk alkali asidik.

Yuksek az orta demek yeterli. Zaten 4 haftanin sonunda listeyi ezberlersiniz. :KK70:

Limonun soyle bir ozelligi var , ph i dusuk oldugu halde vucuda girdiginde alkali etkisi yaratiyor.
her yiyeceğini yazacağız yoksa menüyü genel mi değerlendireceğiz söz bu son sorum :)

Yazimin arkasina emoji koymustum lakin cikmamis nerden tanidik geliyor size anlmadim tavir kolay gelsin
Benzemez kimse sana tavrına hayran olayım
Bakışından süzülen işvene kurban olayım
Lütfuna ermek için söyle perişan olayım
Bakışından süzülen işvene kurban olayım

Beste: Fehmi Tokay
Güfte: Rüştü Şardağ
Makam: Beyati
Usûl: Aksak

Bahsettigim tavır bu idi
Sakince duyarak
Hissederek okumali
Her cumleyi
Her insanı

Sevgiyle....

her yiyeceğini yazacağız yoksa menüyü genel mi değerlendireceğiz söz bu son sorum :)
Yedigin her seyi kendin hesaplayacaksin . Sadece kendi menun. Listeyi ozelden yolluyorum.

Sanirim her gun 7 kisiyi yorumlamak yerine kendimizi yorumlamak daha iyi olacak soyle ki,

Ornek menu

Sabah latte : yuksek asidik

Oglen patates asidik

Aksam ispanak yuksek alkali gibi.

Yedigin her seyi kendin hesaplayacaksin . Sadece kendi menun. Listeyi ozelden yolluyorum.

Sanirim her gun 7 kisiyi yorumlamak yerine kendimizi yorumlamak daha iyi olacak soyle ki,

Ornek menu

Sabah latte : yuksek asidik

Oglen patates asidik

Aksam ispanak yuksek alkali gibi.
Anladım canım kendi menümüzü daha kolay olur tabi çarşambaya kadar adapte oluruz:)

X