Son 4 hafta...THE END

Seni doyuracak vücuduna yağ yaktıracak hiç birşey yememişsin ki ve baş ağrında emin ol yeterli beslenmemenin etkisi de var... azıcık besle kız vücudunu bırak pilavı tatlıyı kurabiyeyi.... Hem daha dinç olursun hem doyarsın hem zayıflarsın...

Bir de bişeybsoracağım bu tekli dondurma ne olaki foto atsana Vallahi meraktayım tek top dondurma mı demek istiyorsun
Tmm atacam foto yakinda:KK53:

23.06.18

Sabah nobet cikisi yattim birsey yemedim
AKSAM bir tabak kıymalı makarna.yogurt.Gece yine iki kucuk kase kıymalı yoğurt bir kucuk kurabiye bir halley.misafirlikte iki hurma.Iki sakızlı şeker çay.Biraz kiraz.Su cok az yarim litre bile degil.Zerre canim istemiyor napim.

23.06.18

Sabah nobet cikisi yattim birsey yemedim
AKSAM bir tabak kıymalı makarna.yogurt.Gece yine iki kucuk kase kıymalı yoğurt bir kucuk kurabiye bir halley.misafirlikte iki hurma.Iki sakızlı şeker çay.Biraz kiraz.Su cok az yarim litre bile degil.Zerre canim istemiyor napim.
Muttapa7555 Muttapa7555
Yemisin yiyecegini tulip. Canim istemiyor mu diyorsun. Afiyet olsun. :halay:

Bademden naber. :KK70:

Canım orjinal tarifi epey uğraştırıyor ben daha garantili bi tarifle yapıyorum dışının hamuruna haşlanmış patates koyuyorum daha kolay oluyor. Ama bu tarif sadece kızartma yapılıyor haşlama olmuyor onun için başka bi tarif kullanıyorum ama biz haşlama sevmiyoruz o yüzden kızartma olanı yapıyorum hiç fark yok eşim diğerinden daha çok seviyor :)) bi ara atayım ben sana ikisini dedenersin hangisini seversen onla devam edersin
Tamam canım bekliyorum tarifleri..

2 saatle kurtuluyorsan iyi valla benim 2 tane benim de 2 saat sürüyor hatta daha fazla büyük artık kendi yıkanmaya başladı ama bir tür saçlarını ben yıkıyorum spnra kendisi devam ediyor :)))

Benimki ortalama yıkama süresi, daha bunun saçı vaar ki benim kızların saçları bellerini geçmiş durumda, uzun olunca bakımi da zor oluyor, giydirmesi vaar, arkadan bi banyo temizliği vaar vs vs say say bitmez...

Kızlar menüler nerde hadi yazın artık
Fatmacım benim internet problemliydi bugün, giremedim, zaten şarjımda erken bitti. Eve az önce geldik, çocukları yatırdım telefonu aldım kusura bakma bugün çok geçe kaldım biliyorum ama tamamen telefonun azizliği :KK43:

Hemen yazıyorum menüyü, eksi artı ne olursa artık :)) Muttapa7555 Muttapa7555
Sabah; 1 haşlanmış yumurta
Domates, salatalık
Beyaz peynir, çay

Akşam; yarım peynirli, yarım ıspanaklı börek, ayran, salata, karpuz :KK43:
Şekersiz türk kahvesi
Limonlu su
Fatma ilimlidir kabul eder bence. :KK19:

Borek disinda guzel menu. :cool:Bir borek de yiyemeyecek miyiz. Insulin direncim konusuyor su an. Aciiimm accc. 2 litre limonlu su ictim bana misin demedi. :KK70:

Hemen yazıyorum menüyü, eksi artı ne olursa artık :)) Muttapa7555 Muttapa7555
Sabah; 1 haşlanmış yumurta
Domates, salatalık
Beyaz peynir, çay

Akşam; yarım peynirli, yarım ıspanaklı börek, ayran, salata, karpuz :KK43:
Şekersiz türk kahvesi
Limonlu su
En sevdiğim diyettaş modeli:-)
Börek yiyor:-)

Ya sana laf sokuyorsam. :KK45:Tencere yemek lazim yani.

Valla yorgunum gidip yaticam da yataga gitmeye useniyorum. :KK70:
Canın sağolsun:KK53:
Bende öyle ya hatta sayfayı yeniledim bildirimin gelsin cvplayıp gideyim diye:KK70: iyi geceler öptüm cörüşürüz:-)

Fatma ilimlidir kabul eder bence. :KK19:

Borek disinda guzel menu. :cool:Bir borek de yiyemeyecek miyiz. Insulin direncim konusuyor su an. Aciiimm accc. 2 litre limonlu su ictim bana misin demedi. :KK70:
Böreği hiç istemedim ama başka seçenek yoktu birde erken gittim anneme, karnım tok desem gizli gizli yemek mi yedin ne ara doydun diyecek kadın:KK70: yemek zorunda kaldım

X