Son 4 hafta...THE END

09.00
3 kayısı
10.00
1 kk peynir ,4 zeytin ,yeşillik ,1 dl tb ekmek ,domates ,salatalık ,şekersiz çay, 1 yk yoğurt
14.00
4 kayısı ,1 salatalık
16.30
2 domates, 1 kayısı
17.00
2 kepçe bamya taneleri, 1 parça tavuk, 2 yk bulgur pilavı ,1 parçacık tb ekmek,domates, salatalık ,1 yeşil biber
Su 2 lt spor 1 saat
Günü kapattım şimdi artık sıvı tüketirim
Muttapa7555 Muttapa7555

Tamam canım etiketlicem açınca :)
Ben de tülbent oysından sıkılıyorum:işsiz: örüyosun örüyosun bitmiyo , sanki dünyanın çevresini oyalıyorum :KK70:
Tamam canım topiğime etiketle beni koşa koşa gelirim :))

Ne güzel her iş geliyor elinden... Ben sevmiyorum örgüyü dantel örgü falan strese sokuyor beni :))

Selam kizlar eve ancak geldim.

Hazirlamam gereken bir rapor var , onunla ugrasiyorum. Pazar gunu biraz daha bos olurum ve pazar gunu detox gunum olacak. Isterseniz beraber yapalim.

Biraz vakit bulunca buraya kaciyorum zaten.

Eve geldim iki tabak pilav yedim kesmedi ama yogunluktan dolayi sabahtan beri actim. Uzerine iki avuc badem kabak cekirdegi yedim.

Daha da bi sey yemem . Sonra bitki cayi ya da cay icmeyi dusunuyorum. :KK19:

Canolaaar bisikletin üzerinden hepinizi selamlıyorumm
Ucusa gectin mi kiz. :KK70:

Çarşamba hedef kiloyu tutturmalıyımm
Tuttur canim tutan yok. :KK70:

Slm kızlar,
Bugün ev işlerinden dolayı biraz yoğunum. Cumartesi ve pazar evde olmayacağım için bugünden halledeyim dedim. Arada bir uğrayıp okuyorum yazılanları. Bu sabah aynı kiloda çıktım yahu, sanırım spora vakit ayırmalıyım, yoksa olmayacak böyle.
Arada detox sart sab. Beraber yapmayi teklif ediyorum.:cool:

Ayyy bisiklet ben çok severim.... Geçen görümdenim bisikletini istedim eşimin ailesinden. Kullanılmıyor depoda dudiyor kullanayim dedim vermediler yahu kadın kısmı (gelinse tabi) bisiklet mi sürer elalem ne der....

Kocayı da masrafa sokmayayım dedim düğün üstü masraf olmasın diye.

Ne vardı yani verseler dimi depoda duruyor öyle ben isteyince kızına bisiklete binsene alış diyor... bana gelince olurmuymuş canım öyle şey :))))
Bisiklet bana yaramiyor be evde bir tane vardi attim.:KK12: Kalcam zaten buyuktu hala buyuk . :KK70:

Afiyet olsun canım şehriye çorbasını 1 kepçeyle sınırlandırabilirsen şahane olur.

Bende bir kahve içsem mi canım çekti ya dur yapayım da içeyim...
Ucak menusu. :KK70:

Yap yap metabolizmalar hızlansın..
Tamam canım 1 kepceyi geçirmiyorum:rapci:

Kepce:KK53: =
fl.png

Bebek battaniyesi topiği açıcam :)

Ciddi mi basalim topigi hannazdan almayin diyelim. :KK70:

22.06.18

Bugün sabah birsey yemedim ama canim sıkkındı iki dondurma yedim:)Valla oyle oldu:)
sinsirella sinsirella kulakların çınlasın:)Ben bu diyet isini beceremeyecem galiba.
AKSAM az pilav bir kase yoğurt az sebze yemegi bir kek iki kurabiye iki bardak neskafe ile gunu kapiyorum.
Muttapa7555 Muttapa7555

Basım ağrıyor kızlar yaa.

Limonlu suyu ara öğünde içicem heralde ,spirulina nedir bilmiyorum cahilliğin gözü kör olsun
O da bir deniz yosunu gibi sey . Kotu kokuyor . Limonlu suyu tercih edersin. :confused:

Pazar gunu ben ikisini de saparim. Benden haber alamazsiniz merak etmeyin. :KK70:

Ben eskiden cayla kahveyle tatliyi cok severdim. Simdi bademle yiyorum. :KK19:
22.06.18

Bugün sabah birsey yemedim ama canim sıkkındı iki dondurma yedim:)Valla oyle oldu:)
sinsirella sinsirella kulakların çınlasın:)Ben bu diyet isini beceremeyecem galiba.
AKSAM az pilav bir kase yoğurt az sebze yemegi bir kek iki kurabiye iki bardak neskafe ile gunu kapiyorum.
Muttapa7555 Muttapa7555

Basım ağrıyor kızlar yaa.
Tulip ilk basladigin zamanlari hatirliyorum 66 dan yukariydin. Boyle yiye yiye kilo verdin. Bosver ye gitsin.:KK70:

Badem almadin degil mi. Gicik seni. :KK70:

X