sogan kürü kullananlar

canım Rabbim sağlıkla sağ salim kucagına almayı nasip etsin kolay dogumlar olsun inşallah
teşekkürler bizi düşünüp vakit ayırıp yazdıgın için dualarını eksik etmediğin için Allah razı olsun

Bu sabah 10 bucuk civari aldim oglumu kucagima normal dogumla dun gece sancilarmin gelmesiyle :) hamdolsun ikimizde iyiyiz sizleri unutmadm hep sanci cekerken dua ettim. Allahim insallah hepinizin kucaklarini doldursun mis kokulularla.aminn... optuk teyzeleri kocamannnn :KK70:

Bu sabah 10 bucuk civari aldim oglumu kucagima normal dogumla dun gece sancilarmin gelmesiyle :) hamdolsun ikimizde iyiyiz sizleri unutmadm hep sanci cekerken dua ettim. Allahim insallah hepinizin kucaklarini doldursun mis kokulularla.aminn... optuk teyzeleri kocamannnn :KK70:

çok çok geçmiş olsun çok şükür ikinzde iyisiniz
Rabbim bu mucizeyi bizede nasip etsin, sağol varolAllah razı olsun canım :KK19:
Ömür boyu sağlıklı mutlu bereketli huzurlu şanslı olsun evladınız :nazar::KK68:

Inanmadigiim icin 20gundur adet olmayi bekliyordum , ya birazdan doktora gidicez

Hayirli olsun arkadasim cok sevindim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. Benimde bugun adet gunum dayanamadim test yaptim ama negatif. Saglikli haberlerini de yasadiklarinida bizimle paylas. Tekrar tebrik ederim gozun aydin Ferideei

şüküüüüür çok sevindimmm canım benim yaaaaaa kaç senedir olmuyodu senin arkadaşımmmm
3yıldır cnm ,piko ,çift rahim vardı birde eşimde morfolojı sınırdaydı :)))bu ay sürpriz oldu ,kendiliğinden :))
Geç döllenme olmuş ,5+3haftalık. :)Rabbim burdaki tüm isteyenlere nasip etsin

3yıldır cnm ,piko ,çift rahim vardı birde eşimde morfolojı sınırdaydı :)))bu ay sürpriz oldu ,kendiliğinden :))
Geç döllenme olmuş ,5+3haftalık. :)Rabbim burdaki tüm isteyenlere nasip etsin
tmm şimdi hatırladım allaha şükürler olsun yarabbim sen çok büyüksün şükür bnim gibi oldun sende geç döllenme olmuştu bendede hayırlı uğurlu olsunnn çok dikkat et kendine koru bebişimizi kendiinide canım benim yaaaaaa çok sevindim sağlıklı size hayırlı bir evlat olsun inşallaaaaah :)

kızlarrr ben doğuma gidicem bugün yarın.belli başlı sıkıntılar var erken doğcak.sizlere de dua edicem canlarım.daha oğluşum 2.650 kg.
hamilelik güzel fakat bi o kadar da sıkıntılı süreç.sıkıntılar bitmiyor. rabbim sizlere de nasip etsin inş.takip ediliyorsunuz bu arada.ataklar var inş hayırlı haber verirsiniz.öpüldünüz.
canımmmm bebiş nasıl sen nasılsın inşallaaah fırsat bulup msjımı görürsün öptüm seni

tmm şimdi hatırladım allaha şükürler olsun yarabbim sen çok büyüksün şükür bnim gibi oldun sende geç döllenme olmuştu bendede hayırlı uğurlu olsunnn çok dikkat et kendine koru bebişimizi kendiinide canım benim yaaaaaa çok sevindim sağlıklı size hayırlı bir evlat olsun inşallaaaaah :)
Hisarım inş ya inş :)2hafta sonra kalp atışını duymaya gidicez inş duyarız hayırlısıyla :)aminn inş darısı diğer arkadaşların başına ,

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK19::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: canım ferideeiiimmm tekrar gözün aydın duycan tabii hayırlısıyla gelişmeleri yaz bende fırsat buldukça gircem kk ya inşallaaaaah kızın olsun kızlar çoooooooooook tatlı benimki 7 aylık oldu bir görsennnnnnn:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Eklentiler

• IMG_4101.JPG
    IMG_4101.JPG
    139,5 KB · Görüntüleme: 175
X