sogan kürü kullananlar

canımm arkadaşım çocuklarla uğraşıyorum işte kızın öyle durduğuna bakma nasıl aksi nasıl maf ediyo beni sağolsun hiç durmuyo hep arkamdan ağlıyo :) mozart aldı başını gidiyo vallaaa harika gidiyo piyano dersi hocası ondan çok memnun maşallaaah...bende girip bi size bakayım dedim ferideeinin msjını gördüm çoooook sevindim çok mutlu oldum yaaa inşallaaaah sağsağlim kucağına alsın evladını aminn...sen nasılsın canım benim hep aklımdasın biliyonmu dua ediyorum hep sana sendende alalım artık güzel haberler mybabyimm canım arkadaşım tez zamanda inşallaaah tüp bebek yaptırtçanızmı bidaha napçan kür yapıyonmu

annesine çok düşkün demekki kızçemiz:emir_bebek: oyhhh boncuk boncuk pek tatlı yaaaa:nazar:
azcık büyüsün bak anne kız alışverişlere gideceksiniz ne güzel de olcak :KK70:
çok sağol canım arkadaşım Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin
2. tüp düşünüyoruz ama zamanı henüz belli değil
bu sene görümcemin önce nişanı sonra düğünü var 2 ay arayla
hani benm için sorun değilde eşimin yıllık izinleri oraya gidecek o yüzden hiç belli değil plan yapamadık
her an yaptıradabiliriz bi süre daha bekleyedebiliriz de :KK51: durumlar karışık anlıcağın
kür vs işlerinide bıraktım inan ki artık bunaldım onlardan da
ama bi soğan kürü daha yapim diyorum bu ay gelen regliyle :KK53:

Hep derlerdiya forumlarda hissettim çok farklı bi şe y diye aynen oyle oldu cnm :)ama ben bu hissi görmezden geldim 10gün geçti bnm kasık ağrım başladı hani kist ağrısı gibi yada üşüme ağrısı gibi ..15sonra da göğüslerim ağrımaya başladı ..ve ben hala inanmıyorum testi tam 21.gün yaptım koyu kırmızı hemen çıktı :)hemen doktora gittik ..keseyi gördük
Kalp atışı için çok erken dediler 2hafta sonra kalp atışını duyucaz inş nasipse ..geç dollenmeymiş bu arada ..5haftalıktı cuma günü ama 7olmalı :)adetimin 19.günü nden başlayarak ilişki oldu şehir dışındaydım bu ay toptan :KK66:ve kardeşim rahatsızlık hastaneye yatırdık ..hiç aklımda yoktu hamilelik ..

Rabbim Sağ salim kucagına almayıda nasip etsin canım
hiç aklımda yoktu demişsin ya işte ben buna çok inanıyorum
ahh bende bi aklımdan atabilsem bi atabilsemm
şimdi yaza görümcemin düğünü var belki o telaş içinde bende aklımdan çıkarırım bi mucize olur :KK68:

Rabbim Sağ salim kucagına almayıda nasip etsin canım
hiç aklımda yoktu demişsin ya işte ben buna çok inanıyorum
ahh bende bi aklımdan atabilsem bi atabilsemm
şimdi yaza görümcemin düğünü var belki o telaş içinde bende aklımdan çıkarırım bi mucize olur :KK68:
Cnm kilon nasıl normalmi

Arkadaslar sogan kuru kesinlikle gecikme yapiyor. Adetim 8 gun gecikti henuz gelen giden yok, hafif arada kasik agrisi disinda da baska belirti yok. Test yapmadin mi diyeceksiniz en son dun testi yaptim yine negatif. Hemen aldanmamak gerek ama insan yine de umutlaniyor. Bari hemen gelse gicik etti bu beklemek

iyi geceler...kızlar sizlere bir şey sormak istiyorum..soğan kürüne ne zaman başlamalıyım..çok değişik tarihler var..ben adetimin 7.günü başladım.bugün ilk günümdü.doğrumu uyguluyprum acep?

Canimmmmmmmmm ben simdi girdim hamilesin ayyyyyyyy cok sevindim cooooook darisi burdaki arkadaslarimizin basina sagsalim al kucagina insallah ay ne guzel habber :))))) hisarim bende ozledim hemde cok amma vakit yok kk ya girmek icinn :))
Serçem hamileymişim cnm :)burda biçok şey paylaştık size haber vermek istedim

Feridem cook sevindim hakiketen telf giriyorum halay cekemiyorum ama burda cekicem halay :) bu gunler tum arkadaslarimiza kismet aminn

Hisarim kizini gordum ne tatli masallah bahti guzel olsun mutlu olsun hep opuyorum bal yanaklimi....mybaybim folikim asyacan nasilsiz..
sercemimmmmm canım benimm ALLAH raZI OLSUN oğlunn nasıl tatlı öyle maşallah subhanallah darısı burdaki kızların başına inşallaa öp oğlunu benim için ısırda:kk77::KK15::KK15::KK15::KK15:

Hayirdir canim haber mi var?
yok yok cnm merak ettiğim burdaki arkadşlar vardı
onlardan hbr yok bayadır belki görürler diye yazdım ama yoklar:KK14:
onun dışıında bu ay soğan kürü yapayım diyorum ama midem çok bulanıyor :KK30: zorlanıyorum içerken:mad:
belki deneyebilirim bilemedim :KK76:

yok yok cnm merak ettiğim burdaki arkadşlar vardı
onlardan hbr yok bayadır belki görürler diye yazdım ama yoklar:KK14:
onun dışıında bu ay soğan kürü yapayım diyorum ama midem çok bulanıyor :KK30: zorlanıyorum içerken:mad:
belki deneyebilirim bilemedim :KK76:
Valla ben bildigin 2.ay regl oldum cok geciktiriyor yumurtlama gunlerini bile ayarlayamadim. Cogu kiside gecikme yapiyor ondan yazmiyor olabilirler, belki bekliyorlardir hala. Hayirlisi olsun vakti saati vardir elbet

ben çörek otu bal tarçına başlamıştım açıkcası adetleri erken getirttiğini öğrendim bıraktım,soğan kürü arkadaşımın dengesini bozmuş kürü bıraktığı gün adeti gelmiş kii düzenli 32 günde bir adet olurmuş bu tür şeyler korku yarattı bende..Allah dan doktora gidicem bu ay bu kürleride kullanabilirmiyim diye sorcam düzenli adet görüyorum inş problem belli olur

arkadaşlar ben de soğan kürüne başlicam inşAllah. 7 aydır bebek istiyoruz. 2 martta adet oldum ne zaman başlamalıyım küre ?

Kızlar ben gecen ay 15 gün soğankürü yaptım, bu ay da son 10 gün soğansuyu içmem lazım ama korkuyorum;( hamileysem düşükle sonuçlanır mı diye... Gecen ay 15 gün soğan suyu içince bu ay yumurtlamam erken oldu. Şimdi de kasıklarımda batma hissediyorum, adetime 10 gün var daha hamilelik testi yaptırsam belli olmaz;( nolur böyle bişey yaşayan varsa cevaplayabilirmi? Son 10 gün soğan suyu içsem bi zararı olur mu

Kızlar ben gecen ay 15 gün soğankürü yaptım, bu ay da son 10 gün soğansuyu içmem lazım ama korkuyorum;( hamileysem düşükle sonuçlanır mı diye... Gecen ay 15 gün soğan suyu içince bu ay yumurtlamam erken oldu. Şimdi de kasıklarımda batma hissediyorum, adetime 10 gün var daha hamilelik testi yaptırsam belli olmaz;( nolur böyle bişey yaşayan varsa cevaplayabilirmi? Son 10 gün soğan suyu içsem bi zararı olur mu
Sakin simdi yapma ben saracoglunu aramistim ordaki bayanla gorustum adetden iki gun sonra basla dedi bana hamile kalirsam dusuge sebeb olurmu diue sordum.evet olabilir dedi.onun kendini riske atma adet bitiminden iki gun sonra basla

Bende 2 Ay önce soğan kürü yaptım 15 gün düzenli kullandım ama 2 hafta adetimi geciktirdi ve LH hormonumu tavan yaptı. Bana da hiç yaramadı

Feridem cook sevindim hakiketen telf giriyorum halay cekemiyorum ama burda cekicem halay :) bu gunler tum arkadaslarimiza kismet aminn
Cnmm ben nasıl sevindim bi bilsen :)13.haftamdayım ,ama düşük tehlikesi atlattım zor günlerdı..şükür iyiyim şimdi :)kıza benziyor dedi Dr :KK66:

X