sogan kürü kullananlar

napiyim onca zamandır yazmamışım döktüm eteğimdeki taşları
ayy bu atasözü buraya olmadı ama neyse
demek üniversiteye kaydoldun afferim kız

valla kendisi bişey demiyor ama erteliyor hep konusunu açınca
geçen ay sigaraya o da yeniden başladı haliyle bende kızdım
diyorki tüp bebege başlamadan 6 ay önce bırakıcam merak etme
bende dedim ee ozaman kafadan bizim minimum 6 ay var tedaviye öyle mi dedim
sanırım tüplere kadar bu macunları vsleri denemeye bol bol fırsatım olcak
hatta sogan kürünü tekrar uygulayabilirim bile diyorum şuan
kuzum keçiboynızı vesaireler bize yaramadı biliyosun eşim nerdeyse 2bin tl lik ilaç kullandı aksine düşüş yaşadı
onada inancı kalmayınca artık bişey yiyip içmiyor bununla ilgili

sen mutlaka sogan kürünü yap ozaman bu ay canım aman ihmal etme
enfeksiyon iyi bişey değilki niye bunca zaman erteledin
sigarayıda dediğin gibi herşey netleşince bırakırsın

Hahah haklısın valla adam ıstese bukadar reklamı olmazdı, yalnız reklamın kotusunu yapıyoruz o bızden komısyon almasın :)) bı nane olmadı dıye dıye :)

valla bilemicimmmm topiğin demirbaşları olarak faydasını görmesekte en azından bu konuya sahip çıkıyoruz daha ne olsun canm

hımm anladım canım sen döndüğünde de ben uyumuştum tabiki
ayy ne bileyim foliğim ugramadı bayadır ya bende acaba diye düşündüm ?
bu ay iğneli aşılaması olcaktı merak ettim sonuç ne oldu ki inşallah olmuştur ya

Gecen ay sistik oldum beyaz akintim basladi halada kayınvalidem sogan kürü dene demisti ayrica bebekte istiyoruz aylardir sogan kürü akintimi bir eksik bir fazlalastirdi bir hafta bir bakıyorum peynir kivaminda yogun akintim var bir gun sonra bir damla geliyor son üç gündür kasintimda başladi gecen ay adet oldum diye birakmistim adetten 2 gun sonra basladim hala devam ediyorum pazar bitiyor ama akintima care olmadi bilemiyorum sogan kürü bana yaramadi sanirim geb3de kalamadim

Dunden berı sıgara ıcmıyorum mazaretım var asabıyım ben :))

benim o koca mesajıma yaza yaza bu kadrcık mı yazdın teessüf ederim
şaka şaka mesaj kısa ve öz üstelik sigara içmiorum oldukça sevindirici afferim kız

Mazaretim var asabıyım ben kısmını cvbı kısa tuttuğum ıcın yazdımdı :) bugun 2. gunum henüz bünyem dırenıyor ben dırenıyorum :)

Mazaretim var asabıyım ben kısmını cvbı kısa tuttuğum ıcın yazdımdı :) bugun 2. gunum henüz bünyem dırenıyor ben dırenıyorum :)

bak bakkk vayyyy çakallllll seniiiiiiiiiiiii yerinide yapmış hani asabiymiş ya ondan kısaymış mış mışş hemen sedaya bağlayıp bahçede mış mışşşş sararıp yere düşmüş...

#direnasya

Kizlar size de yazayim da umut olsun, bende pko vardi, sogan yaptim gecen ay, kistler gitmiiiis Tavsiye ediyorum herkesee

Adetten 2 gun sonra basliyorsun 15 iciyorsun sabah aksam ac karnina 15 gunden fazla devam etmiyorsun

po, post: 38332186, member: 637056"]Kizlar size de yazayim da umut olsun, bende pko vardi, sogan yaptim gecen ay, kistler gitmiiiis Tavsiye ediyorum herkesee[/QUOTE]
Kistletiniz kac cm di? Benimki biraz buyukde

po, post: 38332186, member: 637056"]Kizlar size de yazayim da umut olsun, bende pko vardi, sogan yaptim gecen ay, kistler gitmiiiis Tavsiye ediyorum herkesee
Kistletiniz kac cm di? Benimki biraz buyukde [/QUOTE]
Benimki polikistik idi. Kucuk kucuk ama bir suruuu. Ama dr bunun tedavisi yok dedi. Bi de cocuk icin engel olabilir dedi. Ama hamdolsun gittiker soganla. Ben daha once 10 cm lik kistten ameliyat oldum ama o zaman sigani bilmiyodum. Size de sifa olur insallah. Deneyin derim.

Kistletiniz kac cmicicemmBenimki biraz buyukde
Benimki polikistik idi. Kucuk kucuk ama bir suruuu. Ama dr bunun tedavisi yok dedi. Bi de cocuk icin engel olabilir dedi. Ama hamdolsun gittiker soganla. Ben daha once 10 cm lik kistten ameliyat oldum ama o zaman sigani bilmiyodum. Size de sifa olur insallah. Deneyin derim.[/QUOTE]
Benim de 9cm. Bi 15 gun ictin simdi ara verdim 15 gun sonra gene icecegim. Hamile kalabildiniz mi ? Ameliyat olucam ben de. Nerde oldunuz ameliyati surec nasildi? Cok soru sordum ama cok uzgunum bebek istiyorduk bu miyom cikti

Benim de 9cm. Bi 15 gun ictin simdi ara verdim 15 gun sonra gene icecegim. Hamile kalabildiniz mi ? Ameliyat olucam ben de. Nerde oldunuz ameliyati surec nasildi? Cok soru sordum ama cok uzgunum bebek istiyorduk bu miyom cikti [/QUOTE]

Esragfirullah. Hamile kalamadim daha. Bi senedir istiyoruz. Ama bu buyuk kist evliligimin daha basindaydi, cocuk istemiyoduk. Ameliyati yurtdisinda oldum. Ama hic korkmayin cok kolaydi. Zaten gunu birlik yapip ewe yolladilar. Ameliyat sirasinda icinize gaz veriyolar, organlar birbirinden ayrilsin da net gorunsunler diye, sonrasinda o gazbiraz sanci yapti sadece iki gun. Tuwalete ciktikca azaldi bitti. Bana dr o zaman dedi ki, icini temizledik, tam hamile kalmalik oldu, hemen yapin bi cocuk dedi ama biz dinlemedik. Keske dinleseydik. Ameliyat kolay yani. Dr unuz tawsiye ediyosa dusunmeyin derim.

Benim de 9cm. Bi 15 gun ictin simdi ara verdimolup dogim gun sonra gene icecegim. Hamile kalabildiniz mi ? Ameliyat olucam ben de. Nerde oldunuz ameliyati surec nasildi? Cok soru sordum ama cok uzgunum bebek istiyorduk bu miyom cikti

Esragfirullah. Hamile kalamadim daha. Bi senedir istiyoruz. Ama bu buyuk kist evliligimin daha basindaydi, cocuk istemiyoduk. Ameliyati yurtdisinda oldum. Ama hic korkmayin cok kolaydi. Zaten gunu birlik yapip ewe yolladilar. Ameliyat sirasinda icinize gaz veriyolar, organlar birbirinden ayrilsin da net gorunsunler diye, sonrasinda o gazbiraz sanci yapti sadece iki gun. Tuwalete ciktikca azaldi bitti. Bana dr o zaman dedi ki, icini temizledik, tam hamile kalmalik oldu, hemen yapin bi cocuk dedi ama biz dinlemedik. Keske dinleseydik. Ameliyat kolay yani. Dr unuz tawsiye ediyosa dusunmeyin derim.[/QUOTE]
Benim de 9cm. Bi 15 gun ictin simdi ara verdim 15 gun sonra gene icecegim. Hamile kalabildiniz mi ? Ameliyat olucam ben de. Nerde oldunuz ameliyati surec nasildi? Cok soru sordum ama cok uzgunum bebek istiyorduk bu miyom cikti

Esragfirullah. Hamile kalamadim daha. Bi senedir istiyoruz. Ama bu buyuk kist evliligimin daha basindaydi, cocuk istemiyoduk. Ameliyati yurtdisinda oldum. Ama hic korkmayin cok kolaydi. Zaten gunu birlik yapip ewe yolladilar. Ameliyat sirasinda icinize gaz veriyolar, organlar birbirinden ayrilsin da net gorunsunler diye, sonrasinda o gazbiraz sanci yapti sadece iki gun. Tuwalete ciktikca azaldi bitti. Bana dr o zaman dedi ki, icini temizledik, tam hamile kalmalik oldu, hemen yapin bi cocuk dedi ama biz dinlemedik. Keske dinleseydik. Ameliyat kolay yani. Dr unuz tawsiye ediyosa dusunmeyin derim.[/QUOTE]
Doktorum gebelik dene hamile kalamazsan yada dusuk yaparsan ameliyat dedi. Bi sekilde hamile olup dogum yapalar da var ded 2-3 ay hamilelik olmazsa ameliyat olucam. Cbv yazdiginiz icin cok tesekkur ederom
Peepo, post: 38333202, member: 637056"]Benim de 9cm. Bi 15 gun ictin simdi ara verdim 15 gun sonra gene icecegim. Hamile kalabildiniz mi ? Ameliyat olucam ben de. Nerde oldunuz ameliyati surec nasildi? Cok soru sordum ama cok uzgunum bebek istiyorduk bu miyom cikti [/QUOTE]

Fokyotum

Doktorum gebelik dene hamile kalamazsan yada dusuk yaparsan ameliyat dedi. Bi sekilde hamile olup dogum yapalar da var ded 2-3 ay hamilelik olmazsa ameliyat olucam. Cbv yazdiginiz icin cok tesekkur ederom
Peepo, post: 38333202, member: 637056"]Benim de 9cm. Bi 15 gun ictin simdi ara verdim 15 gun sonra gene icecegim. Hamile kalabildiniz mi ? Ameliyat olucam ben de. Nerde oldunuz ameliyati surec nasildi? Cok soru sordum ama cok uzgunum bebek istiyorduk bu miyom cikti [/QUOTE

Peepo, post: 38333202, member: 637056"]Benim de 9cm. Bi 15 gun ictin simdi ara verdim 15 gun sonra gene icecegim. Hamile kalabildiniz mi ? Ameliyat olucam ben de. Nerde oldunuz ameliyati surec nasildi? Cok soru sordum ama cok uzgunum bebek istiyorduk bu miyom cikti [/QUOTE]

Fokyotum[/QUOTE]

Doktorum gebelik dene hamile kalamazsan yada dusuk yaparsan ameliyat dedi. Bi sekilde hamile olup dogum yapalar da var ded 2-3 ay hamilelik olmazsa ameliyat olucam. Cbvyazdiginiz icin cok tesekkur ederom

Devrem dr dan geldim bugun haberler cok ıyı degıl, Pıhtılasma var dedi gebelikte ıgne kullanıcakmısım arfastırma hastanesındekı teknisyene sınır oldum tabıkı, esımın sperm sonuçlarına gorede normal yolla gebe kalamazsın dedi sayı hareket sıkıntılı morfolıjıdede var sanırım bırseyler, onumuzdekı ay asılama yapalım dedı, dedım normal yolla gebelıgım oldu 2 kez nasıl oldu pekı dedim sperm kalıteli olmadığı zamanda vücut atar dışarı dedi. kafam karışık bılmıyorum rahım fılmı cektırcektı ılk düşükten sonra cektırmıstım dedim 6 ay olmuştur dedım kı 1 sene rahat oldu sonucunu obur ay getır bakalım dedi...durumlar bende böyle, saskınım

devrem dediğin gibi pıhtılaşma varsa gebelikte iğne kullanmak şart en azından çözümü var sıkma canını tatlım
eşinin değerleri sıkıntılıysa normal yolla 2 kez gebe kalman şaşırtıcı ama tabiki takdir ilahi diyorum
Rabbim ol desin yeterki
aşılama dediğine göre demekki çokda sıkıntılı bi durum yok
çnkü bana aşılama yapmak zaman kaybı olur demişti dr. o yüzden direk tüpe yöneldik
şimdi öbür ay çekildiğin rahim filmini mi götüreceksin ozaman ?
sonra duruma göre plan yapılcak sanırım dimi
hakkında hayırlısı olsun tatlım sıkma canını yeterki Rabbim ol desin
inşallah yeniden hamile kalıp bu sefer sağlıkla kucagına alacaksın bebeğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…