sogan kürü kullananlar

saol canım benim :)aSya genetik testmi yaptırdı inşallah temiz çıkar sonuçları...foliğin bu aşılamada inşallah yüzü güler...ara ver biraz daha olur kendiliğinden inşallah mybabyimm tüp bebek hem maddi hem manevi çok zor yaa bak yine söylüyorum sana meryem suesini okudunmu??

okudum canım ama Rabbim ne zaman nasip ederse ,ne zaman ol derse olacak,
o günü bekliyorum sabırla ve duayla
Foliğime bişey olmuş aşılaması olmamış o_O
asyada bu aralar kayıp ama inşallah temiz çıkar sonuçları

anladım canım hikayemiz hemen hemen benziyor
bizde ilk yıl olur dedik normal dedik
sonra rahim filmi çekildi rahim filminden sonra olur dedik
sonra akışına bıraktık
sonra sonra derken
sonunda tüp bebek denedik ve denediğimde neden daha önce yaptırmadım ki dedim
ama vakti zamanı değilmiş demekki Rabbim nasip etmedi
bunda da vardır bi hayır dedik şimdi 2. için beklemedeyiz
Allahım sana inşallah hemen nasip eder beklemek çok zor gerçekten:KK51: ama herşeyin hayırlısı

amin canım. sadece bana değil isteyen her kadına versin rabbim. bizimde sınavımız bu. isyan etmeden bu sınavı atlatmayı nasip etsin.

nolduuuuuuuuuuuuuuuuu:KK57::KK57::KK57:
yumin kendi mi çatladı
çatlasa iyi, büyüğü 25 mm olmuş :KK8: çatlatma iğnesi yaptım eve gelince. doğal yolla deneyin dedi. doğal yolla olsa tedavi olmayız, sizi haftasonu konusunda uyarmıştım, geç kalırız pzrtesiye demiştim, dedim! :KK11: bu ay boşa gitti dedim ve çıktım. gelecek ay iğneli tedaviye geçilecek. bakalım o zmn ne olacak.:KK67:

çatlasa iyi, büyüğü 25 mm olmuş :KK8: çatlatma iğnesi yaptım eve gelince. doğal yolla deneyin dedi. doğal yolla olsa tedavi olmayız, sizi haftasonu konusunda uyarmıştım, geç kalırız pzrtesiye demiştim, dedim! :KK11: bu ay boşa gitti dedim ve çıktım. gelecek ay iğneli tedaviye geçilecek. bakalım o zmn ne olacak.:KK67:
tövbe tövbe ya :KK62: hepde böyle mi denk getiriyor yahu senin dr.
iyi demişsin kız ağzına sağlık:KK11:
hayırlısı olsun canım sıkma canını artık olan olmuş önümüzdeki ay iğneli tedavi olcan demekki
inşallah gerek kalmz doğal bebiş süpriz yapıverir anneciğine:KK70:

tövbe tövbe ya :KK62: hepde böyle mi denk getiriyor yahu senin dr.
iyi demişsin kız ağzına sağlık:KK11:
hayırlısı olsun canım sıkma canını artık olan olmuş önümüzdeki ay iğneli tedavi olcan demekki
inşallah gerek kalmz doğal bebiş süpriz yapıverir anneciğine:KK70:
sağol cnm inşallah kuzum amin :KK42:

benebakbiyo benebakbiyo folik folik napıyosunuz kızçeler nerlerdesiniz bakalım:KK76:
asyam kuzum inşallah testlerin temiz çıkar canım
ne zman alıcaksın sonuçları ugramadın ne zamandıro_Oo_Oyine merak içindeyim:KK17:

kızlar selam.2012 yılında kist ameliyatı oldum(laporoskopiyle) 1.5 aydır bebek yapımına başladık :) şimdiden başladım ya olmazsa diye.benim gibi kist ameliyatı olan(endometrioma) ve işlemsiz doğal yolla hamile kalan var mı????

Arkadaşlar merhaba bende pko hastasıyım ama hiç adet görmüyorm klomen tedavisi gördüm işe yaramadı tüp bebek dedi doktor bende bıraktım soğan kürü adetimi düzenler mi acaba hiç gelmyo sadece doğum kontrol hapyla yada söktürücüyle geliyo kendi hiç gelmedi bugune kadar 7 senedir kızlığmdan beri böyleym artk yoruldum Adet göremyorm cok üzülüyorum nolur allah rızası için yardm edin lütfen :KK61:

kızlar bu soğan kürünü yaparken, önce suyu kaynatıyoruz sonra içine 4'e bölünmüş soğanı atıp ,ağzı kapalı 5 dk bekletiyoruz değil mi ?

kızlar bu soğan kürünü yaparken, önce suyu kaynatıyoruz sonra içine 4'e bölünmüş soğanı atıp ,ağzı kapalı 5 dk bekletiyoruz değil mi ?
evet kaynamaya başlamış olan suya atıp 5 dakika kaynıyor ağzı kapalı olarak. sonra altını kapatıyorsun o şekilde demleniyor bir 5 dakika kadar daha. sonra süzüp suyunu sıcak sıcak ve yudum yudum içmeye başlıyorsun. oh mis..

evet kaynamaya başlamış olan suya atıp 5 dakika kaynıyor ağzı kapalı olarak. sonra altını kapatıyorsun o şekilde demleniyor bir 5 dakika kadar daha. sonra süzüp suyunu sıcak sıcak ve yudum yudum içmeye başlıyorsun. oh mis..

ay ben yanlış yapıyorum o zaman :KK43: su kaynadıktan sonra ocağın altını kapatıp ,içine soganı atıp agzı kapalı bekletiyorum .
benimkisi yanlıs yani

ay ben yanlış yapıyorum o zaman :KK43: su kaynadıktan sonra ocağın altını kapatıp ,içine soganı atıp agzı kapalı bekletiyorum .
benimkisi yanlıs yani
evet öyle görünüyor . direk demliyorsun sen haşlamadan. sorun değil, bozmadan dediğim şekilde dvm et. şifa olsun .

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bizim kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nerlerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:mad::mad::mad:
asyacannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn çıktımı sonuçlar ne durumdasın merak içndeyimmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK17:

Bu ay soğan kürü ve keci boynuzu kürüne yüklendik inşallah tutar dedik adetinn gecikmesini bırakın 5 gün erken geldi gününde gelmemesi bile moralimi bozdu.. sizce neden erken gelmiş olabilir. .

X