sogan kürü kullananlar

Selam kızlar bende burda bi yaşlı teyze varmış ona gittim baktı kist var dedi küçük rahim ağzında bitkilerden fitil hazırladı 6gün onu kullandım balla bi karışım hazırladı sabah akşam onu içiyom sonra gittim belime ve kasıklarıma yakı attı ama müthiş akıntım arttıı inş iyi bişeyler oluyordur adetimi bekliyom bende bakalım ne olacak bide bunu deneyeyim dedim rabbim hayırlısın nasip etsin inş :KK43:allahım ne olur tez zamanda isteyen herkese hayırlı evletlar nasip et
canım bende gidip sonuç alan kişilere bizzat şahit oldum
ben sadece kasık çektirip belime siyah üzüm yağ mağ bişi sardırmıştım
yakı gibi olandan sonuç alan cidden okudum gördüm inşallah seninde vesilen olur canım

Merhaba. Ben de bugün ilk defa soğan kürüne başladım. Senede 1 kere adet görüyordum, sag ve sol yumurtalığım kistlerle dolu. İnşallah faydasını görürüm. Şifa Allahtan.

demek sen geldiğinde online kişiler yoktu en aşağıda görünüyor kuzum
denk gelemedik demekki :KK43:
napıyorsun görüşmeyeli :KK25: iyisin mi kuzum:KK19:

ıyıyım sukur canım ya nolsun, bıraz bıraz kendıme geldım galıba :) sende ne var ne yok, forumun bu halı hüzünden buhar olduk uçtuk hepımız valla:)

ıyıyım sukur canım ya nolsun, bıraz bıraz kendıme geldım galıba :) sende ne var ne yok, forumun bu halı hüzünden buhar olduk uçtuk hepımız valla:)

iyi olcaksın elbette canım , bak bende geçenlerde bi sıkıldım daraldım bunaldım yine döndüm dolaştım geldim kendime
şimdi her ay ''ya hamile kalırsam'' diye ertelediğim sporuma başladım :KK6:
dedim RAbbim nasip ederse spor yaparken de olur sonuçta gidipde haltercilik yapmıyom ya :KK70:
en azından bebek fikrini kafamdan atmaya çalışmaya çalışıyorum diyim :KK45:
kaç senedir yok onu yapma zararlı yok bunu yapma zararlı aman şöle dikkat böle dikkat ben eski ben değilim ya
enerjimi kaybettim inan ki.bütün hayatımı bebek üstüne planladım 4,5 senedir
saçımı bile regli oldugum zamanlarda boyuyordum be kuzum
herkesin dediği aman sen kafana çok takıyon ondan olmuyo tezini de çürütmem inşallah bakalım
bu aralar saldım çayıra mevlam kayıra
bugünde regl oldum zaten :KK34::KK34::KK34: bu içimi dökmemin sebebi de o sanki biraz deme :)
neyse ben çok uzattım gelelim bize
aman biz buhar olmayalım :KK12:
ben girip bakıyorum yoksunuz çıkıyorum sanki siz benden daha çok devamsızlık yaptınız bu aralar :KK20:
eski günlere geri gelmek için şu yeni topik olayına bi el atıverin kızlar ya
dedimdi ya bi önsöz mönsöz hiiiç mi bi fikir bi cümle gelmez aklıma
azcık yardım edin ya olmadı açalım gitsin ne diyim :cool:
benimde bi konuşasım varmış sabah sabah hadi kaçtım ben azcık daha uyimmm :KK55:
:KK24::KK24:bash bashhh :KK24::KK24::KK24:

Arkadaşlaaaarr soğan kürü hakkında çok önemli haberlerim vaaaar.... :nazar::nazar::nazar:Tecrübe ettim Yüce Yaratıcı Kainat eczanesinden biz hanımlara muhteşem bir ilaç sunmuş... tabii sentetik ilaçların nasıl bir kullanım yöntemi varsa bununda dozu ve yöntemi çok önemli... ben tam tavsiye edilen şekilde kullandım... asıl merek edilen kısma geliyorum... bebeğimi 19. hafta da düşük yaptım.. aslında doğum yaptım aynı sancılar vs. dr. az bi parça kalmış dedi ve doğumun ardından hemen kürtaj oldum... ilaç vverdi ibrkaç gün kullandım...normal lohusa gibi kırk gün bekledim kanamam dursun diye ... maalesef durmadı... daha ehil gördüğüm bir dr. a gittim içerde parça kalmış dedi ilaç kullanacaksın ilaçla atmazsan tekrar kürtaj dedi! ama artık kürtaj istemiyordum yeterince zarar verdiler ve zedelediler... Bir anda soğan kürü aklıma geldi 15 gün kullanıcam eğer geçmezse o zaman ilaç alırım diye düşündüm... ne ilaca ne de kürtaja gerek kalmadı... resmen parçalar soğan kürü kullanırken düştü... kanamam durdu ve tekrar dr.a gittim kontrol için dr. tertemiz olmuş istediğin zaman gebelik düşünebilirsin dedi... Çok şükür bir mucizeydi... Şifa Allah'tan soğan kürünü de bir sebeb olarak Yaratmış bize... Bence düğünüze yakın gebelik düşünmeden önce ve lohusalıktan sonra kullanılmalı. Şahsi olarak faydasını gördüm. sabah ve akşam kaynayan suya atıp 5dk. bekletip ılık olarak içtim. ılık olması önemli soğuyunca kokuyor. orta boy sarı soğanı 5- 6 parçaya böldüm. her defasında taze olucak..hiç ihmal etmedim seyahete çıkmıştım orda bile devam ettim... Bu arada bu yazıyı okuyanlardan dua bekliyorum ...soğan kürünün ardından...Hamileyim bu sefer sağlılklı sıhhatli bebişimi kucağıma almak nasip olsun inşallah. Amin

canım bende gidip sonuç alan kişilere bizzat şahit oldum
ben sadece kasık çektirip belime siyah üzüm yağ mağ bişi sardırmıştım
yakı gibi olandan sonuç alan cidden okudum gördüm inşallah seninde vesilen olur canım
aminn inş. canım allahım hayırlısını nasip etsin hepimize oyle istiyorum ki duayımı yanlış ediorum diye düşünüyorum acaba istemeyimmi bilmiyorum:KK43:(

Arkadaşlaaaarr soğan kürü hakkında çok önemli haberlerim vaaaar.... :nazar::nazar::nazar:Tecrübe ettim Yüce Yaratıcı Kainat eczanesinden biz hanımlara muhteşem bir ilaç sunmuş... tabii sentetik ilaçların nasıl bir kullanım yöntemi varsa bununda dozu ve yöntemi çok önemli... ben tam tavsiye edilen şekilde kullandım... asıl merek edilen kısma geliyorum... bebeğimi 19. hafta da düşük yaptım.. aslında doğum yaptım aynı sancılar vs. dr. az bi parça kalmış dedi ve doğumun ardından hemen kürtaj oldum... ilaç vverdi ibrkaç gün kullandım...normal lohusa gibi kırk gün bekledim kanamam dursun diye ... maalesef durmadı... daha ehil gördüğüm bir dr. a gittim içerde parça kalmış dedi ilaç kullanacaksın ilaçla atmazsan tekrar kürtaj dedi! ama artık kürtaj istemiyordum yeterince zarar verdiler ve zedelediler... Bir anda soğan kürü aklıma geldi 15 gün kullanıcam eğer geçmezse o zaman ilaç alırım diye düşündüm... ne ilaca ne de kürtaja gerek kalmadı... resmen parçalar soğan kürü kullanırken düştü... kanamam durdu ve tekrar dr.a gittim kontrol için dr. tertemiz olmuş istediğin zaman gebelik düşünebilirsin dedi... Çok şükür bir mucizeydi... Şifa Allah'tan soğan kürünü de bir sebeb olarak Yaratmış bize... Bence düğünüze yakın gebelik düşünmeden önce ve lohusalıktan sonra kullanılmalı. Şahsi olarak faydasını gördüm. sabah ve akşam kaynayan suya atıp 5dk. bekletip ılık olarak içtim. ılık olması önemli soğuyunca kokuyor. orta boy sarı soğanı 5- 6 parçaya böldüm. her defasında taze olucak..hiç ihmal etmedim seyahete çıkmıştım orda bile devam ettim... Bu arada bu yazıyı okuyanlardan dua bekliyorum ...soğan kürünün ardından...Hamileyim bu sefer sağlılklı sıhhatli bebişimi kucağıma almak nasip olsun inşallah. Amin
allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım benim sende bizlere dua et :))

Rabbim sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin
Darısı bizlere olsun inşallah

aminn inş. canım allahım hayırlısını nasip etsin hepimize oyle istiyorum ki duayımı yanlış ediorum diye düşünüyorum acaba istemeyimmi bilmiyorum:KK43:(
hiç olur mu öyle şey sen iste dua et hayırlı zamanda verecektir Yüce Rabbim
çok iyi anlıyorum seni ama elimizden bişey gelmiyor
bişeyler vesilemiz olsun diye deniyoruz çabalıyoruz ama RAbbim ol demeden olmuyor işte
üzme kendini Allah hepimize hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

hiç olur mu öyle şey sen iste dua et hayırlı zamanda verecektir Yüce Rabbim
çok iyi anlıyorum seni ama elimizden bişey gelmiyor
bişeyler vesilemiz olsun diye deniyoruz çabalıyoruz ama RAbbim ol demeden olmuyor işte
üzme kendini Allah hepimize hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
amin canım inşallah:KK43:(

Kızlar bende 15 günlük soğan kürü yaptım 10 gün ara verdim tekrar 15 gün soğan kürü yaptım aşırı bi şekilde akıntılarım döküldü.12 yıllık evliyim çoçuk olsun diye uğraşıyom bakalım yüce rabbim bize nezaman nasip adecek.Bu ay dr kontrolünde klomen kullandım ve üç tane yumurtam gelişti dün öğlende ovitrelle çatlatma iğnemi yaptım.Dr um cuma ve cumartesi eşinle birlikte ol dedi.eşimle sabah ilk çalışmalara başladık ayın 25 de gebelik tahlili yap dedi 14 gün nasıl geçeçek heyecanla bekliyecem allahım inşallah bu sefer banada nasip eder

X