sogan kürü kullananlar

kızlar nasılsınız özledim sizi my baby folik asyam beybişim nukra serçemm ...
biz çok iyiyiz şükürler olsun kızım 2.5 aylık oldu görsenizzz :KK66: ALLAHım sizede nsip etsin tez zamanda bana durumlarınızı yazın kızlar okuyamadım sayfaları çok çok çok öptüm sizi canlarımmmm

Kızlar nerelerdesiniz :KK43: burası sizsiz çok sessiz terkedilmiş kalmış Asyam Foliğim Mybaybm Hisarım Serçem Beybişim... inşaallah iyisinizdir kızlar...Yeni topik açıp taşıyacaktınız yapmadınız değil mi...

Kızlar nerelerdesiniz :KK43: burası sizsiz çok sessiz terkedilmiş kalmış Asyam Foliğim Mybaybm Hisarım Serçem Beybişim... inşaallah iyisinizdir kızlar...Yeni topik açıp taşıyacaktınız yapmadınız değil mi...
canım kulübün yenilenmesi uzaklaştırdı açıkçası herkesi diye düşünüyorum ben.. yoksa muhabbetimize ne engel olabilir, bizi kim uzaklaştırabilir kiii :KK19: kim burda kim değil göremedikten sonra zili çalıp kaçmış gibi hissediyorum yazıp çıkınca. en iyisi çevrim içiler görününceye kadar toz olmak :KK55:

kızlar nasılsınız özledim sizi my baby folik asyam beybişim nukra serçemm ...
biz çok iyiyiz şükürler olsun kızım 2.5 aylık oldu görsenizzz :KK66: ALLAHım sizede nsip etsin tez zamanda bana durumlarınızı yazın kızlar okuyamadım sayfaları çok çok çok öptüm sizi canlarımmmm
ayyyy hisarımmm canımmm hoşgeldin daha geçen gün yazdım dedim bu kız kayboldu iyidir inşallah bayadır yok
maşallah demek 2,5 aylık oldunuz:nazar::nazar:çok sevindim canım inan ki
sercem dogum yaptı onu önce bi söyliyim :nazar:
ben aynı bıraktıgın ben hamile kalmak için çabalamaktayım :KK55:
asyam da kitaplara büründü
foliğim de aşılama yaptı tutmadı
bizden haberler bu kdr :cool:

kuzummmm cevrim içiler görünmüyo diye yoktum çok şükür gelmiş artık online kişilerrr:KK70:DD

canım kulübün yenilenmesi uzaklaştırdı açıkçası herkesi diye düşünüyorum ben.. yoksa muhabbetimize ne engel olabilir, bizi kim uzaklaştırabilir kiii :KK19: kim burda kim değil göremedikten sonra zili çalıp kaçmış gibi hissediyorum yazıp çıkınca. en iyisi çevrim içiler görününceye kadar toz olmak :KK55:
:confused::confused::confused::confused::confused:folikkkkkkkkkkkkkk asyacannnnnnnnnnnnnnn
online kişilerr gelmişşşşşşşşşşş kığızzzzzzzzzzzzzz:KK31::KK31::KK31::KK31:
gözümüz aydın bacımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ayyyy hisarımmm canımmm hoşgeldin daha geçen gün yazdım dedim bu kız kayboldu iyidir inşallah bayadır yok
maşallah demek 2,5 aylık oldunuz:nazar::nazar:çok sevindim canım inan ki
sercem dogum yaptı onu önce bi söyliyim :nazar:
ben aynı bıraktıgın ben hamile kalmak için çabalamaktayım :KK55:
asyam da kitaplara büründü
foliğim de aşılama yaptı tutmadı
bizden haberler bu kdr :cool:
canım benimm var demek zamanı mybabyimm ALLAH her şeyin hayırlısını versin hepinize
bu kk çok değişmiş girmeyeli kafam karıştı

canım benimm var demek zamanı mybabyimm ALLAH her şeyin hayırlısını versin hepinize
bu kk çok değişmiş girmeyeli kafam karıştı
ya değişti kuzum yeni formatta bi ara online kişiler görünmüyordu o zaamnlar ara verdik bizde foruma gelmeye
şimdi herşey yoluna girdi ama bu seferde kızlar yok meydanda
bende arada bi girip bakıyorum işte durumlardan geri kalmayım diye
öyle tabi canım herşeyin hayırlısı Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin
prenses kızının minik ellerinden öp bizim yerimize de:KK60:

foliiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
benebak biyooooooooooooooooooooooooooooooooo
nerdesiniz kığızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:mad::mad::mad::mad::mad:
bak dizim başlıcak birazdan ^''güllerin savaşı'' ^ burda yokum ona göre :cool:

Hanı nerdekı onlıne kısıler ben hala goremıyorum kı:KK43: eskı forumun nesı vardı acaba can sıkıntısından yapacak bısı bulamadılar herhalde cıks cıks cıks

ya değişti kuzum yeni formatta bi ara online kişiler görünmüyordu o zaamnlar ara verdik bizde foruma gelmeye
şimdi herşey yoluna girdi ama bu seferde kızlar yok meydanda
bende arada bi girip bakıyorum işte durumlardan geri kalmayım diye
öyle tabi canım herşeyin hayırlısı Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin
prenses kızının minik ellerinden öp bizim yerimize de:KK60:

evt canım eskisi gibi gelmiyo kızlar artık konuşmalara biraz baktımda
aminn canım... öperim canım benim bende seni öptümm :KK68::KK68::KK68:

Selam kızlar bende burda bi yaşlı teyze varmış ona gittim baktı kist var dedi küçük rahim ağzında bitkilerden fitil hazırladı 6gün onu kullandım balla bi karışım hazırladı sabah akşam onu içiyom sonra gittim belime ve kasıklarıma yakı attı ama müthiş akıntım arttıı inş iyi bişeyler oluyordur adetimi bekliyom bende bakalım ne olacak bide bunu deneyeyim dedim rabbim hayırlısın nasip etsin inş :KK43:allahım ne olur tez zamanda isteyen herkese hayırlı evletlar nasip et

Selam kızlar bende burda bi yaşlı teyze varmış ona gittim baktı kist var dedi küçük rahim ağzında bitkilerden fitil hazırladı 6gün onu kullandım balla bi karışım hazırladı sabah akşam onu içiyom sonra gittim belime ve kasıklarıma yakı attı ama müthiş akıntım arttıı inş iyi bişeyler oluyordur adetimi bekliyom bende bakalım ne olacak bide bunu deneyeyim dedim rabbim hayırlısın nasip etsin inş :KK43:allahım ne olur tez zamanda isteyen herkese hayırlı evletlar nasip et
aminn cnm amin :KK19:

Hanı nerdekı onlıne kısıler ben hala goremıyorum kı:KK43: eskı forumun nesı vardı acaba can sıkıntısından yapacak bısı bulamadılar herhalde cıks cıks cıks
demek sen geldiğinde online kişiler yoktu en aşağıda görünüyor kuzum
denk gelemedik demekki :KK43:
napıyorsun görüşmeyeli :KK25: iyisin mi kuzum:KK19:

X