sogan kürü kullananlar

iyi yapmışsın, serçe doğurdu bacım yıkmış hastaneyi zor olmuş doğum ama güzel olmuş :rolleyes:
yaaaaaaaaaaaa ayyyyy ne güzellllll olsun sağlıklı olsunda ikiside önemli olan o
Maşallah paşayada kırkbir kere:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek: tam 41 nazar boncuku yaptım:KK68::KK68::KK68:

yaaaaaaaaaaaa ayyyyy ne güzellllll olsun sağlıklı olsunda ikiside önemli olan o
Maşallah paşayada kırkbir kere:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek: tam 41 nazar boncuku yaptım:KK68::KK68::KK68:
önceki gece bulunduğu yerin yerel saatiyle 01:20'de doğum olmuş cnm, darısı başımıza :KK68: Allah onları nazarlardan korusun :nazar::nazar: gurbet kuşumun kimseciği de yokmuş yanında eşinden başka.. anacığı gelicek diye bekliyor :KK61:

önceki gece bulunduğu yerin yerel saatiyle 01:20'de doğum olmuş cnm, darısı başımıza :KK68: Allah onları nazarlardan korusun :nazar::nazar: gurbet kuşumun kimseciği de yokmuş yanında eşinden başka.. anacığı gelicek diye bekliyor :KK61:
yaaa önce gelseymiş iyiymiş bi başına zor olur tabi ilk deneyim sonuçta
napcam nasıl olcak korkusu ayy kıyamam kız valla gurbet zor :KK61::KK61::KK61:
serçeciğin ALLAH yardımcısı olsun yavurusunu da nazarlardan korusun
merakla resmi bekliyorum olurda başka yerde paylşır falan hbr et banada tmm mı :KK70:

Sercemm dogurdu demek haa darısı saglıkla sıhhatle nukramın basına ınsallahh :)) Rabbim saglıkla sıhhatle buyutmeyı nasıp etsin inşallaah...anneden uzakta herbısey zor oluyor maalesef kac yasına gelırse gelsın her yasta anneye ıhtıyac duyuyor ınsan..bıranönce yetısır ınsallah annesı ımdadınaa

Sogan kurunu illa ilik mi icmek gerekli ..?? 2gundur iciyorum ve biraz soguk olarak tek yudumda icmeye calisiyorum tadini almamak icin ..

Sercemm dogurdu demek haa darısı saglıkla sıhhatle nukramın basına ınsallahh :)) Rabbim saglıkla sıhhatle buyutmeyı nasıp etsin inşallaah...anneden uzakta herbısey zor oluyor maalesef kac yasına gelırse gelsın her yasta anneye ıhtıyac duyuyor ınsan..bıranönce yetısır ınsallah annesı ımdadınaa
Sercem doğum mu yapmış çok sevindiimm..
Asyam duana amiiinn diyorum kuzum sıra sizde hadi inşaallah peş peşe hamiş kalın sonrada peşpeşe doğuma inşaallah :)

kızlarrrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzzzzzzzz özledim sizi:cry: benebakbiyo folik hisrbuselik nukram hepinize selamlarrrr

Mybaby canım burdayım :) bende seni özledim kuzu nasılsın iyi misin kardeşim bendeydi yeni gitti son ayımıza giriyoruz yavaş yavaş Rabbim sizlerede bu duyguları yaşatsın tez zamanda sen neler yapıyorsun :) öpüyorum tatlım seniii

Mybaby canım burdayım :) bende seni özledim kuzu nasılsın iyi misin kardeşim bendeydi yeni gitti son ayımıza giriyoruz yavaş yavaş Rabbim sizlerede bu duyguları yaşatsın tez zamanda sen neler yapıyorsun :) öpüyorum tatlım seniii
ayy canım bu online kişiler görememe durumundan ötürü sohbet edemiyoruz hiç ona canım sıkkıno_O

son aya mı girdin ay kuzum ne güzel kavuşmaya az kalmış RAbbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin
ben de napim ya can sıkıntısı işte aynı tas aynı hamam misali :KK53:
Amin inşallah bizlere de nasip eder Rabbim o günü sabırla bekliyorum inan ki
bazen hiç olmucak gibi hissetmek beni korkutuyor sadece umarım nasip olur sağlıkla hayırla
Allah a emanet olun

bide uzun zamandır hisarbuselik girmedi onu merak ettim valla
prensesiyle zaman geçirmekten bizi unuttu anlaşılan
farkettn mi ne zmndır yok umarım herşey yolundadır
yakın zamanda da haberini alırız inşallah

yaaa önce gelseymiş iyiymiş bi başına zor olur tabi ilk deneyim sonuçta
napcam nasıl olcak korkusu ayy kıyamam kız valla gurbet zor :KK61::KK61::KK61:
serçeciğin ALLAH yardımcısı olsun yavurusunu da nazarlardan korusun
merakla resmi bekliyorum olurda başka yerde paylşır falan hbr et banada tmm mı :KK70:
merak etme şükrü, bende :KK49:

amin hayatımın anlamı, en güzel günlerimin tuzu biberi, amin :KK74::KK37::KK15:

Sogan kurunu illa ilik mi icmek gerekli ..?? 2gundur iciyorum ve biraz soguk olarak tek yudumda icmeye calisiyorum tadini almamak icin ..
ılık değil cnm ılık değil! sıcacıkken, içebileceğin ölçüde mümkün olduğu kadar sıcacıkken yudum yudum :cool: kapiş?

amin hayatımın anlamı, en güzel günlerimin tuzu biberi, amin :KK74::KK37::KK15:

İhihihh psişik guclerım var benım hıssedıyorum evlılık yıldonumu dogum gunu vs :)) annesinin etegınden cekıstıren cocuklar mısalı sana eksıyorum habıre :) bı dur be cocuum mum ufletıp gelıp alcam senın gazını desen yeri var :))

kızlarrrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzzzzzzzz özledim sizi:cry: benebakbiyo folik hisrbuselik nukram hepinize selamlarrrr

Selam kuzucumm evı hoplattım ben ayaklandık beraber ucuyoruz ölsün mikroplar diye :)) evlen evlen dıye basıma gecerken mıllet bunları hııc anlatmadılar bana :KK43: kullanmadıgım seylerın kırlenmesınden neden ben sorumluyum neden :)

Amenoo nedır kız bak oyle sonundakı oo yu uzatırken agzın bı yerlere donerse karısmam hee :))

sen diyene kadar "amin" anlamında kullanıyordum. hoş, bundan sonra da o anlamda kullanırım ama asıl anlamı ispanyolcada zarif, kibar, hoş, sevimli vb. demekmiş. bir yeni bilgi :KK57:

selam merkez. tamam.

merkezden kuleye :KK31:merkezden kuleye:KK31: iniş izni istiyorum :KK55::KK55::KK55:tamam
bizim yeni topik maceramız ne olduuuu şükrü :cool:

Amenoo nedır kız bak oyle sonundakı oo yu uzatırken agzın bı yerlere donerse karısmam hee :))

hahahhahhahahhahah :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
bende aynı şeyi görümceme diyorum valla çok yaşa emi
özledim ama ben sizle sohbet etmeyiii :KK51:

Selam kuzucumm evı hoplattım ben ayaklandık beraber ucuyoruz ölsün mikroplar diye :)) evlen evlen dıye basıma gecerken mıllet bunları hııc anlatmadılar bana :KK43: kullanmadıgım seylerın kırlenmesınden neden ben sorumluyum neden :)

evlenirken olacaklar ve olmayacaklar konusunda bilgilendirilmek ne kadar mantıklı bi düşün hele:KK53:
öyle bir bilgi kitapçıgı oldugunu düşündüm de hahahahaha:-)
neyse bakalım kolay gelsinnnn hanımmmmmmmmmmm temizlik iyidir iyi boşver sen devam et :=)
benimde geldi temizlik yapmanın zamanı da ama bana yapma isteği gelmedi henüz :KK75:
sen nasılsın asyam iyimisin temizlk yapmak dışında :KK19::KK19::KK19::KK19:

sen diyene kadar "amin" anlamında kullanıyordum. hoş, bundan sonra da o anlamda kullanırım ama asıl anlamı ispanyolcada zarif, kibar, hoş, sevimli vb. demekmiş. bir yeni bilgi :KK57:
ispanyolcayı hep sevmişimdir zaten , öyle bi telefuzu pek bi hoşuma gider
amerikan aksanıma birde ispanyolca aksanımı ekleyip Amenooo diye satırlarıma son veriyorum :confused:

X