sogan kürü kullananlar

serçemim ilişkiden 1 saat evvel eşine sert bi türk kahvesi içir 3 gün üst üstte olsun ilişki bence canım ALLAH yardımcınız olsun yataktan kalkma 2 saat filan:KK54:

aaa hisarcım ben bunu bilmiyodum şimdi içiyo benimki tesadüfen:KK1::KK1::KK1::KK1:
ama şu an işine yaramıyorum:KK53::KK53::KK53:
neyse o gün gelsin kayınvalidelerde olcam artık gece gece türk kahvesi neyin nesi uyuyamazsınız derler:KK53::KK53:

nebiliyim ya birden cikmaz dedim koyu iste dun calisdik bakalim bugun hurma filan ceviz filan yesin aksam kahvede vericem :KK53: depolayim pakalim ne olicekkkk? :KK1: bu aya umutluyum bu ay burdan gidiyoruz insallah bebeyim gobusumde giderim vatanima :KK49:

giderken illa olsun diye şartlama kendini minik serçem sonra üzülürsün kıyamam ya.zaten bi heyecan bi heyecan.bugün durabildiğin kadar uzun dur yatakta.doktor sabaha duşa gir dedi kalkma dedi tabi yapamadım ben.elinden geldiğince uzun dur.bugün kandil işlerini hallet duanı et.sonra belki uyur kalırsın.inş hakkında hayırlısı olsun.

Beybişim 3 Yasin okundu.bilgin olsun.Allah kabul etsin inşallah.

cnm ben 5 okudum Allah'ın izniyle.. daha okuyabilirsem eklerim cnm ..
herkese hayırlı kandiller dilerim canlar.. vatana millete hayır getirsin inşallah En Büyük TÜRKİYE

ağzınıza yüreğinize sağlık
Allah ım dualrımızı kabul eylesin bu gecenin hürmetine
hayırlısıyla versin evlatlarımızı
hayırsızsa hayırlı yazıp vakti zamanında versin inşallah

kızlar adet oldum ama tam gününde geldi soğan suyu düzeltti demek adetm bitsin 3. kürüme başlıycam bu bal ,tarçın,çörek otlarınada başlayayımmı bu ay?
ne güzel dua okumuşsunuz ben kaçırdım ALLAH kabul etsin hepinizin kandili mubarek olsun

hisarbuseliğimm canımm bugün hepimiz için dua edeceğim inşallah kabul olur
adetimizin gelmesine artık alıştık süpriz olmuyor gelmesi
adet olmadıgımız büyük bir süpriz olcak inşallah
hayırlı vakitte hayırlısıyla gelsinler inşallah canım
temmuzda inşallah alırız güzel haberlerini
benimde bugün çalışmam gerek ama kandil dolasıyla bugün çalışma olmayacak
yarına inşallah :KK55:

demekki benden beyz akıntı geldiğinde 1-2 gün sonra adet oluyormuşum daha önce hiç faretmedim kızlaar iyiki geçen ay 35-40 tane ovulasyon testi almışım:KK1: ama çok mutluyum adetim ilk defa tam gününde geldi soğan sayesinde şükürler olsun RABBİME hemen eşimede keçi boynuzu alayım:KK28: nasıl yapçam kızlaar keçi boynuzunu anlatın bana
benden de beyaz akıntı geliyo canım demeki olan bişey bu dikkat etmemişsindir

tamam tatlim biz dun calismistik bakalim bizimki bugun calismaya razi gelicekmi? :KK1:
sercemcim gözün aydın çift çizgiyi yakalamışsın
ayy yakalamasaydın neler düşünürdün ben düşünemiyorum :KK70:
hayırlısı olsun canım o yumurtalar bebiş olsun inşallahhhhh

Yağmurun toprağa hayat verdiği
gibi,
Dua'larında hayat bulacağı bu
gecede,
Kandiliniz Mübarek, Dua'larınız
kabul olsun....

iyi aksamlar iyi kandiller kızlar ben bugun tesadüf ovu yaptım silik ikinci çizgi çıktı topiklere baktım hamilelik olabilir yazıyor adetime de 2 gün kaldı kasıklarımda birsey var gibi dolu gibi bilmiyorum birde ani harekette agrı luyor :44::44::44::44::44::44: ayy 2 gün geçseydi

hisarbuseliğimm canımm bugün hepimiz için dua edeceğim inşallah kabul olur
adetimizin gelmesine artık alıştık süpriz olmuyor gelmesi
adet olmadıgımız büyük bir süpriz olcak inşallah
hayırlı vakitte hayırlısıyla gelsinler inşallah canım
temmuzda inşallah alırız güzel haberlerini
benimde bugün çalışmam gerek ama kandil dolasıyla bugün çalışma olmayacak
yarına inşallah :KK55:

benden de beyaz akıntı geliyo canım demeki olan bişey bu dikkat etmemişsindir

sercemcim gözün aydın çift çizgiyi yakalamışsın
ayy yakalamasaydın neler düşünürdün ben düşünemiyorum :KK70:
hayırlısı olsun canım o yumurtalar bebiş olsun inşallahhhhh
aynen canım hiç süpriz olmadı bana ama tam gününde geldi şu ovulasyon testleride çok ii yuurta çatladı tam 14 gün sonra adet oldum
inşallah canım hayırlısı
evt canım bendde öyle oluyormuş meğer

iyi aksamlar iyi kandiller kızlar ben bugun tesadüf ovu yaptım silik ikinci çizgi çıktı topiklere baktım hamilelik olabilir yazıyor adetime de 2 gün kaldı kasıklarımda birsey var gibi dolu gibi bilmiyorum birde ani harekette agrı luyor :44::44::44::44::44::44: ayy 2 gün geçseydi

inş canım güzel haberlerini alırız.aksi taktirde ben bu ovu.testlerini yasaklıcam bu topikte:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK52::KK52::KK52::KK52:

MERHABA kızlar bayadır giremiyordum, nasılsınız bakalım? ben umutsuz vaka bu akşamdan itibaren hergün yeniden deneme yapacağım, aklımı karıştıran bir kaç durum var sizlerle de paylaşmak istedim

doktor bana hiç bir belirtim olmadığı halde neden pko var dedi? ne bir kıllanma, ne bir erkeksilik ne bir adet düzensizliği yaşamıyorum, üstelik yaptırdığım hormon testleirnde de sonuçlar gayet normal çıktı

bir de kızlar doktor bana vajina içi yıkamam için bir ilaç vermişti, yani rahim içi sıvı, 2 kür halinde kullanılıyor, ilk kürü kullandığımda bir değişklik gözetlememiştim ancak bugün kullandığım sıvı beni resmen şok etti, uygulamaı yaptım fakat benden önce kum gibigörünen sonra daha da büyük büyük parçalar döküldü:KK53: bu parçaların rengi koyu kan siyah kan rengiydi, resmen şok oldum, o dökülen parçaların ne olabileceği hakkında fikriniz var mı?

Allahallah ya ne acaba cnm valla bılmıyorum...hayır olsun ya ..Birde cnm ıllan belırtı olması hazım deıl ... bak bnmde hormonlarım norlal dıger hıc belırtımde yok ..ama alttan bakınca gorunuyor.. yumurtalıgımın cevresınde 8 yada 9 falan mınık mınık keseler var ...doktor goruyor yanı ..

MERHABA kızlar bayadır giremiyordum, nasılsınız bakalım? ben umutsuz vaka bu akşamdan itibaren hergün yeniden deneme yapacağım, aklımı karıştıran bir kaç durum var sizlerle de paylaşmak istedim

doktor bana hiç bir belirtim olmadığı halde neden pko var dedi? ne bir kıllanma, ne bir erkeksilik ne bir adet düzensizliği yaşamıyorum, üstelik yaptırdığım hormon testleirnde de sonuçlar gayet normal çıktı

bir de kızlar doktor bana vajina içi yıkamam için bir ilaç vermişti, yani rahim içi sıvı, 2 kür halinde kullanılıyor, ilk kürü kullandığımda bir değişklik gözetlememiştim ancak bugün kullandığım sıvı beni resmen şok etti, uygulamaı yaptım fakat benden önce kum gibigörünen sonra daha da büyük büyük parçalar döküldü:KK53: bu parçaların rengi koyu kan siyah kan rengiydi, resmen şok oldum, o dökülen parçaların ne olabileceği hakkında fikriniz var mı?

içindeki iltihapı filanmı attın acaba?adı neydi ilacın canım?

dualarınızzz kabulll olsunnnnn inşallahhh
yasinler bitti benimde beybisim
41 e tmmlayabildik mi ?

X