sogan kürü kullananlar

MERHABA kızlar bayadır giremiyordum, nasılsınız bakalım? ben umutsuz vaka bu akşamdan itibaren hergün yeniden deneme yapacağım, aklımı karıştıran bir kaç durum var sizlerle de paylaşmak istedim

doktor bana hiç bir belirtim olmadığı halde neden pko var dedi? ne bir kıllanma, ne bir erkeksilik ne bir adet düzensizliği yaşamıyorum, üstelik yaptırdığım hormon testleirnde de sonuçlar gayet normal çıktı

bir de kızlar doktor bana vajina içi yıkamam için bir ilaç vermişti, yani rahim içi sıvı, 2 kür halinde kullanılıyor, ilk kürü kullandığımda bir değişklik gözetlememiştim ancak bugün kullandığım sıvı beni resmen şok etti, uygulamaı yaptım fakat benden önce kum gibigörünen sonra daha da büyük büyük parçalar döküldü:KK53: bu parçaların rengi koyu kan siyah kan rengiydi, resmen şok oldum, o dökülen parçaların ne olabileceği hakkında fikriniz var mı?

ne ilacı kız öyle o ben hiç duyamdım öle vajina yıkanan sıvı :KK53:

Hayırlı kandiller kızlar. çok doluyum ben bugün.Ailemi memleketimi çok özledim gurbette. çok uzak degılız 6 saat. ama her özlediğimdede gidemiyorum haliyle.yalnızlıgada öyle alıstım kı evden dısarı cıkasımda gelmıyor kımseylede gorusmek ıstemıyorum:KK43: Rabbim şu güzel gecede hepimize bir canyoldaşı bizi neselendirecek dertlerimizi özlemlerimizi unutturucak hayırlı bir evlat versin inşallah.:KK43: Çok istiyorum önce size sonra bana versin Rabbim inşallah benden daha uzun zamandır ısteyenler var biliyorum.
Dualarınızda bu kardesınızıde unutmayın lutfen. stresimden eşimlede bozuguz böyle bir gecede :KK43:

Hayırlı kandiller kızlar. çok doluyum ben bugün.Ailemi memleketimi çok özledim gurbette. çok uzak degılız 6 saat. ama her özlediğimdede gidemiyorum haliyle.yalnızlıgada öyle alıstım kı evden dısarı cıkasımda gelmıyor kımseylede gorusmek ıstemıyorum:KK43: Rabbim şu güzel gecede hepimize bir canyoldaşı bizi neselendirecek dertlerimizi özlemlerimizi unutturucak hayırlı bir evlat versin inşallah.:KK43: Çok istiyorum önce size sonra bana versin Rabbim inşallah benden daha uzun zamandır ısteyenler var biliyorum.
Dualarınızda bu kardesınızıde unutmayın lutfen. stresimden eşimlede bozuguz böyle bir gecede :KK43:

canım benim neden yalnızsın? kıyamam allah gönlündeki muradını hayırlısıyla versin... Bende 2 yıl eşimi beklerken aynı duyguları yaşadım da benzer geldi hayırlı kandiller...

canım benim neden yalnızsın? kıyamam allah gönlündeki muradını hayırlısıyla versin... Bende 2 yıl eşimi beklerken aynı duyguları yaşadım da benzer geldi hayırlı kandiller...

Amin çok sağol.Eşim ve eşimin çevresi var burda ama en yakın arkadaslarım çevrem ailem memleketimde ve ben evlilik sebebiyle ilk kez ayrıldım onlardan 1 yıl oldu ama yeni bir cevre yeni arkadaslar istemiyorum elimde değil kapatıyorum kendimi dısarıya karşı.Bazen daha had safhada oluyor bu özlem öyle dönemlerdeyim yine.Alışırsın zamanla diyorlar dogru bazen uyum sagladıgımı dusunuyorum kaptırıp gıdıyorum kendımı sonra bı an geliyor acayip yorgun hissediyorum kendimi özlemime yenik düşüp :KK43:Kiminle konussam bi cocuk yap onunla ugrasırken alısır gıdersın dıyor diyemiyorum istiyorum bende hemde hepinizden çok istiyorum diye :KK43:

hepimizin dualari kabul olsun insallah ben esimle tartisdim bugun cok kotu tartistik hatta vurdu beni cok agladim uzuldum sonra iste geldi ozur diledi filan nebiliyi ya icim sanki parcalandi :KK43: asyacan cani uzulme bitanem bak bende kurbetdeyim 3 aydir gormuyorum annemleri iyiki skayp da var ordan konusuyoruk ama yinede bu ozlemimi dindirmiyor

hepimizin dualari kabul olsun insallah ben esimle tartisdim bugun cok kotu tartistik hatta vurdu beni cok agladim uzuldum sonra iste geldi ozur diledi filan nebiliyi ya icim sanki parcalandi :KK43: asyacan cani uzulme bitanem bak bende kurbetdeyim 3 aydir gormuyorum annemleri iyiki skayp da var ordan konusuyoruk ama yinede bu ozlemimi dindirmiyor

Vurdumu :KK53: Şeytan sağdan yaklasıyor herhalde bu mübarek gecede.:KK43:bizde oradan görüşüyoruz canım ama cok özlediğim zaman ben uzaklasıyorum onlardan daha beter oluyrm tutamıcam kendımı cocuk gıbı aglamaya baslıcam dıye. sesimden anlıyorlar onlarında aklı bende kalıyor sonra. Alışılırmı zamanla bılmıyorum ama çok yoruyor ınsanı manevı olarak. Senin ovu testınde koyuyu gordugun gun bugunmuydu peki :KK43:

AMin canım benim Rabbim gurbeti bile sevidrecek alıstıracak bi sebeb versin hepimize inşallah.

canım ben de 3 yıllık evliyim ama ilk 2 yıl eşimle ayrıydık.. tanımadığım bi şehirde ne eşimin ne benim hiç tanıdığımız yoktu.. çocukta istedim 3 aya bir grşydk o da olmadı.. çok zordu yalnızlık.. ama seni de anlıyorum daha alışamamışsındır eşinin ailesine ben hala bile alışamadım da:)))) nede olsa kendi ailen gibi olmuyo kasıyosun kendini bi müddet sonrada patlıyo insan...

canım ben de 3 yıllık evliyim ama ilk 2 yıl eşimle ayrıydık.. tanımadığım bi şehirde ne eşimin ne benim hiç tanıdığımız yoktu.. çocukta istedim 3 aya bir grşydk o da olmadı.. çok zordu yalnızlık.. ama seni de anlıyorum daha alışamamışsındır eşinin ailesine ben hala bile alışamadım da:)))) nede olsa kendi ailen gibi olmuyo kasıyosun kendini bi müddet sonrada patlıyo insan...

Eşimi kıskanıyorum aslında niyemi arkadasları aılesı hep etrafında benimde alısabılmem ıcın cabalıyor kurslara gıdıyor benımle sureklı bırılerıyle tanıstırıyor ama özlediğim kendi arkadaslarım kendi çevrem bazen acaba evlilik bana göre değilm diye bile sacma sapa dusuncelerede dalıyorum.eşimin ailesiylede aslında bir sorun yok onlar bize saygılı ben onlara.bunaltmıyorlar beni Allah razı olsun. akrabaları ıcın aynı seyı dıyemem tabı ama onlarada kayınvaldem sagolsun fırsat vermıyor. ama nolursa olsun kendi ailemi bekarkenki hayatımı bazen cok özlüyorum.

Vurdumu :KK53: Şeytan sağdan yaklasıyor herhalde bu mübarek gecede.:KK43:bizde oradan görüşüyoruz canım ama cok özlediğim zaman ben uzaklasıyorum onlardan daha beter oluyrm tutamıcam kendımı cocuk gıbı aglamaya baslıcam dıye. sesimden anlıyorlar onlarında aklı bende kalıyor sonra. Alışılırmı zamanla bılmıyorum ama çok yoruyor ınsanı manevı olarak. Senin ovu testınde koyuyu gordugun gun bugunmuydu peki :KK43:

AMin canım benim Rabbim gurbeti bile sevidrecek alıstıracak bi sebeb versin hepimize inşallah.

Eşimi kıskanıyorum aslında niyemi arkadasları aılesı hep etrafında benimde alısabılmem ıcın cabalıyor kurslara gıdıyor benımle sureklı bırılerıyle tanıstırıyor ama özlediğim kendi arkadaslarım kendi çevrem bazen acaba evlilik bana göre değilm diye bile sacma sapa dusuncelerede dalıyorum.eşimin ailesiylede aslında bir sorun yok onlar bize saygılı ben onlara.bunaltmıyorlar beni Allah razı olsun. akrabaları ıcın aynı seyı dıyemem tabı ama onlarada kayınvaldem sagolsun fırsat vermıyor. ama nolursa olsun kendi ailemi bekarkenki hayatımı bazen cok özlüyorum.
canim uzulme lutfen hayat bu iste kiz olunca ucarsin kendi evinden basqa yuvaya derler ya iste bizde yuvamizi kurup ayrilmisik onlardan herkes gibi biz yine goruyoruz 5-6 yil gormeyenler var bugunumuze sukurler olsun

canım benim yaa... maalesef evlenince bekarlıktaki arkadaşların yanında olsaydı bile paylaşım çok olmuyo.. ortak noktalar azalıyo.. zaten zaman geçtikçe eşinle ortak arkadaşlarınız olacak.. ben bi çok arkadaşımla görüşmüyorum.. ama yeni arkadaşlarımız oldu... diğer arkadaşlarımla da arada telle grşyrm..ama haklısın bazen eşimin memleketine gittiğimizde onun çocukluk arkadaşlarına gdyrz biraz ben de kıskanıyorum. erkeklerin arkadaşlığı daha sağlam oluyo:)))

canim uzulme lutfen hayat bu iste kiz olunca ucarsin kendi evinden basqa yuvaya derler ya iste bizde yuvamizi kurup ayrilmisik onlardan herkes gibi biz yine goruyoruz 5-6 yil gormeyenler var bugunumuze sukurler olsun

Dogru diyorsun serçem çok şükür herhalimize.bazen içleniyor iste insan.

Kızlar ben daha adet olmadım :KK43: bugun 10. gun ... ya bırde 2 saat once falan lavabodan cıktım kasıgıba bı agrı gırdı ıkı buklum oldum ya adet agrısından daha sıddetlı bı agrı ...yarım saat yattım yavas yavas gectı ama ,neler oluyo bana ya of

canım benim yaa... maalesef evlenince bekarlıktaki arkadaşların yanında olsaydı bile paylaşım çok olmuyo.. ortak noktalar azalıyo.. zaten zaman geçtikçe eşinle ortak arkadaşlarınız olacak.. ben bi çok arkadaşımla görüşmüyorum.. ama yeni arkadaşlarımız oldu... diğer arkadaşlarımla da arada telle grşyrm..ama haklısın bazen eşimin memleketine gittiğimizde onun çocukluk arkadaşlarına gdyrz biraz ben de kıskanıyorum. erkeklerin arkadaşlığı daha sağlam oluyo:)))

Canım benim arkadaslarımın hepsi evli ve eşlerle beraber oturup kalkıyorlar.beraber tatile bile gidiyorlar.zaten 2 3 aile anca samimi oldugun yakın dostlar.bizde memleketime her gıttıgmızde muhakkak gıdıyorz hepsıne güzel gecıyor vakıt onlarla.nebilim kafa dengi yani.eşimin arkadaslarının hepsi bekar yasıtlarımızdan evli olan yok.işyerinden arkadaslarıda evli ama buyukler bızden cocukları gıbı kalıyoruz yanlarında kafalar uyusmuyor tabi.eşim hangi arkadasını özlese anında görebiliyor ama ben:KK43:(

bende bu ay ilk defa adetim bittikten sonra 10 gün, günde 2 defa aç karna içtim soğan kürünü. inşallah bi faydasını görürüm bu mübarek gecenin hatrına hayırlı bir evlad verir rabbim bana ve tüm isteyenlere

tamam tatlim uzulmek yoooooookkk tamammi ben gidiyim uyumaya calisiyim opdum seni :KK54:
yarin konusuruz

Sagol serçemm rahatladım biraz konusmak iyi geldi sanırım aglayarak yazmıştım suanda daha iyiyim.Allah razı olsun canım.İyi geceler Allah rahatlık versin.

Kızlar ben daha adet olmadım :KK43: bugun 10. gun ... ya bırde 2 saat once falan lavabodan cıktım kasıgıba bı agrı gırdı ıkı buklum oldum ya adet agrısından daha sıddetlı bı agrı ...yarım saat yattım yavas yavas gectı ama ,neler oluyo bana ya of

Ferideei kan testi yaptırmadın mı ? ıyı dayandın valla 10 gündür :) biz catladık kız burda :) canım 11 gün gecıkmem olmustu benımde direttim yaptırmıcam test dıye ama bidahamı asla okadar uzun beklemem.psikolojıkse kan testınden hemen sonra gelıyor kırmızılar maalesef:KK43: Ama inşallahh su guzel gecede bebektir bu gecıkmenın sebebi.okadar ıhtıyacımız varki bu habere sanki içimizden birisi hamileyim dese arkasından bizlerde gelicekmısız gıbı hıssedıyorum :)

Asyacim telden girdim 2 dk ne var ne yok bakayim diye yazdiklarini okudum musait degilim suan uzun uzun cvp vermek isterdim o yuzdem yarin yazicam sana... Senden ricm su guzel gecede gonlunu ferah tutman canim
Simdi yapabildim kdr dua yapacagim hepimiz icin hayirli kandiller olsun insallahhhhh....

Asyacim telden girdim 2 dk ne var ne yok bakayim diye yazdiklarini okudum musait degilim suan uzun uzun cvp vermek isterdim o yuzdem yarin yazicam sana... Senden ricm su guzel gecede gonlunu ferah tutman canim
Simdi yapabildim kdr dua yapacagim hepimiz icin hayirli kandiller olsun insallahhhhh....

Allah razı olsun mybabycım daha ıyıyım suan gercekten dolmusum sanırım susarak mutluyu oynayarak.Bende gıdıcem sımdı dualarımız karsılıklı ınsallah bugece.

üzme kardeşim kendini bende senin gibiydim 4 sene gerçi yine izmirdeydim ama uzaktık annemlerle yinede özlem oluyordu ağlıyordum filan yeni ortam yeni insanlar çok zor geliyordu bana gerçi soğuk bir insan değilim insanlarla kaynaşmayı severim ama ailem yanımda olmadığı için çok zor günler geçirmiştim bende şimdi 1 senedir anneminyanında yaşıyoruz ama eşim öyle değil gayet mutlu hayatından bu erkekler duygusuzmu yada nankörmü bilemiyorum:KK53::KK53: annesini aramıyo bile ben ara dediğmde arıyo gidelim dediğinde gidiyo adam:KK53::KK53: çok kötü bişey aslında benim oğlum eşim gibi olsa ben çok üzülürüm mesela ALLAH korusun
hergün ara annenleri konuşun canım benim nolur üzme kendini bebişinde olacak ALLAH ın izniyle ozaman işte başını bile kaşıyamıycan kız :emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar yazın bana bu kürü nasıl yapçam içireyim adama yumurtlama gününe kadar çıksın sayı hareketlilik:nazar:

X