sogan kürü kullananlar

Kizlar ben tarlusal kulaniyorum dr vermisti yumurta takibinden once. Hapim bugun gitti zaten az biseydi. Ama ben regl olmadim . Bittikten ne kadr sonra regl olurum acaba. Kullanan ya da bi fikri olan var mi?

hopeforcum benide unutmamis sormussun cok sevindim bu aralar heyheylerim ustunde 29 mayista ikili testim vardi gittim normalde 11+3 tum ama ultrsonda 10+6 cikti doktor daha kucuk bakamam dedi geri gonderdi 7 hazirana tekrar gun verdi bu cumaya tekrar gidecegim insallah buyumustur kuzucum annem uc sokak altta oturuyor masallah hergun arkadaslariyla bi yerde tinladigi yok beni aradigida yok ben aradim niye benide cagirmadin diyorum ne bilim gelmezsin diye soylemedim diyor bende salagim ya annem gunduzkleri evde yalniz kalmasin cani sikilmasin diye gidiyorum hergun yanina bu halimle kaynana desen o allaha emanet zaten oda iki sokak altta ne arar ne sorar arkadasimda yok oturup iki laf edecegim durup durup aglamalarmi dersin artik sinirli halimde karsima kim cikarsa bi guzel haslayip rahatlamami dersin esimde bakiyorki bu ne bicim hamile kusmuyor aksirmiyor hapsirmiyor cani birsey istemiyor rahat rahat fik fikte yapiyor yok su getirsene yok cay getirsene onada bi guzel kayiyorum ohh miss onume geleni hasliyorum midem bulanipta kusssam bu kadar zoruma gitmezdi heralde buraya giripte hamile kalmak isteyenlerin arasinda yazmakta istemiyorum uzulurler diye bende 1 yil bekledim anlarim onlarin halinden diye burayada yazmaya cekiniyorum iste bende durumlar boylee iyice geldiler bana iyice bunaldim hormonlarimin cok buyuk oyununa geliyorum :KK14::KK14::KK14:

Hamileliktendir tatlimm banada bazen oluyo oyle snki kimse bnle ilgilenmiyo gibii ama ne guzeldir ki senin ki hamilelikten anne olma heycanindan endiselerinden mutluluktan saskinliktan olsa gerek..ohhh iyi yapmissin haşla bi güzel hepsini hamissin ayol azcik nazini ceksinler :))
Hem sen neden ugramiyorsun buralara hicc gel burda da dertlesiriz sohbet ederiz.

kızlar benden beyz akıntı geliyo biraz adet olcam galibaaa:KK14:

Tam seni merak ediyordum naptın diye :) gebelikle adet belirtileri birbirnn aynsı canım bilemezsin ki:) bozma moralini pozitif düşünüyoruz inşallah bebişin gelmiştir gelmediysede daha zamanı gelmemiştir dimi :)

Tam seni merak ediyordum naptın diye :) gebelikle adet belirtileri birbirnn aynsı canım bilemezsin ki:) bozma moralini pozitif düşünüyoruz inşallah bebişin gelmiştir gelmediysede daha zamanı gelmemiştir dimi :)

evt belli olmuyor bazen akıntı oluyo bazenkupkuru oluyormuş biraz evvel okudum hayırlısı bakalım neler görceez:nazar:

evt belli olmuyor bazen akıntı oluyo bazenkupkuru oluyormuş biraz evvel okudum hayırlısı bakalım neler görceez:nazar:

Aynen öyle canım. benimde yumurtlama dönemlerimde bazen kupkuru oluyorum 1 2 gün akıntım oluyor bazende adet bitiminden sonra sürekli akıntı oluyor çözemiyorum hiç. nezaman yapıcan testi mutlaka yaz sonucuçinşallah halay bası olursun bızde takılır gelırız ardından :))

Aynen öyle canım. benimde yumurtlama dönemlerimde bazen kupkuru oluyorum 1 2 gün akıntım oluyor bazende adet bitiminden sonra sürekli akıntı oluyor çözemiyorum hiç. nezaman yapıcan testi mutlaka yaz sonucuçinşallah halay bası olursun bızde takılır gelırız ardından :))

benim yumurtam 22 mayısta çatladı 14 gün sora yanii yarın oluyo adet olmam lazım 6 sında yaparım testi gelmessse artık

cnm ben 5 okudum Allah'ın izniyle.. daha okuyabilirsem eklerim cnm ..
herkese hayırlı kandiller dilerim canlar.. vatana millete hayır getirsin inşallah En Büyük TÜRKİYE

canlaaar herkesin kandilini kutlar güzel gönlünüzden geçen bütün duaların kabul olmasını diliyorum ins bu güzel günde allah ım dualarımızı kabul eder ve bebişlerimizi gönderir :KK49::KK49::KK49::KK49:

X