sogan kürü kullananlar

kızlar adet oldum ama tam gününde geldi soğan suyu düzeltti demek adetm bitsin 3. kürüme başlıycam bu bal ,tarçın,çörek otlarınada başlayayımmı bu ay?
ne güzel dua okumuşsunuz ben kaçırdım ALLAH kabul etsin hepinizin kandili mubarek olsun

kızlar benden beyz akıntı geliyo biraz adet olcam galibaaa:KK14:
a canim akinti filan hepsi bos birsey esas test canim insallah ikiside kopkoyu cikar
cnm ben 5 okudum Allah'ın izniyle.. daha okuyabilirsem eklerim cnm ..
herkese hayırlı kandiller dilerim canlar.. vatana millete hayır getirsin inşallah En Büyük TÜRKİYE
sanada canim insallah dualarimiz bebeklerimizi getirir bu mubarek gunde
canlaaar herkesin kandilini kutlar güzel gönlünüzden geçen bütün duaların kabul olmasını diliyorum ins bu güzel günde allah ım dualarımızı kabul eder ve bebişlerimizi gönderir :KK49::KK49::KK49::KK49:

insallah canim :KK16:

kızlar adet oldum ama tam gününde geldi soğan suyu düzeltti demek adetm bitsin 3. kürüme başlıycam bu bal ,tarçın,çörek otlarınada başlayayımmı bu ay?
ne güzel dua okumuşsunuz ben kaçırdım ALLAH kabul etsin hepinizin kandili mubarek olsun

aaaaaaaaaaaaaaa boyle sey olmaz iki dakika once sms yazdim bir baktim adetim gelmis yazmissin :nazar: canim bal corek otu prolaktini yukselden birsey eyer proloktin prablemin varsa yapma derim yinede insallah gelen ay gelir bebisin canim

aaaaaaaaaaaaaaa boyle sey olmaz iki dakika once sms yazdim bir baktim adetim gelmis yazmissin :nazar: canim bal corek otu prolaktini yukselden birsey eyer proloktin prablemin varsa yapma derim yinede insallah gelen ay gelir bebisin canim

ozaman ben adetin 3. günü kan testi yaptırayım sonuçları yazarım artık ne içmem gerektiğini söylersiniz bana
inşallah canım ALLAH herşeyin hayırlısını versin hepimize AMİİN

demekki benden beyz akıntı geldiğinde 1-2 gün sonra adet oluyormuşum daha önce hiç faretmedim kızlaar iyiki geçen ay 35-40 tane ovulasyon testi almışım:KK1: ama çok mutluyum adetim ilk defa tam gününde geldi soğan sayesinde şükürler olsun RABBİME hemen eşimede keçi boynuzu alayım:KK28: nasıl yapçam kızlaar keçi boynuzunu anlatın bana

arkaaşım sen benim tarihi değişir canım bat:5 temmuz yaz ALLAH ım hepimizin yardımcısı olsuun bu güzel günde RABBİM hepimizin dualarını kabul etsiin tekrar hayırlı kandiller

Anne AdayıYaşıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıDurum
folikasitka3216 Mayıs15 Haziran2.:KK31:
beybişim2712 mayıs9 haziran:KK31:
serçem2324 mayıs23 haziran1.:KK31:
nrhs1 mayıs1 haziran:KK31:
Aybuke0725 mayıs:KK31:
mybaby2626 mayıs25 haziran2:KK31:
nukra13 mayıs12 haziran:KK31:
ecrenecrin2511 mayıs15 haziran1:KK31:
angelnese5 haziran:KK31:
hisarbuselik295 haziran 5 temmuz2:KK31:
asyacan422723 mayıs26 haziran1:KK31:
ferideei24.528 nisan27 mayıs:KK31:
nar tanesii2824 mayis:KK31:
muyomYaşı24 haziranKürün Kaçıncı ayı
sarı sekerYaşıSon Adet Tarihi9 haziranKürün Kaçıncı ayıDurum
[tr]
kızlar ben 27 yasındayım bebegimin yolunu 4 senedir bekliyorum evimizin nesesi biran önce gelmesini istiyorum sizde sogan kürü kullanıp bebeginizi bekliyorsanız gelin beraber umutla bekleyelim

angelnese canım batı söyler mısın degiştirelim

canım aksama kadar 41 yasine tamamlıycaz istersen sende okuyabilirsin veee asdlarınızı yazın dua edelim sende canım haziran annesi olursun ins

kizlar test yaptim bugun ikiside ayni koyulukta cikti sukurler olsun bugun sabah akintim gelmisdi beyaz gibi simdi yaptim koyu cikti insallah yarinda koyu cikar buna cok ihtiyacim var BEN DUAMI AKSAM OKUMAK ISTIYORUM NAMAZDAN SONRA OLURMU?

ozaman ben adetin 3. günü kan testi yaptırayım sonuçları yazarım artık ne içmem gerektiğini söylersiniz bana
inşallah canım ALLAH herşeyin hayırlısını versin hepimize AMİİN

canim bende 6 ay bundan once o kuru yapmistim Allahdan bogazimi yaktigi icin cok yemedim 1 haftadan az yedim o ay hurmada bol yemisdim inan prolaktinim nasil kalkmisdi kendiliyinden belki bunyeler ayri bilmem belki sana iyi gelicekdir insallah

Rabbim su mubarek gunlerde Peygamber efendimizin yuzu suyu hurmetine hepinize bicir bicir bebisler nasip etsin insallah kandilimiz mubarek olsun insallah :KK49::emir_bebek:

Rabbim su mubarek gunlerde Peygamber efendimizin yuzu suyu hurmetine hepinize bicir bicir bebisler nasip etsin insallah kandilimiz mubarek olsun insallah :KK49::emir_bebek:

insallah canim seninde kandilin mubarek Rabbim sagsalim kucagina almayi nasib etsin yavrunu :KK16: bir sonraki kandili bebisinle ailenle mutlu mesut kecirin insallah.. her kandili sevinc getirsin herkese ya Mevlam

hayırlı kandiller şekerlerrrr
ben bu kandil pek ibadet edemicem:KK43:
ama dua edicem bir de esma-ül hüsnadan tesbih çekerim adetken bişi olmaz heralde yine de emin değilim.

kizlar test yaptim bugun ikiside ayni koyulukta cikti sukurler olsun bugun sabah akintim gelmisdi beyaz gibi simdi yaptim koyu cikti insallah yarinda koyu cikar buna cok ihtiyacim var BEN DUAMI AKSAM OKUMAK ISTIYORUM NAMAZDAN SONRA OLURMU?

hadi gözün aydın canım.erkenden başladın çatlamadı diye :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bak şimdi çatlama zamanı işte:KK53::KK53::KK53:

ay iveeeet :KK1: canim birsey sorucam eyer yarinda silik cikarsa bu ne demek olur anlatirmisin cunki iki gun koyu cikmaliymis okudum ben

tatlım ben hiç kullanmadım ama silik çıkarsa yumurta çatlama işi bitmiş demektir bence.bugünden başlayın işte bi de yarına bak.senin 13.günün değil mi bugün?28 günde bir oluyorsa adetin 14.gün önemli.ama tabi 13 14 15 hep kritik günler.dikkat etmek lazım bu günlere

tatlım ben hiç kullanmadım ama silik çıkarsa yumurta çatlama işi bitmiş demektir bence.bugünden başlayın işte bi de yarına bak.senin 13.günün değil mi bugün?28 günde bir oluyorsa adetin 14.gün önemli.ama tabi 13 14 15 hep kritik günler.dikkat etmek lazım bu günlere

tamam tatlim biz dun calismistik bakalim bizimki bugun calismaya razi gelicekmi? :KK1:

tamam tatlim biz dun calismistik bakalim bizimki bugun calismaya razi gelicekmi? :KK1:

kız niye acele ettin:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bak bugüne daha çok lazım adam:KK53::KK53::KK53:
adama enerji depolasaydın.çünkü kalite bakımından önemli canım.o yüzden gün aşırı öneriyo doktorlar.ama ah o ovu.testine göre bugün mü yarın mı derken işte :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kız niye acele ettin:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bak bugüne daha çok lazım adam:KK53::KK53::KK53:
adama enerji depolasaydın.çünkü kalite bakımından önemli canım.o yüzden gün aşırı öneriyo doktorlar.ama ah o ovu.testine göre bugün mü yarın mı derken işte :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

nebiliyim ya birden cikmaz dedim koyu iste dun calisdik bakalim bugun hurma filan ceviz filan yesin aksam kahvede vericem :KK53: depolayim pakalim ne olicekkkk? :KK1: bu aya umutluyum bu ay burdan gidiyoruz insallah bebeyim gobusumde giderim vatanima :KK49:

X