Smas high plan yüz ve boyun germe ameliyatı, Dr Serdar Altun

Şimdi anladım dediğinizi, ben sadece orta yüz germe ve boyun istemiştim, gözüm kaşım güzel, ihtiyacım yoktu zaten, eğer gerekli görürseniz yapın dedim,yani smas planımızda yoktu bu işlem, ekstra oldu, bende istemeyince eski halime döndürdü, bu yüzden çok memnunum, çünkü ben tiyatro yapıyorum ve yüz mimikleri lazım bana. Şimdi tekrar güzel oldu.
Size ameliyat öncesi kaşımın gözümün resmini paylaşıyorum ,

alttaki resim ameliyat öncesi

Eklentiler

• IMG_20221221_092554~2.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 864
Şakakta saç içinde, uzun dikişler var, göz hizasında. Ayrıca alında geride saç içinde de uzun dikişler vardı
Evet sac icinden kesi yapiliyor aciliyor iceriden iple doku yukari asiliyor ipler eriyince eski haline geri donerse sanslisiniz daha kotu olma ihtimalide var temporallift konulqrinizq bakmanizi tavsiye ederim orda bu durumdan muzdarip cok kisi var

Evet guzel sakin yanlis qnlamayin cogu insan yanlis bilip yaptiriyor eksisi şu kemikli deride siyirilarak yapildigi icin deri sonrasinda sünüyor o nedenle dedim

Evet guzel sakin yanlis qnlamayin cogu insan yanlis bilip yaptiriyor eksisi şu kemikli deride siyirilarak yapildigi icin deri sonrasinda sünüyor o nedenle dedim
Ben ertesi gün açtırdım. Sünme olmadı, daha 24 saat olmadan açtırdım ama ben çekik göz istemediğim için. yoksa çok güzel olmuştu. Bilgiler için teşekkürler

Öncelikle deprem dolayısıyla tüm herkese geçmiş olsun. Allah herkesin yardımcısı olsun.
Ben bugün ilk defa duş aldım, saçlarımı taradım. Ilık suyla, şampuan, krem ve sabun kullandım, saçlarım birbirine dolaşmış,düğüm olmuştu resmen. Çok rahatladım.
Kabukların bir kısmı gitti, bir kısmı duruyor. Resim çekmek, batikon sonrasında aklıma geldi, daha sonra yine eklerim.

Eklentiler

• IMG_20230206_132018~3.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 810
  • IMG_20230206_132043~2.jpg
    127,3 KB · Görüntüleme: 699
  • IMG_20230206_132038~2.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 672
  • IMG_20230206_132032~2.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 619
  • IMG_20230206_132025~2.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 665
Ben ertesi gün açtırdım. Sünme olmadı, daha 24 saat olmadan açtırdım ama ben çekik göz istemediğim için. yoksa çok güzel olmuştu. Bilgiler için teşekkürler
Sunme acmanizla alakali degil orayi yukari qlabilmek icin alt doku kemikten siyrilqrqk aliniyor haliyle sunme bu nedenle oluyor zamanla goreceginiz birsey simdi degil sevgiyle kalin

Sunme acmanizla alakali degil orayi yukari qlabilmek icin alt doku kemikten siyrilqrqk aliniyor haliyle sunme bu nedenle oluyor zamanla goreceginiz birsey simdi degil sevgiyle kalin
Beni şu anda sıkan tek şey, gözümün kenarındaki şişlik. Epey indi ama her iki tarafta şiş. Sağ taraf çok daha şiş, yanak ve göz altı oraya bağlı sanırım, ne zaman geçer, geçer mi... Sorular için erken ama bilen vars yazsın lütfen.

Eklentiler

• IMG_20230205_120024~3.jpg
    116,1 KB · Görüntüleme: 731
Çoraplardan tampon yaptım şişlerin üzerine, bu gece böyle yatacağım.

Eklentiler

• IMG_20230206_223501~2.jpg
    128,6 KB · Görüntüleme: 672
Çoraplardan tampon yaptım şişlerin üzerine, bu gece böyle yatacağım.
Çoraplar extradan bir sicaklik verecektir oraya
Sicaklikta ödem için iyi degil,onun yerine bir gazli bez üzerine soğuk ped jelleri yerlestirseniz oraya 15 dk sure ile 1 gün boyunca eminim cok daha faydasi olacaktir. Ben öyle yapardim

Izleriniz cok cok iyi görünüyor erken dönem olmasina ragmen masallahi var
Benim ope.10 gün kaldi yalniz simdi kara kara düşünce sardi bugünkü yasanan felaketten dolayi
Napsam bilmiyorum

Bence orasi hassas bir yer olduğu için biraz daha zaman istiyor
Ama yerinizde olsam bu fotoyu işlemi yapan dr.a gönderip sorardim

Hiç korkmadan olun. Bugün de gördüğümüz gibi, olacak ile öleceğe çare yok maalesef. Siz, hayatınızla ilgili programınıza uyun, hedeflerinizi bir an önce gerçekleştirin.

Hiç korkmadan olun. Bugün de gördüğümüz gibi, olacak ile öleceğe çare yok maalesef. Siz, hayatınızla ilgili programınıza uyun, hedeflerinizi bir an önce gerçekleştirin.
Rabbim korusun denen oki bu deprem istanbul için beklenen depremi tetiklermi
Eşim ciddi değilsin gitmeyeceksin dimi diyor
Insan korkuyor gercekten
Karmakarışık duygular

İstanbul'u tetiklemez sanmıyorum, ummuyorum... Levha tektonikleri hakkında fazla bilgim yok ama nerede yakalanacağımız belli olmaz, kader. Ben tüm ameliyatlarımı Elazığ'da oldum. 15 gün önce orada, ameliyat oldum, bu deprem 15 gün önce olsaydı orada yakalanmıştım. Kader işte budur. O yüzden ameliyatınızı olun. Pişman olmayın sonra.

Günaydın, bugün 14. günüm, batikonu bıraktım,dün duş aldım, yağa devam ediyorum. morluklar epey gitti ama sağ tarafımdaki şakak şişliğinde değişme yok, hala acıyor dokununca. Bu canımı sıkıyor. Yukarı doğru elimle çekincr düzeliyor, sanırım orada deri yığılması var, bu yüzden sakin kalmaya çalışıyorum çünkü daha önceki ameliyatlarımdan biliyorum ki zaman gerekli. Diğer dikişlerim yerleri ve yara izlerim temiz. Kafamda çoğu yerde kabuk var, iyi ki dikişler erken alındı yoksa kabuğun altında kalırdı. Göz kenarlarımdaki deri katı geçti, incecik çizgi kaldı, göz altı kırışıklıklarım yok şu anda. Boyun çene hattım mükemmel görünüyor. Resimleri filtresiz çekiyorum, yanılmayın diye. Sizce bu şişlik geçer mi, offf, kafayı taktım buna. Bugün Dr'a yine resim atacağım, adamcağızı da bunaltmaktan korkuyorum, neyse ki nazımı çekiyor.

Eklentiler

• IMG_20230207_072359~2.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 653
  • IMG_20230207_072337~2.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 662
  • IMG_20230207_072326~2.jpg
    103,3 KB · Görüntüleme: 605
  • IMG_20230207_072312~2.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 609
  • IMG_20230207_072341.jpg
    136,5 KB · Görüntüleme: 552
  • IMG_20230207_072331.jpg
    157,5 KB · Görüntüleme: 687
Bu arada, soran olmuş, asimetri yok, yüz felci yok, uyuşma yok, ağrı sızı yok, sol kulağım biraz hassas, kulak memelerimin durumu iyi...
şişlerin çoğu indi sadece dediğim gibi sağ şakak çok şiş, sol şakak çok hafif. Göz altı kırışıklıklarım biraz var, eskisi kadar çok yok. Boyun germe ve yüz ovalim 25 yaşımdaki gibi, bakın 35 demiyorum, 25 gibi. Bunun için bile mutluyum. nazolabial çizgilerim %90 gitti. 14 gün için epey toparladım. Dikiş izlerim çok hafif. Şu göz kenarlarımdaki şişler de geçse, benden mutlusu yok.
RESİMLERİMİN HEPSİ FİLTRESİZDİR.

Eklentiler

• IMG_20230207_093525~2.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 687
  • IMG_20230207_093535~2.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 680
Doktoruma mesaj atmıştım sabah, şimdi geri dönüş yaptı...

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-07-10-55-29-663_com.whatsapp~2.jpg
    117,8 KB · Görüntüleme: 741
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…