Smas high plan yüz ve boyun germe ameliyatı, Dr Serdar Altun

Bugün 15. Günüm,duş aldım, yağ sürdüm, kabuklar yumuşadı ve fark ettim ki saç dibimde, ensemde saç içinde ve kulağımda 3 adet dikiş alınmamış. Sağlık ocağına yarın gidip aldıeacağım

Eklentiler

• IMG_20230208_151804~2.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 569
  • IMG_20230208_151820~2.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 504
  • IMG_20230208_151759~3.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 483
  • IMG_20230208_151752~3.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 474
  • IMG_20230208_151830~2.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 438
  • IMG_20230208_151838~2.jpg
    138,8 KB · Görüntüleme: 548
15 gün için muazzammm
Masallahh
Goz cevreside geçecek akliniz orda kalmasin
İyileşme süresi tamamlandiktan sonrasini düşünemiyorum
Eminim memnunsunuz ama cok cokkk daha aşık olacaksiniz
Darısı tüm bu işleme ihtiyac duyanlara

Çok teşekkür ederim, evet, gerçekten çok memnunum.
16. Günüm ve şakağım bu sabah bir tık daha inmişti. O yüzden moralim düzeldi. Gün gün düzeliyor,dediğiniz gibi acele etmemek gerekiyor. Dikiş izleri şükür ki epey hafifledi. Bu sabah kulaklıkla müzik dinledim.

Eklentiler

• IMG_20230209_083550~3.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 651
Masallah
Peki daha rahat ağzınızı açmaya başladınız mı daha sert yiyecekler tüketmeye filan
Dikkatliydiniz o konuda

Masallah
Peki daha rahat ağzınızı açmaya başladınız mı daha sert yiyecekler tüketmeye filan
Dikkatliydiniz o konuda
Ben ilk günlerde ağzımı açmada sıkıntı yaşadım sonraki günlerdede de çok dikkatli olarak, az az çiğniyordum.
Bugün 15.gün, et, fındık ve ekmek gibi şeyler çiğniyorum ama uzun süreli değil. Esnerken az açıyorum, gülerken sağ yanak yanıyor ve ısınıyor. O yüzden dikkatliyim.

Bugün 8 dikiş alındı, yıkanınca ortaya çıktı, kabukların altında, kulağımda kalan dikişlerden kıkırdakda bir tanesi çok hafif enfekte olmuş. Antibiyotikli kreme başladı doktor.
Dikişleri Beşiktaş'ta hastanede almışlardı. Bazılarını atlamışlar ama iz kalacağını sanmıyorum.

Merhaba, bugün 17. günüm. Şakaktaki şişlere devam, sol şiş ama sağ hâlâ çok şiş. Kulağımdaki enfeksiyon için kreme devam, neyse ki çok küçük. Kafamı büyümüş ve yüzümü genişlemiş hissediyorum ama kızım öyle olmadığını, çok güzel olduğumu söylüyor. Sanırım beynim yeni yüzüme alışmaya çalışıyor. İlk zamanlarda kulaklarım büyümüş sanıyordum ama o geçti mesela. Bu da öyle bir şey.

Dün gece Instagramdan Emel Bayraktar ile yazıştım. Bana çok moral verdi bunların normal olduğunu kendisinin de ilk 2 ay çok mutsuz gezdiğini, şimdi ise çok mutlu olduğunu,20'li yaşlara döndüğümü söyledi. Psikolojimi topladı. Bu deprem ve kaybedilen canlar, ameliyat sonrası evde kapalı kalmam, kar yağdığı ve soğuk olduğu için dışarı çıkamam, ayrıca yeni eve taşındığım için arkadaşlarımın Nişantaşı tarafında uzakta kalması hepsi beni etkiledi sanırım.

Eklentiler

• IMG_20230210_090428~2.jpg
    131,5 KB · Görüntüleme: 590
  • IMG_20230210_090237~2.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 516
Bu sanki şiş değil de deri yığılması, deri fazlalığı var. Meme büyütmede yapılmıştı, 375 cc çıkarıldı 450 takıldı, daha büyük olsun istemiştim, şişler inince eski hâlinden bir tık büyük olduğunu gördüm, bu durumda büyütme ameliyatını boşuna olmuş gibi hissediyorum. ona da canım sıkılıyor. Sanırım 2 ay içinde düzelmezse revizyona gideceğim. Moralim yerlerde.

Eklentiler

• IMG-20230210-WA0001~2.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 493
  • IMG_20230210_105617~2.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 449
  • IMG-20230210-WA0000~2.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 440
  • IMG-20230210-WA0003~2.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 515
Işte bunu kendinize yapmayin! Moral inanilmaz önemli
Yaptığınız hic birsey boşuna gitmedi ,aynen anlattiginiz durumlar ruh halinizi bu hale getirdi.
Bunlarin hepsi icin Zaman Zaman Zaman !! Henüz 3 hafta bile olmadi hâlâ çok ödem var ve buda gayet normal
Bu konuyu cok arastirdim ve hep karsima cikan birsey varsa oda,ilk evre 3 ay sonrasi 6 en sonda 1 yilda iyileşmenin tamamlanacak olmasi.
Bunu mutlaka bilin ve zor bi süreç buna hazirsaniz yapin deniyordu.

Üzüntünüz fotolariniza yansımış
Bunu kendinize yapmamaya çalışın.
Bakin şöyle düşünün eğerki herkes ve size bu islemi yapan hoca dahi bunların normal süreç olduğunu söylüyor buna rağmen 6 aya kadar düzelmezse ( Allah korusun ,düzelecek) o zaman sizin dediginiz gibi deri fazlaligiysa,cok ufak minnak bir müdahale ile oralar düzeltilir
Henüz erken

Olmuyor, moralimi toplamaya, mantıklı olmaya çalışıyorum ama sanırım çok dağıldım. Doktora daha fazla yansıtmadım, zaten o revizyon konusunda sıkıntı çıkartmaz, söylesem kesin gel der. Nazım geçiyor yani. İlgisiz değil. Ben çok zorlanıyorum,onu anlıyorum. Bir de bu yüz ameliyatları, vücut ameliyatlarından daha zor iyileşiyor sanırım.

Ben de çok resim ve video izledim, hiçbirinde benimki gibi şakaklarda şişme ve deri yığılması yok. Ben bulamadım. Ben onları açtırmıştım çünkü. Acaba, oraları kesilerek çıkarılmadı, katlandığı için mi oldu

Bunu talep ettiginizde ,doktorunuz açarsak şöyle böyle olur gibi bir uyarida bulundumu?

Doktorunuz bu kadar kisa bir sürede sizi tekrar revizyona almamali bunu düşünürdüm ben

Bunu talep ettiginizde ,doktorunuz açarsak şöyle böyle olur gibi bir uyarida bulundumu?
Hayır, aksine, botoks ile aynı görüntüyü yakalarsın, üzülme dedi. Ama o yukarı doğru kalkmasını kast etti. Deri fazlalığı başka bir şey. Resim attım, üzülme, geçecek, masaja devam diyor. Düzeltme için sorun çıkarmaz zaten. Kaç tane ameliyatımı yaptı, biliyorum, iyi bir adamdır. Ben çok dert ettim farkındayım

Peki yanlarda bu görüntü olmasaydi yinede yüz ameliyatlarinin vücuda göre daha uzun sürede iyilestigini düşünürmüydünüz
Hayır düşünmezdim çünkü orası hariç yüzümde her yer iyileşti, güzel oldu ama orası iyileşmediği için ve doktor sürecin parçası dediği için, uzun sürdüğünü düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…