Sizin İdolünüz Kim?

sarah jessica parker..guzel olmayan ama inanilmaz zevkli tarzı olan bir kadın..

sienna miller..tarzını cok begenirim..

ve angelina.oldum olası giyim zevkine saclarına ve makyajına hayranım

benimde öle idolüm yok ama çağla şıkelin giyim tarzı bana yakın bazen takılarının filan benzerlerini kullanıyorum yani saç şekli filan onun dışında kimseye bakıpta aaa bunu gibi giyinim dediğim kimse yok zatende o yüzden muzdaribim ya((

hiç kimse idolum değildir zaten kişi kendine özeldir .ben kendim daha nasıl iyi olurum çabasındayım dolayısıyla benim idolum benim ...

Benım ıdoLumm >>>>Elisha Cuthbert<<<< :lepi: super kadın ya kadının her fotosunda farkLı bı kısı qıbı ama qercekteN super otesııı valla kıskanıorm onu :teselli: ama tabı kımseye benzemeye calısmam kendı beqendıqım qıbı olurum bız onunLa ayrı dunyaLarın ınsanıyız :sm_cool:

beyonce'yi tek geçerim...Gerisi hikayeee, sıskalardan hiç hoşlanmam...mirmirmirmir

Beni de J.lo'ya benzetirler...Okadını da hiç beğenmem ya neysee-tatlicadiarzu-

Bekarken sibel can saçlarını nasıl yapsa bende hemen kuaföre gidip aynısını yaptırırdım şimdi hala severim ama o kadar tutkulu değilim şşuanda gülben ergen aşığıyım ama o ne yaparsa aynısı yapmıyorum sadece çook sevdiğim biri ve her haline bayılıyorum onun gibi olmayı isterdim.

dünyanın en güzel kalçalı kadını jenifır lopez.taklit etmem ama çok zevkli ve çok iyi giyinen ve çok iyi taşıyan bir kadın

cagla şikelin giyinme tarzı fizigi ve sacları cok hoşuma gidiyor

şu an değil tabi,, ama çocukluğumda bu kadına baya bi aşıktım idolden öte:icecream:
sokakta kırmızı şapkalı, beline gömlek bağlamış futbol oynayıp küfreden 11 yaşında bi kız çocuğu düşünün sırnaşık şey

14 15 yaslarinda iken bir ablami örnek alirdim kendime.. gipta ederdim.. düsünceleri vs benim kisiligime cok yatkin gelirdi.. ama o zamanlar cocuktum..

artik anladim ki hic bir insan mükemmel degil.. hic kimseyi kendime örnek yada idol olarak alamam.. herkesin kendi bildigi dogrulari ve yanlislari vardir..

kendime tek örnek olarak alabilecekim insan Peygamber efendimiz sas'dir..

benim düsüncem budur..

zamaninda benimde bir idolum vardi.. ama bunun ne kadar yanlis ve ne kadar yersiz oldugunu anladim.. herkes ayri bir varliktir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…