Sizin İdolünüz Kim?

hayatta en çok beğendiğim insan TUBA BÜYÜKÜSTÜN ama onu asla taklit etmemçünkü ikimiz farklı kişileriz fakat ıhlamurlar altında oynarken saç rengimiz ve modelimiz aynıydı öyle denk gelmişti yani çok hoşuma gitmişti.

kıyafetlerimi kafamda şekillendiririm en yakın olanını alırım...kimseyi idol almıyorum içimden geldiği gibiyim yani kendim:)

idollük değilde bu kadına sesine şarkılarına ve bu haline bayılıyorumhihoyyyt

nelly furtado

idolü bazılarımız anlamamış sanırım,arkadaşlr idol birinin taklit etmek, tıpatıp ona benzemek değildir buna taklitçilik denir.

oysaki birini idol olarak almak onun fikirlerini ,hayata karşı duruşunu,hayata karşı kazandıklarını,yaptığı işlerini,başarılarını çok kabullenmek ve örnek almaktır veya hayranlık duymaktır

benim idollerim,hayran olduklarım ;
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
ataturk5.jpg

HALİDE EDİP ADIVAR
kultur1.jpg

SABİHA GÖKÇEN
sabiha-gokcen.jpg

atatürk 'ün annesi zübeyde hanım... oun gibi vatana millete hayırlı bir evlat yetiştirmek çok isterim...

idolü bazılarımız anlamamış sanırım,arkadaşlr idol birinin taklit etmek, tıpatıp ona benzemek değildir buna taklitçilik denir.

oysaki birini idol olarak almak onun fikirlerini ,hayata karşı duruşunu,hayata karşı kazandıklarını,yaptığı işlerini,başarılarını çok kabullenmek ve örnek almaktır veya hayranlık duymaktır

benim idollerim,hayran olduklarım ;
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
ataturk5.jpg

HALİDE EDİP ADIVAR
kultur1.jpg

SABİHA GÖKÇEN
sabiha-gokcen.jpg

kendini beğenmişilik gibi olmasın ama yukarıdaki karakterler kadar büyük işler yapan ben de idol olacak kadar hayranlık uyandıracak birisiyim...
ben beni seviyorum beni sevip örnek alıp benim gibi olmaya çalışanlar kadarda hep beni yeniliyorum başarımla bunu hep gösteriyorum...:nazar:
gülen gözlerlebakmakla başklar herşey !a.s

kendini beğenmişilik gibi olmasın ama yukarıdaki karakterler kadar büyük işler yapan ben de idol olacak kadar hayranlık uyandıracak birisiyim...
ben beni seviyorum beni sevip örnek alıp benim gibi olmaya çalışanlar kadarda hep beni yeniliyorum başarımla bunu hep gösteriyorum...:nazar:
gülen gözlerlebakmakla başklar herşey !a.s
bu insanlar büyük işler yapmamışlar; bu insanlar vatana millete kendilerini adamış,t.c yi kurmuş ve yüceltmiş yegane hazinelerdir!! elbette hepimiz benliğimizi,varoluşumuzu,kendimizi severiz,hatta en çok ta kendimizi severiz...ama bu degerlerle kendimizi kıyaslama yapma lükssümüz yok tabiki...bu insanlar bir değer dir...pırlanta bile degersizdir yanında...sevgiler...(abartmayalım!!)kaydirigubbakcemile5

kendimi seviyorumm....asla bi idolüm olmadı millet beni örnek alsın ayol aaaa

bende seninle aynı cevabı verdim bak görürsün neler olcak şimdi nese buysa megalomanlık ben megalomanım .hayata herkes bir kere gelir idol aldıklarımda var yazımda ama onlar bu zamanda olsalardı bu memleketi tekrardan eskisi gibi dünyaya duyurabileceekler miydi?
ben hayal dünyasının perdesini aralamadım hiç hep gerçeklerin oyununu en ön koltuktan izledim.
bu yüzdendir ki sadece aklımdaki idol bu ama yapabileceğim kadar örnek alamıyorum çünkü bu zaman bana bunu yaptıramaz ki benim gerçeğim bu!
ben asla ve asla olmayacak duaya amin demeynlerden olduğum için beni idol alsınlar dedim en başta gülen gözlerimi alsalar yeter dedim ya!kaydirigubbakcemile5

bu insanlar büyük işler yapmamışlar; bu insanlar vatana millete kendilerini adamış,t.c yi kurmuş ve yüceltmiş yegane hazinelerdir!! elbette hepimiz benliğimizi,varoluşumuzu,kendimizi severiz,hatta en çok ta kendimizi severiz...ama bu degerlerle kendimizi kıyaslama yapma lükssümüz yok tabiki...bu insanlar bir değer dir...pırlanta bile degersizdir yanında...sevgiler...(abartmayalım!!)kaydirigubbakcemile5

.hayata herkes bir kere gelir idol aldıklarımda var yazımda ama onlar bu zamanda olsalardı bu memleketi tekrardan eskisi gibi dünyaya duyurabileceekler miydi?
ben hayal dünyasının perdesini aralamadım hiç hep gerçeklerin oyununu en ön koltuktan izledim.
bu yüzdendir ki sadece aklımdaki idol bu ama yapabileceğim kadar örnek alamıyorum çünkü bu zaman bana bunu yaptıramaz ki benim gerçeğim bu!
ben asla ve asla olmayacak duaya amin demeynlerden olduğum için beni idol alsınlar dedim en başta gülen gözlerimi alsalar yeter dedim ya!

bu zamanda olsalardı bu memleketi tekrar eskisi gibi dünyaya duyurabilecekler miydi???!

herhalde bu ülkeyi kurtarırken ne şartlar altında olduklarıyla ilgili hiçbir bilgin yok.
senin o gülen gözlerine :roflol: bakmak bana hiçbirşey ifade etmiyor,en azından iyi anlamda birşey ifade etmiyor(yazdığını okuduktan sonra), ama Atatürk'ün portresini her gördüğümde içimde sonsuz 1 saygı ve sevgi beliriyor kendisine karşı.
ayrıca bu konuda yüzlerce ünlünün fotosu var.
içlerinde kendinle kıyaslıcak, alıntı yapcak bir ATATÜRK ü bulduysan, Allah akıl fikir versin sana!

Elimde degil bu kadini cok seviyorum :) Sanirim giyim tarzini ornek aliyorum..Ama bir bakin ne kadar zevkli..

angelina.jpg

angelina_jolie_yellow.jpg

001640345721.jpg

angel.jpg

benim idolüm de kate winslet...ben kate winslet'ı titanic de sevdim.bazen düşünüyorum acaba ben kate winslet'ı mı yoksa filmde canlandırdığı karakteri mi seviyorum...aslında beğendiğim kadının güzelliği,alçakgönüllülüğü...ama gerçekten titanic de ayrı bi güzelliği vardı..o filmi 100 kere izlesem yine de bıkmam.

Hilary Duff'ın üstüne tanımam dünyada gördüğüm en güzel bayan bence estetikli hali hoşuma gitmiyor doğal hali çok daha güzel
kibarlık simgesi gibi çok tatlı
giyimi de kendisine çok yakışıyo ve bana ilham geliyo bazen onun gibi olmasada giyiniyorum öle :1closedeyes:

535424141591h154544lsm0xl7.jpg

n51459563584872638891cw7.jpg

hilaryduff495ll6uw8.jpg

X