Sizin İdolünüz Kim?

police_woman25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
43
0
Arkadaşlar hemen hemen her insanın hayatında bir idol vardır.Siz kimi örnek alırsınız?İdolünüzün hangi yönleri hoşunuza gider? Örneğin benim idolüm jessica alba.Onun giyimi olsun makyajı olsun bazı şeyleri ondan örnek alırım.

benim de bir idolüm yok..canım istediği gibi giyinip istediği gibi makyaj yapıyorum yani kendime yakıştırıyorsam eğer

idol aldıgınız kisi sizin su hayatta taklit etmeye calıstıgınız rollerden biryse cok feci bir durum.... insan kendine has bir tarz yaratmalı kendi gibi olmalı kendi rengini bulmalı bence... tabi bence.. (a.s sözüm kimseye değil benim fikrimce yani) örnek almak degilde eger takdir etmekse giyimini kuşamını way be helal olsun yaptımı yakıstırıyo denecekse sayılabilir isimler tabi neden olmasın... :uhm: şakkıdı

benimde bir idolüm yok ama herkes benim giyim tarzımı paris hiltona benzetir ne alakaysa ama hiçte ona benzemeye çalışmam...kendime yakışanı giyerim...

belli bir idolum yok...yada varsada 1 tane değil birkaç taneler..
ben 1 kişiyi tamamen örnek almak yerine birçok kişide beğendiğim özellikleri kendimde sentezlemeyi severim..böylece falanca kişinin kopyası olmaktan da kurulmuş olursunuz...

onun saçını beğenirsin, şunun giyimini, bunun makyajını.. ve bunları kendinde birleştirirsin...ama onun da şartı var...beğendiğin şeyler senin yapına yaradılışına uygunmu ? bu çok önemli..
bence birileri örnek alıncaksa da en mantıklısı bu...bir kişinin herşeyini değil, birçok kişinin birşeylerini birleştirerek örnek almak ..çünkü hiçkimse baştan aşağı örnek alınacak kadar mükemmel değil..mükemmeli biz kendi üzerimizde birkaç noktayı sentezleyerek yaratabiliriz

Son düzenleme:
Zuhal Olcayı beğenirim, idolüm diyebilirim, duruşu giyimi falan çok güzel bir de geçenlerde zara da gördüm inanılmaz bir aurası var....

idol demeyelimde stilini beğendiğim 2 kişi var mischa barton,sienna miller giyimleri çok hoşuma gidiyor onun dışında öyle ona benzemeye çalıştığım kimse yok

ya idol deyince Attila ilhan ve Buket Uzuner
idolüm değil idealim aslında ikisi de
giyim moda acısından begendiğim kişilerde Sema şimşek ve kiera knıghtly

idol demeyelim de begendigim bir kisi var her yönüyle tabii gülben ergen ama,ona bilöe benzemeye calismiyorum.ben benim......

hilary duff'a bayılıorum kesinlikle çok güzel ayrıca giydiğini yakıştırıo maşallah :roflol:

kimseyi dört dörtlük bulmadıüğım için idolum yok
ama kendimi severim memnunumm yanii

idol değilde güzel bulduğum bayanlar var; nurgül yeşilçayın siyah saçlı hali,ashley simpson,
olsen ikizleri,aklıma gelenler.. nurgülün makyajı hoşş
öyle işte:)

benimde bir idolüm yok ama herkes benim giyim tarzımı paris hiltona benzetir ne alakaysa ama hiçte ona benzemeye çalışmam...kendime yakışanı giyerim...

paris hiltonmu ayy o igrenc birisi giyimide cok igrenc baska benzeticek birisi bulamamislarmikafamçokkarıştı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…