Sizin İdolünüz Kim?

Ben kendi kendimin idol'iyim....sırnaşık şey...Kimseyede benzemeye calismam onlar bana benzesinsırnaşık şey

simone simons
idolum değil ama çok seviyorum onu ve saçlarını
çok tatlı.
bir de amy lee var tabi...
onun da gülüşüne ve sesine hastayım tatlicadiarzu
ama kendime de bayılıyorum :roflol:

Benim idolum yoktur..çünkü hiçkimse herşeyiyle tam anlamıyla bana hitap etmedi bugüne kadar...hem ayrıca herkesin yaradılışı özellikleri aynı değil...beğendiğim insana yakışan bana yakışmayabilir çünkü ölçüler aynı değil...herkes birdir ve eşsizdir..

bu yüzden ben herşeyde kendime en çok yakışan şeylerin toplamından oluşan bir bütünüm..
örnek alınası gözle bakılan her insan da böyledir aslında...ama unutulmamalıdır ki " sen, o değilsin, o da sen değil"

mesela diyelim ki siz kısaboylusunuz, idolunuz da uzun boylu...şimdi diyelim uzunboylu olan idolunuz dümdüz taban ayakkabı giyiyor diye siz de mi dümdüz ayakkabılar giyeceksiniz ?

Son düzenleme:
leighton meester
idolum diyemem ama kadının saç bantlatından giydiklerine, saç şekline, konuşma tarzına kadar neredeyse herşeyini beğeniyorum :sm_cool:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar yabancıları nerde görüyorsunuzda idolünüz oluyor.
Valla ben Türkleri bile takip edemiyorum değil yabancılarlayhayhoy

Benim idolüm madonna 50 yaşında olmasına, 2 çocuk doğurmasına rağmen tabiri caizse taş gibi hatun .Lütfen hanımlar kızmasınlar bana ama Türkiyede 30undan sora kadınlar helede evlenmiş ve çocukda doğurmuşlarsa kendilerini acayip salıyorlar selülit,çatlak falan tamamda hamile izlenimi veren göbeği olmayan kadın görmek çok zor tamam 20li yaşlardaki kiloda olmanın imkanı yok ama biraz dış görünümlerine dikkat etseler saçına başına dip boyasına, saç kırıklarına, çıkan kaşlarına, kendine yakışanı giymeye gereken ilgiyi ve zamanı gösterseler aldatılan kadın sayısıda azalır Türkiyede bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…