Sizce görüştüğüm kişi hasta mı

Hayır ben kimseyle dalga geçmiyorum yemin ederim

Hayır ben kimseyle dalga geçmiyorum yemin ederim başıma geldi ama ben hala bu kişiyle görüşmeye devam ediyorum çünkü çok evlenmek istiyorum hayatıma giren erkeklerin arasında da en iyisi bu ama bu en son ki olaydan dolayı biraz kafam karıştı yine de bir şans daha vermek istiyorum
Evlenin ki bu adam başkasının başını yakmasın.

Arkadaşlar yorumları hayretle okudum gerçekten bu kadar kötü mü ben mi göremiyorum acaba neden bu başıma gelen şey beni vazgeçirmiyor nedense kendimi onun iyi biri olduğuna inandırmışım bu yorumlar biraz biraz daha dikkat etmemi sağlayacak herkese çok çok teşekkür ederim
Nasıl görmüyorsunuz ya şaka mısınız? Bence sizde de sıkıntı var. Biraz daha dikkat etmekten kastınız ne uzak durmayacaksınız sanırım

Yani gerçekten düşünüyorum sevdiği kadına yürürken yanlışlıkla kolu çarpsa acıdı mı diye hemen kolunu çekip öpen adamlar var. Sevgi böyle bir şeydir.
Ama pardon bir an libidomu kontrol edemedim tecavüz edesim geldi ama bir daha olmaz söz diyen adamınki sevgi değildir mesela
Siz daha önce ilişkiye girdiniz mi hiç ? Evlendiğinizde belki çekinecek ya da zorlanacaksınız o zaman bu hayvan sizin duygularınızı önemseyecek hazır olmanızı bekleyecek mi sizce yoksa bildiğin saldıracak mı size? Bunun cevabını biliyor ve buna razı oluyorsanız tabiki şans verip kahve içmeye devam edin.

Adam tecavuze yeltenmis daha sevgiliyken siddete basvurmus ama sizce iyi adam... kafaniz mi guzel siz nasil ogretmensiniz gercekten ya.. Siddete ugrayip hala gorusmek nasil bi kafaszlik kendinizi hic mi sevmiyorsunuz hiç mi degeriniz yok...

Aslında bacağımı falan dokunmaya çalıştı ben de istemedim o an otoparkta karanlıktı ve her an biri gelebilir ondan sonra devam edince ben çığlık attım otoparkın icinde canımı yakarak yüzüme vurdu bacağıma vurdu ağlamaya başlayınca bıraktı dedim daha görüşmem bu şekilde beni zorlarsan falan arka koltuğa almaya çalışıyor beni o halde hâlâ ama sonra çok özür diledi bir daha yaparsam görüşmeyiz dedi işte o yüzden bir şans daha verdim
Başınıza gelecek her şeyden siz sorumlusunuz.
Madem bir şans daha verdiniz.......

Arkadaşlar yorumları hayretle okudum gerçekten bu kadar kötü mü ben mi göremiyorum acaba neden bu başıma gelen şey beni vazgeçirmiyor nedense kendimi onun iyi biri olduğuna inandırmışım bu yorumlar biraz biraz daha dikkat etmemi sağlayacak herkese çok çok teşekkür ederim
Aloooooo tecavüze yeltenmişşşşş şiddet uygulamışşşş şaka mısınız yaaaa

Tam olarak tecavüz değildi yani ben öyle hissettim hatta sonra yüzüne karşı söyleyince de saçmalıyorsun falan dedi, biraz abartmış olabilirim çünkü o an kendimi çok kötü hissettim çünkü zorla bacagima dokunmaya çalıştı öpmeye çalıştı
Bu yorumu " tacizi normalleştiriyor" diye şikayet ettim.. Yönetim dikkate alır veya almaz bilemem. Ayrıca konunu da şikayet ettim. Çünkü sen yarın bir gün adam seni tecavüz etse onu da normal bir şeymiş gibi anlatırsın burada. Taciz ve tecavüz suçtur. Adam şimdi sadece taciz etmiş ama suç işlemiş aslında. Ama sen bunları anlamazsın, yazık!

Biz de senin kafa yapına forumca hayret ediyoruz.

Arabanın içinde başbaşaydık karanlıktı üstüme doğru gelmeye başladı baca dokundu öpmeye çalıştı falan özel bölgeme ellemeye çalıştı ben de izin vermeyince bacağımı sıktı yüzüme vurdu çığlık attım ondan sonra ağlamaya başladım eğer bu şekilde devam edersen daha seninle asla görüşmem deyince bıraktı sonra özür diledi bir sürü işte daha yapmayacağını söyledi ogünnden beri daha buluşmadık ama bilmiyorum kafam çok karışık
Daha ne yapması lazim

Arkadaşlar siz o kişiyi tanımadığınız icin olay üzerinden yorum yapıyorsunuz ama bundan sonra daha dikkat edicem arabasına binmeyeceğim açık alanda kahvemi içer kalkarım, evlenmekse niyeti zatej anlaşılır bu olaydan sonra
Siz taniyosunuz alti ustu tokat atan şiddet yanlisi bi sapik... millet kocasi yapsa bosar ama siz gidin evlenin bosuna demiyoruz okuyan cahil dolu etraf... Arkadasim tokat var tokat siddet var

X