Sizce görüştüğüm kişi hasta mı

Arkadaşlar durum gerçekten bu kadar kötü mü yorumları okuyorum ve kendimi çok kötü hissettim ben o an çok kötü oldum ama sonra onu tanıdığım için affettim yani bir daha bunu yapmayacağını biliyorum ama yine de biraz kafam karıştı tabi şiddete meili var gibi geliyor
Daha önceki öğrencim ısırdı kuduz muyum konusu size ait miş.
Gidin tedavi olun. Eğlence için bile böyle konular açan biri psikolojik sorunludur çünkü

Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam . neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan dedi bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni. bu kişi normalde çok sakin biri .. o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti nerdeyse artık ama normalde öyle biri olmadığını biliyorum. yani anlık sanırım oldu her şey. sonra çok özür özür diledi birdaha öyle olmayacağını söyledi.. dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var her buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan ruh hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor
Bence siz onu birakin kendi ruh sagliginizi dusunun. Size saldiran adamla yemege cikamamis olmak mi derdiniz.

Adama hepimiz bir darbe vurup gömelim ama bana gerçek gelmedi bu olay. Otopark dediğin her an biri gelir veya gider. Araç güvenliği hırsızlık vs için her tarafta kamera vardır. Issız dağ başında ormanda değilsiniz. Kahve içtik dönüşte arabaya gittik diyorsunuz, kafeyi size özel kapatmadıysnız etrafta bir çok kişi vardır. Adam üstünüze geldi saldırdı, sizi arka koltuğa çekmeye çalıştı, bacağınıza vurdu, karşılıklı bağırmaya başladınız ve ağladınız. Kimse görmedi duymadı.

Bunun çoğu kurgu bence. Belki adam sizden karşılık alacağını sanarak yakınlaşmak öpmek istedi, siz de korktunuz istemediniz. Biraz abartmış olabilirim yazdınız. Ne kadarını abarttınız? Kaba saba terbiyesiz ahlaksız adamların soyu sopu tükensin de sizin olaydaki adam acaba gerçekten böyle mi?

Eğer durum kesin %100 anlattığınız gibiyse ve ben onu tanıyorum bir daha yapmıycakmış diyorsanız psikoloğa psikiyatriye gidin. Anlattığınız gibi değilse abartıp bire bin kattıysanız yine psikoloğa psikiyatriye gidin. Suçu olana olmayana iftira atabilecek potansiyeliniz var. Kimsenin hakkına vebaline girmeyin.

Çok evlenmek istiyorum ne bu arada?

Sen ne yaşadıgının farkına var önce lütfen adam psikopat hasta ne demek uzun zaman ilişki yaşamayınca böyle oluyorum demekki gözü dönen azgın bir sapık ne yaptıgını bilmiyorsa bu kişinin hayvana çocuga bir zararı dokunması yüksek ihtimal. Sakın sakın birdaha görüşme seven insan incitmek istemez bu ne bu şok oldum ya nasıl normal karşılarsın öperken vurmak ne saldırmak aman neler okudum

Ama normalde hiç öyle biri değil ilk kez böyle bir şey oldu daha önceki yakınlaşmamızda olmuştu ama böyle davranmamıstı , dedim bir daha böyle bir şey olursa görüşmem, söz verdi özür diledi o olaydan sonra daha buluşmadık bakalım ben de eğer bir daha yaparsa zaten bırakacağım
Ayy bayılacağım!!
Adam resmen tecavüze yeltenmiș,
Bir daha yaparsa birakacagim diyor
Adam potansiyel tecavüzcü,
Bir dahakinde sizi bırakacağına nasıl emin olabiliyorsunuz?

Arabanın içinde başbaşaydık karanlıktı üstüme doğru gelmeye başladı baca dokundu öpmeye çalıştı falan özel bölgeme ellemeye çalıştı ben de izin vermeyince bacağımı sıktı yüzüme vurdu çığlık attım ondan sonra ağlamaya başladım eğer bu şekilde devam edersen daha seninle asla görüşmem deyince bıraktı sonra özür diledi bir sürü işte daha yapmayacağını söyledi ogünnden beri daha buluşmadık ama bilmiyorum kafam çok karışık
Ya bacım diğer yazdıklarınıda okudum sen bu adamı hala olay üzerinden yorum yapıyonuz bir daha arabasına binmem yok aslında iyiydi diye hala savunuyon. Allah aşkına adam bildiğin taciz etmiş seni sapığın teki. Kafanı kullan biraz ya. Çık şu sevgi pıtırcığı halinden gözünü aç artık. Ya adam sana daha sonra yaşayacağın şeylerin fragmanını sunuyo gör artık. İlerde bunların kaç katını yaşarsın düşün biraz.

Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam . neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan dedi bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni. bu kişi normalde çok sakin biri .. o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti nerdeyse artık ama normalde öyle biri olmadığını biliyorum. yani anlık sanırım oldu her şey. sonra çok özür özür diledi birdaha öyle olmayacağını söyledi.. dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var her buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan ruh hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor
ay korkunç birde üstüne tekrar buluşup kahve içtiniz öyle mi? bence sizde var bi tuhaflık hemen şikayet ederdim hemen Allahım düşmanımın başına bile vermesin

Bu olay benimde başıma gelmişti lütfen bu erkekten uzak durun. Tecavüzü geçtim şiddete meyillikte var Allah korusun öldürebilir bile.

Bende ilk bulusmada beni otobüs durağına birakagini söyledi meğerse evine götürdu ama bişi diyemedim. Korkttum belkide. Sonra üstüme culllanip boğazıma sarilmisti. İstediğine ulaştıktan sonra ten uyumumuz var mı onu merak ettiğini söyledi. Sorun değil filan diye gevelemistim. Ama tabi o esnada yapma diye agladigimi hatirliyorum. Tek korkum acaba beni öldürecek mi olmuştu. Eve nasıl geldim hatırlamıyorum bile. Bacaklarım günlerce agrimisti artık nasıl kendimi kastiysam.

Bu adamdan uzak durun.

Umarım bu kişi o kişi değildir aman Allahım çok yazık ya
Aa yok ama öyle deme. Çok iyi bir adammış(!)
Bu olay benimde başıma gelmişti lütfen bu erkekten uzak durun. Tecavüzü geçtim şiddete meyillikte var Allah korusun öldürebilir bile.

Bende ilk bulusmada beni otobüs durağına birakagini söyledi meğerse evine götürdu ama bişi diyemedim. Korkttum belkide. Sonra üstüme culllanip boğazıma sarilmisti. İstediğine ulaştıktan sonra ten uyumumuz var mı onu merak ettiğini söyledi. Sorun değil filan diye gevelemistim. Ama tabi o esnada yapma diye agladigimi hatirliyorum. Tek korkum acaba beni öldürecek mi olmuştu. Eve nasıl geldim hatırlamıyorum bile. Bacaklarım günlerce agrimisti artık nasıl kendimi kastiysam.

Bu adamdan uzak durun.
Tecavüze mi uğradın yani? :KK43:

Bu adamdan uzak durun.
Kendinize bile itiraf etmek, adını koymak istemediğiniz bir şey yaşamışsınız.
Lütfen psikolojik destek alın, geçmiş olsun.

Kendinize bile itiraf etmek, adını koymak istemediğiniz bir şey yaşamışsınız.
Lütfen psikolojik destek alın, geçmiş olsun.

Bu olay olalı çok oldu şimdi evlendim hamileyim. 31 yaşındayım. O zaman 24 filandim. Eve gelince her yerden engelledim sildim. Ulaşamadı bir daha. Cinsellikten değil de tek korkum olmekti aslında.

Tecavüzü geçtim mi demiş beyin yok mu beyin tecavüzü normalleştiriyor tepem attı ya…biz hangi şiddetle hangi vahşetle mücadele edeceğiz anlamak mümkün değil.

Allah kimsenin başına vermesin. Ben orada iyiki benimle zorla birlikte oldu mu demişim. Ölümden korkuyorum demişim ölümden. O anda ölmekten korkmusum daha ötesi var mı? Ölmemek için direnmedigimi yazmışım. Colugunuz cocugunuzda mi yok o ani bı empati yapın bakalım ne düşünürsünüz. Zevk almaya bakmışım sanki gibi bişi mi demişim ben. Aksamna eve geldiğimde ne kadar ağrım olduğunu yazmisim ağlamaktan kendimi kasmaktan çünkü. İğne deliğinden bısi bulup insanlara beyinsiz demeyin. Umarım kimsenin de başına gelmez o zaman 20 lerin basindaydim şimdi otuzlarimdayim. Evet üstüme cullanirken direnmedim çünkü direkt boğazıma saldırdı amaci beni hirpalayarak amacına ulasmakti o anda tabiki canımın derdine düştüm. Sizi kiniyorum. Başıma böyle bı iş gelmis siz hala yargiliyorsunuz yazıklar olsun.

Allah kimsenin başına vermesin. Ben orada iyiki benimle zorla birlikte oldu mu demişim. Ölümden korkuyorum demişim ölümden. O anda ölmekten korkmusum daha ötesi var mı? Ölmemek için direnmedigimi yazmışım. Colugunuz cocugunuzda mi yok o ani bı empati yapın bakalım ne düşünürsünüz. Zevk almaya bakmışım sanki gibi bişi mi demişim ben. Akışına eve geldiğimde ne kadar ağrım olduğunu yazmisim ağlamaktan kendimi kasmaktan çünkü. İğne deliğinden bısi bulup insanlara beyinsiz demeyin. Umarım kimsenin de başına gelmez o zaman 20 lerin basindaydim şimdi otuzlarimdayim. Evet üstüme cullanirken direnmedim çünkü direkt boğazıma saldırdı amaci beni hirpalayarak amacına ulasmakti o anda tabiki canımın derdine düştüm. Sizi kiniyorum. Başıma böyle bı iş gelmis siz hala yargiliyorsunuz yazıklar olsun.
D didilika konu sahibinin öyle bir şey yaşadığını sanmış. O yüzden öyle yorum yazmış. Yanlış anlaşılma olmuş.

Allah kimsenin başına vermesin. Ben orada iyiki benimle zorla birlikte oldu mu demişim. Ölümden korkuyorum demişim ölümden. O anda ölmekten korkmusum daha ötesi var mı? Ölmemek için direnmedigimi yazmışım. Colugunuz cocugunuzda mi yok o ani bı empati yapın bakalım ne düşünürsünüz. Zevk almaya bakmışım sanki gibi bişi mi demişim ben. Aksamna eve geldiğimde ne kadar ağrım olduğunu yazmisim ağlamaktan kendimi kasmaktan çünkü. İğne deliğinden bısi bulup insanlara beyinsiz demeyin. Umarım kimsenin de başına gelmez o zaman 20 lerin basindaydim şimdi otuzlarimdayim. Evet üstüme cullanirken direnmedim çünkü direkt boğazıma saldırdı amaci beni hirpalayarak amacına ulasmakti o anda tabiki canımın derdine düştüm. Sizi kiniyorum. Başıma böyle bı iş gelmis siz hala yargiliyorsunuz yazıklar olsun.
Sizin tecavüzü geçtim demenize bunu çok normalmiş gibi demenize kızdım.neyimi kınadınız pardon.ben sizin yaşadığınızın neyini yargıladım.yaşadığınız çok zor bir şey Allah yardımcınız olsun.

Arabanın içinde başbaşaydık karanlıktı üstüme doğru gelmeye başladı baca dokundu öpmeye çalıştı falan özel bölgeme ellemeye çalıştı ben de izin vermeyince bacağımı sıktı yüzüme vurdu çığlık attım ondan sonra ağlamaya başladım eğer bu şekilde devam edersen daha seninle asla görüşmem deyince bıraktı sonra özür diledi bir sürü işte daha yapmayacağını söyledi ogünnden beri daha buluşmadık ama bilmiyorum kafam çok karışık

Gerçekten tedavi görmeniz lazım. Hala adamı aklamaya çalışıyorsunuz. Adam sapık bir pislik. Hem cinsel hem fiziksel şiddet var. Yarın bir gün yeni bir kadın cinayeti konusu olmazsınız inşallah. Adamı şikayet etmek yerine buluşmadık diyorsunuz. Allah akıl fikir versin.

Sadece sizin yazdığınız için değil birkaç yorumda da" bazi kadınlar hak ediyor" yazılmış ya yinede bu laf ağır geldi. Allah korusun cok korkunç biseydir.. inşallah gerçekleri görür bırakır 30 yas nedir ya evlenmek icin elin sapığıyla devam etmez umarım
Tabiki kimse hak etmez orda ironi yaptim ama boyle biriyle devam etmek icin akli basinda olmamak lazim heralde ne diyim

X